Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

meni se cini da su reditelja naterali da ubaci zombije u seriju, a on zapravo jedino zeli da snima toplu ljudsku pricu sa primesama spanske serije. samo se gledaju i placu i prave pateticne izraze lica i spasavaju maaaalu decu.

Link to comment
Na koju foru je serija toliko gledana i hvaljena od strane kriticara?
Hvaljena je prva sezona koja je imo bila sasvim soldina. Onda su posle uspesne prve sezone resili da skresu budget, pa su otpustili bolje pisce a da bi se ustedelo na produkciji sada ima manje dobre akcije i zombie scena a vise pateticnih dosadnih scena sa debilnim dijalozima.
Link to comment

Ne znam, meni je prva scena bila bezveze, a otpustanje pisaca i showrunnera mi je djelovalo kao veoma dobra ideja u nadi da ce serija ekshli postati gledljiva. Istina je da je druga sezona gora, ali to je samo nastavak trenda - nakon prve epizode konstantno opada kvalitet.A hvaljena je, koliko vidim, i druga sezona. Kao, nema veze sto nema akcije, vazan je character development, ljucka drama i to. Go figure.

Link to comment

zombije cu i dalje da volim....i hoce neko da mi objasni onu scenu sa bunarom? Mislim ideja "hajde-da-izvadimo-zombija-da-ne-upraljamo-vodu-u-bunaru" apsolutno nema smisla! Jer šta, izvade ga i onda bi kao koristili tu vodu? :blink:

Link to comment
zombije cu i dalje da volim....i hoce neko da mi objasni onu scenu sa bunarom? Mislim ideja "hajde-da-izvadimo-zombija-da-ne-upraljamo-vodu-u-bunaru" apsolutno nema smisla! Jer šta, izvade ga i onda bi kao koristili tu vodu? :blink:
Ma ta scena sa vadjenjem zombija iz bunara je najbolji deo cele te epizode :isuse: Jedino sto bi bilo bolje od toga je da su pustili celu sex scenu sa Lauren Cohan :wub:
Link to comment
The Walking Dead probija dno iz nedelje u nedelju :Hail:
ova tema sve vise i vise lici na:ijao, kako je losa bila nova epizoda Kasandre! *sada sam je napljuvao, izgledam sebi opet kul... ovaj, kewl... sada mogu da gledam sledecu epizodicu :wub: *jebote, serija je dno dna, uzas potpuni koji kao sto Mileram rece veze nema sa Walking Dead. i OK je sto volite to da gledate, pa majku mu, i snima se da bi ljudi gledali! i ne gledate vi da bi mogli popljuvati jos malo po njima, vec gledate sto uzivate, jer to jebanje zarad nevinosti uglavnom ne prolazi... mi kojima je serija zaista dno(i to ne zato sto sam kewl, vec zato sto sam kompletni nerd) odavno ne gledamo ovo sranje... samo, sta Lauren Cohan radi u Walking Dead? ako se stvarno jebe kao sto WTF nagadja, ima da pocnem opet da gledam Walking Dead, sa uzivanjem!!!
Link to comment
ova tema sve vise i vise lici na:ijao, kako je losa bila nova epizoda Kasandre! *sada sam je napljuvao, izgledam sebi opet kul... ovaj, kewl... sada mogu da gledam sledecu epizodicu :wub: *jebote, serija je dno dna, uzas potpuni koji kao sto Mileram rece veze nema sa Walking Dead. i OK je sto volite to da gledate, pa majku mu, i snima se da bi ljudi gledali! i ne gledate vi da bi mogli popljuvati jos malo po njima, vec gledate sto uzivate, jer to jebanje zarad nevinosti uglavnom ne prolazi... mi kojima je serija zaista dno(i to ne zato sto sam kewl, vec zato sto sam kompletni nerd) odavno ne gledamo ovo sranje... samo, sta Lauren Cohan radi u Walking Dead? ako se stvarno jebe kao sto WTF nagadja, ima da pocnem opet da gledam Walking Dead, sa uzivanjem!!!
Ja je gledam jer je govno i nasmeje me cesce od 90% sitcomova. A brate volim i da opljunem jer sam strasno kewl i osecam se posle k'o da sam jeb'o Lauren Cohan i Oliviju Wilde.
Link to comment

Kad smo vec kod toga, Lauren Cohan je vjerovatno daleko najiritantniji lik u Supernatural. U Walking Dead, doduse, tesko da moze biti, s obzirom na to da su apsolutno svi potpuni idioti.Uz to, pljuvanje opusta. So, why not? Niko nije obavezan da se sa tim slozi. Jedini mi je problem sto je serija dosadnija nego sto je glupa :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...