Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

ma mislim na bena koji je ostao ziv a cerka i zena su mu mrtve u cudovisnoj kuci. valjda ce pokusati nesto po tom pitanju da uradi, da se kokne mozda.makar i ima ovo jedno dijete koje bi mogao da odgaja u ugodnoj atmosferi ovostranog (tj, ako ga uspije otrgnuti iz ruku ovih harpija)iz ove pozicije serija sasvim logicno moze da zavrsi u krscanskom maniru, a i ne mora, i nadam se da nece. doduse, moze sasvim logicno da zavrsi i kao dzejkobove ljestve, ali cisto sumnjam, bilo bi jeftino. a moze i razno (dopisati).ne mislim da je tejt zauvijek nestao.

Ma nema šanse za to jedno dete. To je dete duha i čoveka i ove harpije (odličan izraz :) ) ga se nikada neće odreći. A i čini mi se da Ben trenutno nije u fazonu ćaleta, već da će patiti za ženom i ćerkom. Živo me zanima kako će se završiti, pošto je postavljeno tako da može da ide na bilo koju stranu.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

dada, nece ga dati, a u pitanju je i benova motivacija, i to na vise nacina. no da li ce mali sam htjeti da izidje? i moze li? tj, da li je vjerovati ekstrasenskinji?

nego. ko mislis da ce ispasti junak sezone? (naravno, moguce je i da ne bude samo 1)

Edited by morgana
Link to comment

dada, nece ga dati, a u pitanju je i benova motivacija, i to na vise nacina. no da li ce mali sam htjeti da izidje? i moze li? tj, da li je vjerovati ekstrasenskinji?

nego. ko mislis da ce ispasti junak sezone? (naravno, moguce je i da ne bude samo 1)

Ipak Ben. I čistačica. A Vajolet je već junak. Mada, ne'm pojma. Ti?
Link to comment

dada, tako i ja mislimvajolet mi je povremeno (povrsno) licila na ofeliju iz panovog lavirinta, a to sasvim fino ide uz zensku mitologiju serije(a i na hamletovu ofeliju)meni bi bilo sasvim ok da serija zavrsi sa ovom sezonom, a u 2. da ide potpuno nova prica. no bojim se da nece biti tako.tipujem na hriscanski (i porodicnovrednosni) rasplet, with a twist. jer volim da tipujem.samo ne znam kad ce rasplet, sad ili na kraju serije (koja mi se i dalje ne svidja ali nemam ni trunku karaktera pa moram da je gledam, umjesto da radim)

jel znamo sa sigurnoscu koje je dijete nase a koje njiovo?logicno je da je mrtvorodjence ono slabije tj ljudsko, al sta ja znam o krizancima izmedju ljudi i duhova.

Edited by morgana
Link to comment
dada, tako i ja mislimvajolet mi je povremeno (povrsno) licila na ofeliju iz panovog lavirinta, a to sasvim fino ide uz zensku mitologiju serije(a i na hamletovu ofeliju)meni bi bilo sasvim ok da serija zavrsi sa ovom sezonom, a u 2. da ide potpuno nova prica. no bojim se da nece biti tako.tipujem na hriscanski (i porodicnovrednosni) rasplet, with a twist. jer volim da tipujem.samo ne znam kad ce rasplet, sad ili na kraju serije (koja mi se i dalje ne svidja ali nemam ni trunku karaktera pa moram da je gledam, umjesto da radim)

jel znamo sa sigurnoscu koje je dijete nase a koje njiovo?logicno je da je mrtvorodjence ono slabije tj ljudsko, al sta ja znam o krizancima izmedju ljudi i duhova.

Možemo li uopšte sa sigurnošću tvrditi da je drugo dete mrtvo?Slažem se da bi bilo sjajno da ove sezone završe sa pričom o Harmonovima, ili bar da i Ben pređe na onu stranu, pa da ih od sledeće sezone gledamo samo kao sporedne likove...Ipak, teško da će biti nešto od toga, cela priča će se predpostavljam vrteti oko malog antihrista.

Što se junaka sezone tiče, kladim se na sluškinju, ali moguće je da to bude i Nora.

Edited by mr@ki
Link to comment

Možemo li uopšte sa sigurnošću tvrditi da je drugo dete mrtvo?

ne mozemo, naravno. imamo tadeusa, pa mozda i boa, a cak i bez njih, nema razloga da 100% vjerujemo hirurgu

pade mi na pamet da je viv 2x nasrnula na bena, prvo nozem, a onda pistoljem

Edited by morgana
Link to comment

Pa da. Sranje je finale sezone.Potpuno je iznevereno sve što su emotivno i izvedbeno gradili u prvih 11 epizoda. Nema smisla ovakav kraj, ne pričom, već emocijom. Krajnje bezveze. I još Twisted nerve na kraju je skroz promašen. Ljudi su zaboravili da je tu temu odavno oteo Tarantino i svi je povezuju sa Kill Billom, a ne sa obskurnim slešerom iz šezdesetih. A skroz epizoda nije ni bila horor. Baš mlako.wladmeh1.png

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...