Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Jedino sto bi bilo bolje od toga je da su pustili celu sex scenu sa Lauren Cohan :wub:
Ja je gledam jer je govno i nasmeje me cesce od 90% sitcomova. A brate volim i da opljunem jer sam strasno kewl i osecam se posle k'o da sam jeb'o Lauren Cohan i Oliviju Wilde.
Ja Belu™ nisam ni primetio u TWD. :isuse:
Istu sam primetio tek kada je krenula da se skida...elem, juče sam upoznao tipa kome se serija sviđa a pritom je čitao i strip!!Ja nisam čitao stip i pitam ga zašto si ti se dopada kada ne prati radnju stripa .... odgovara, pa dobro ne mogu da budu toliko mračni ipak je to televizija :blink: Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Ja je gledam jer je govno i nasmeje me cesce od 90% sitcomova. A brate volim i da opljunem jer sam strasno kewl i osecam se posle k'o da sam jeb'o Lauren Cohan i Oliviju Wilde.
:wub: :wub: :wub: great minds think alike... dirty minds think identically! :D
Kad smo vec kod toga, Lauren Cohan je vjerovatno daleko najiritantniji lik u Supernatural.
:rant: prvo je opljuvao Oliviu Wilde, sada Lauren Cohan... tebi bre treba zabraniti da gledas serije! kapiram da gledas i Chucka, i da te uzasno nervira Yvonne Strahovski? <_<
Link to comment

Ti, naravno, shvatas da Lauren Cohan nije Bela, a da Olivia Wilde nije no. 13? Nemam nista protiv nijedne od njih, stavise, rekoh da mi se Olivia Wilde chini kao skroz kul osoba. Lauren Cohan mi je mnogo ljepsa, ali sve je to nebitno - njihovi likovi su mi uzasno iritantni. Chucka nisam nikad gledao, te nemam pojma ko je pomenuta.

Link to comment

baba sam! počeh pre neko veče da gledam ahs, i zaspah kod treće scene. ne zato što mi je bilo dosadno, no što sam baba i spavam pre ponoći. walking dead me čekaju na čvrstom disku, nikako da nađem vremena, od silne trešine koju gledam. nisam zombi i horor fan, al ovo mi se nešto baš gleda. dmd me nikad nešto nije privlačio, al se unapred radujem golom mu dupetu.

Link to comment

poceo da gledam ahs, i onako, moze da prodje. iako me svi likovi iritiraju, posebno onaj sto voli da pokazuje dupe i seta se go po kuci. jos mi komsinica debil sa daunovim sindromom izgleda najvise ok.

Link to comment
5 epizoda druge sezone i mogu da kazem da nije bila losa.
Slažem se. Nije bilo dvominutnih suznih mono/dijaloga, a bilo je akcione redneckštine (brat mu podseća na Locka iz Losta). Taj mini-plot sa štalom je jedini zanimljiv razvoj u drugoj sezoni... i jedini koji ima veze sa stripom. Sve je bolje od kako su Karlu stavili šešir :)
Link to comment

Pogledao sam samo prvu epizodu prve sezone Walking Deada i rešio da je ostavim za neko drugo vreme, kad pogledam sve ostale serije. Nesnosno mi je bilo.American Horror Story mi varira od dobre do odlične. Praktično mi smeta samo uzimanje muzike iz Kopolinog Drakule kao lajtmotiv za doktora i (otvarajte samo ako ste pogledali poslednju epizodu):

lažni flešbekovi. Jebo mamu, to mi je uvek najstrašnije varanje gledalaca. Ok, ja sam friški ljubitelj televizijske serijske umetnosti, ali ima dosta sličnosti sa filmskim jezikom, pa mi je to jako jeftino i nekako neoprostivo.

Ali, ništa neoprostivo. Uživam u seriji, ne znam kako je za neljubitelje horora.

Link to comment

neljubiteljima horora, tj meni, je smor. abortirana nezeljena a neabortirana retardirana djeca na sve strane, starije trudnice koje ce da rode jedno ispravno a jedno felericno dijete, kurve i cuvarke trudnoca iz raznoraznih vremena. mislim, tja. kad neko pomene zensku prirodu i sl, potezem daljinski. samo sto lazem, ne potezem, odgledala sam sve do sada.a da o hororu znam ista vise sem da je fredi kruger imao oziljak pa da mogu da trazim na sta se serija referira, i da me se imalo tice sama misterija uklete kuce, i da me imalo briga hoce li najogavniji bracni par u istoriji tv-a i njihova dosadna (potencijalni spojler slijedi!)

i mrtva?

kcer prezivjeti sljedeca 24 h, mozda bi mi serija i bila ok.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...