Jump to content
IGNORED

ko je vas omiljeni boneli junak? i zasto?


kim_philby

boneli bazen  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    28

  • Sundance Kid

    17

  • radisa

    15

  • noskich

    14

Teks. Zaljubiška sam u njega do danas, mada me je nervirao jer je sav savršen i stalno muštra Karsona kad se ovaj zeza. Ali opasan je Teks. Imala sam nekih 7-8 godina kad sam kod strica našla stripove, on je donosio svašta, zbrdazdola, i bio je tu i Zagor i Dilan Dog i Mark i Marti, ma svi, ali ja sam se odmah uhvatila Vilera. Bio mi je onako... Dok Holidej u stripu, što je možda i budalaština, ali tad sam čitala (isto stričeve) one romančiće (kako se to zove?) o Doku koji mi je bio i ostao faca nad facama i onda kad sam videla Teksa, meni u glavi bilo - uh, kao Dok bez brkova. Onda sam zavolela Teksa zbog Teksa, tj. zato što je crnokos (dobro, i zajeban, i opasno puca, i pametan je i sve to). Od sajdkikova, Kit Karson, Žalosna Sova (i Flok :) ). Komandant Mark je dosadnjaković.

Link to comment

:rolf:Sve ideje prihvatljive! Bred bi eksli bio ok kao Marti sad, kad je malo omatorio (Bred mislim). Je l' bese Rupert Everet igrao Dilana u nekoj B varijanti?

Link to comment
:rolf:Sve ideje prihvatljive! Bred bi eksli bio ok kao Marti sad, kad je malo omatorio (Bred mislim). Je l' bese Rupert Everet igrao Dilana u nekoj B varijanti?
jeste. pre botoks kataklizme.
Link to comment
Je l' bese Rupert Everet igrao Dilana u nekoj B varijanti?
Obrnuto, on je crtan po izgledu Ruperta... Ako se dobro sećam uvoda u nekom od onih staaaaarih Dnevnikovih Dilana...Edt: Izgleda da se nesećam dobro... :( Edited by radisa
Link to comment
Obrnuto, on je crtan po izgledu Ruperta... Ako se dobro sećam uvoda u nekom od onih staaaaarih Dnevnikovih Dilana...Edt: Izgleda da se nesećam dobro... :(
della morte della amore. prilicno bedasta ekranizacija dilana koja to cak i nijehttp://www.youtube.com/watch?v=zYMtkfz1o4Qedit: btw radisa je u pravu. dilan jeste crtan po rupertu a ovaj ga je glumio docnije. meta-meta. Edited by kim_philby
Link to comment
Obrnuto, on je crtan po izgledu Ruperta... Ako se dobro sećam uvoda u nekom od onih staaaaarih Dnevnikovih Dilana...Edt: Izgleda da se nesećam dobro... :(
E da, u pravu si! Jbt, znao sam za taj podatak i sad sam se prebacio da je on igrao DIlana u nekom filmu. Odlepio sam skroz!EDIT: Eto vidis, ipak nisam skroz prs'o! :D Edited by Sludge Factory
Link to comment
E da, u pravu si! Jbt, znao sam za taj podatak i sad sam se prebacio da je on igrao DIlana u nekom filmu. Odlepio sam skroz!EDIT: Eto vidis, ipak nisam skroz prs'o! :D
nisi. obojca ste u pravu! to je moguce samo na bonelli topicu :D
Link to comment
nisi. obojca ste u pravu! to je moguce samo na bonelli topicu :D
Pa kad otvaramo ko zna kakve sve dimenzije! :PBTW, Nik Rajder - ? To mi je uvek bila enigma! Prvo sam mislio Pirs Brosnan (naravno iz mladjih dana), ali osim sto je ocajan glumac, i premekan je za tu ulogu.
Link to comment

Ken Parker - Robert Redford iz mladjih dana (moze i Owen Wilson)Komandant Mark - Hugh JackmanDr Salaso/Kit Karson - Jeff BridgesMarti - Matthew McConaugheyNick Raider - Nicholas CageChico - Danny DeVitoDampyr - Ralph FeinnesZagor - Clive OwenMagicni Vetar - Daniel Day Lewis

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Nick Raider - Nicholas Cage
...a njegovog partnera bi glumio Michael Winslow.(Inače, Cage je dovoljno trpao prste u R(a)idere.)Tex - Julian McMahon.Ken Parker - Michael C. Hall.Dylan Dog - Joaquin Phoenix.Mister No - Lucky Vanous.Martin Mystere - Mark Valley.
Žalosna Sova - Stiv Bušemi (blago dorađen u šminkernici).
Ne, idealnog Žalosnog Sovu su već našli Turci. Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...