Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Recimo da je hororu potrebna tenzija u kontinuitetu. Kako se odrzava tenzija sa pauzama?Na to sam mislio.
pa zar to ne vazi za sve serije? tenzija = cliffhanger, to i jeste poenta serijala bilo kog zanra. jednako mi je napeto da li ce dzulijet pustiti sojerovu ruku ili ce se otkriti ko se krije iza gimp maske.dobro ide ahs. samo je falila dzesika u ovoj epizodi.
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

pa zar to ne vazi za sve serije?
Naravno da vazi, ali je intenzitet valjda drugaciji od zanra do zanra.Meni je horor forma za gledanje u dahu. KRUG, na primer (americki). Aj razvuci ono na dvanaest epizoda.Inace, odgledao vec sedam epizoda AHS i nije losho, samo sto mi nije bas skroz horor. Dobra je estetika, kasting djene/djene, ali nekako se previse vidi rutina produkcije (komentarisao i prvu epizodu tako).
Link to comment
Naravno da vazi, ali je intenzitet valjda drugaciji od zanra do zanra.Meni je horor forma za gledanje u dahu. KRUG, na primer (americki). Aj razvuci ono na dvanaest epizoda.
u stvari, krug bi baš i mogao: potraga za kasetom, razna umiranja, putovanje po zemlji i sl.
Inace, odgledao vec sedam epizoda AHS i nije losho, samo sto mi nije bas skroz horor. Dobra je estetika, kasting djene/djene, ali nekako se previse vidi rutina produkcije (komentarisao i prvu epizodu tako).
Kako, bre? AHS je potpuni horor po svemu: klasični horor motiv u horor setingu i horor izvedbi sa primesom erotike.
Link to comment

a dobro, jeste malo, ali svaki horror koji tezi ka erotici mora da ima shower scenu. a to nije bilo. ovo kad su ribe obucene al u seksi pozama je bila erotika pre 60 godina, u vreme miki runija, klerk gebla i hemfrija, sad ne priznajem dok ne vidim sise.

Link to comment

I ja isto, posle 3. batalio, bilo mi preglupo. Iskreno, da se sad odjednom pretvori u seriju kvaliteta The Wirea, nisam siguran da bi mi bilo dovoljno izazovno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...