Jump to content
IGNORED

ko je vas omiljeni boneli junak? i zasto?


kim_philby

boneli bazen  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

svi Sclavijevi radovi na Mr Nou su predobri (Covek iz svemira, Vestern Dzona Trevora, vec pomenuta Ananga...).
Au, zaboravih na tu posvetu Fordu i Poštanskoj kočiji. Genijalna epizoda!
Link to comment
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    28

  • Sundance Kid

    17

  • radisa

    15

  • noskich

    14

svi Sclavijevi radovi na Mr Nou su predobri (Covek iz svemira, Vestern Dzona Trevora, vec pomenuta Ananga...).i taj maxi je sjajan, imao sam utisak kao da gledam neki Scorseseov film dok sam ga citao. on the other hand, te novije epizode sa Ishikawom su okay ali su daleko kvalitetom od ranijih epizoda, izgubio se taj neki vibe koji je pilot nosio sa sobom.
Bravo, to je to. :) "Čovek iz svemira" je valjda posveta kraju "Rockyja IV". :D
Link to comment
Meni je omiljena Mr. Noova avantura ona u kojoj (ako se me secanje ne vara) on ide u potragu za ocem neke lepojke, za koju se na kraju ispostavlja da je panterodlak.
To je Ananga, završava se valjda tako što je izbacuje iz aviona... a posle u Dylan Dogu, valjda u onoj epizodi sa tigrodlakom iz cirkusa, neko mu prenosi šta je čuo o dotičnom slučaju od ostarelog, sedog Mr. Noa.
Link to comment

Ante Tomic je veliki car. Prosle godine sam bio na promociji njegovog romana "Cudo u Poskokovoj Dragi", koji je isto vrh, a naslovnica izgleda ovako:k1i84v4r37_cudo_u_poskokovoj_dragi_delfi_knjizare.jpgRazumljivo je da je to bila ljubav na prvi pogled

Link to comment
To je Ananga, završava se valjda tako što je izbacuje iz aviona... a posle u Dylan Dogu, valjda u onoj epizodi sa tigrodlakom iz cirkusa, neko mu prenosi šta je čuo o dotičnom slučaju od ostarelog, sedog Mr. Noa.
To je to! Sad sam se setio i tog (tuznog) kraja.
Link to comment
Ja imam mnogo Zagora i Teksa, i nesto Komandanta Marka, Kapetana Mikija i Bleka (a mozda i jos ponesto)
nadam se da ces mi to isporuciti ko draza americke pilote saveznicima.
Link to comment
uh, citajuci ovaj topik bas sam se nalozio da sve to ponovo citam. neko rece da ima LMS & ZS u digitalnom formatu?
imas na trecoj strani link za stripzonin forum odakle moze da se besplatno skine sve sto je izaslo od stripova na ovim prostorima, a i sire... Edited by Sundance Kid
Link to comment
nadam se da ces mi to isporuciti ko draza americke pilote saveznicima.
Imam ja Zagora FULL i Mikija FULL u digitalno formatu...I Dilana i Martija...Dilana, Martija i Mikija mogu i da okačim i probaću večeras, ali Zagora nema šanse pre nedelje jer mi je na CD-ovima, a ne ne hardu :(... A i to ima beskonačno puno CD-ova, nekih 20-ak, ako se ne varam...Javim kad i ako završim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...