Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Sedma, nemoj da preskačeš. Veća ti je nagrada dobre epizode ako prvo odgledaš ove loše. Daje na intenzitetu.
skinucu sedmu. ako ne valja, tj ako ja mislim da ne valja, idete na susenje nedelju dana i ti i tvoj ortak.
Link to comment

e stvarno, konačno dobra epizoda posle svih onih tugomira. ali:

pokradeni smo: sofija je kad je nestala na sebi imala beli šorcić, a ne zelene trofrtaljke. sleep.gifzezam. super epizoda. morala kraj da odgledam 2x koliko mi je dobar bio.odgledala i februarski trejler. intuitivni zaključak: sad će jedno 5 epizoda heršela da traže. laugh.gif

Link to comment

Ne znam šta vam se svidelo u ovoj epizodi.

Antiklimaksi all around, zombiji pobijeni bez ikakvih posledica, Sofia bezveze pala taman kad je Karl pokazao malo character developmenta, Old McDonald već tri epizode samo kuka "I want you off my land" i ne radi ništa...@Joshua: Mala se presvukla u onoj kući gde joj je redneck ušao u trag. Ali meni je delovala nekako previše visoko, Ricku do ramena... a mislio sam da je otprilike kao Karl.

Naravno, ne pokazuju ni naznake zaokreta nazad prema stripu. Stvarno izgleda da će da bleje na farmi do kraja sezone, možda zatvora ni ne bude :unsure:

Link to comment
Ne znam šta vam se svidelo u ovoj epizodi.

šta znam - to što je na kraju mala ipak otišla, pa sam se kao ponadala "ok, ovo znači da niko nije bezbedan". nisam čitala strip, niti sam gledala trejlere i najave, tako da sam se stvarno iznenadila kad je klinka izašla iz štale. i uopšte, skroz mi je dobra cela scena kad šejn postane betšit, mada mi lik jako ide na nerve. (ima smisla skroz to sa presvlačenjem, btw. a baš sam se ponadala da mi je krenuo dibanking... happy.gif)

nevezano za kraj - marita kovarubijas opasno počinje da se ponaša ko zjaka-smaračica. a baš sam se naoštrila da je volim. moraću stvarno da izbunarim strip s kompa i krenem da čitam - zanima me koliko su ga stvarno raskupusali i na šta sve treba da liči.

Link to comment
pa bolje nemoj, ako ti se gleda serija :(
ne brini, imam još do penzije - naći će se motivacija za seriju čim budem morala nešto da radim. ne mogu oni toliko da je skrše koliko meni može da se bleji do 5 do 12. happy.gif Edited by Joshua
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...