Jump to content
IGNORED

ko je vas omiljeni boneli junak? i zasto?


kim_philby

boneli bazen  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Imam ja Zagora FULL i Mikija FULL u digitalno formatu...I Dilana i Martija...Dilana, Martija i Mikija mogu i da okačim i probaću večeras, ali Zagora nema šanse pre nedelje jer mi je na CD-ovima, a ne ne hardu :(... A i to ima beskonačno puno CD-ova, nekih 20-ak, ako se ne varam...Javim kad i ako završim
ok. javim ti se iza nedelje.
Link to comment
  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    28

  • Sundance Kid

    17

  • radisa

    15

  • noskich

    14

Dilana. Jer je car.Zoran Panović je u onom Statusu pravio neku klasno-zavičajnu razliku između onih što su voleli Zagora i onih što su voleli Dilana. Beše to odličan tekst o DYD, bilo bi dobro pronaći ga.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Poceo sa komadant Markom, dok Bleka nisam volio iako je isti fazon.. sa ove distance mi izgleda dosta tanko... posle sam citao sve, Zagor mi je bio omiljeni pa Teks. Kako su godine isle izdvojio se Mister No kao najkulji roman (strip) i na kraju fačinski Dilan Dog (Marti Misteriju nisam volio). Od onih mini stripova za popunjavanje stranica sam volio najvise nekog indijanca Kočisa. Kena Parkera sam mozda 1-2 stripa procitao, jel on izlazio kao ZS, LMS ili nesto trece?Sad sa vremena na vrijeme citam samo Alan Forda. Kortu nikad nisam dao sansu i ne zalim zbog toga...Dakle, Mister No pa Tex i Zagor podjednako...P.S.Da li ovdje ili tamo je bio neki topik o stripovima gdje su pisali o nekim glupostima... napokon pravi topik!

Link to comment
ok. javim ti se iza nedelje.
Ova tri (Miki, Marti i Dilan), u najboljem slučaju završavam sutra prepodne... Upload od 50 kilobajta jebe kevu... A ima ukupno 2.5 GB... :(Zagora očekujte u ponedeljak ujtru, u najboljem slučaju...
Link to comment
Od onih mini stripova za popunjavanje stranica sam volio najvise nekog indijanca Kočisa. Kena Parkera sam mozda 1-2 stripa procitao, jel on izlazio kao ZS, LMS ili nesto trece?
Bold 1 - Traper Keri je bio najjači.Bold 2 - LMS. Koliko znam, hrvatska izdavačka kuća "Fibra" je izdala (ili još izdaje) sve epizode KP-a all over again.
Link to comment
Ova tri (Miki, Marti i Dilan), u najboljem slučaju završavam sutra prepodne... Upload od 50 kilobajta jebe kevu... A ima ukupno 2.5 GB... :(Zagora očekujte u ponedeljak ujtru, u najboljem slučaju...
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Zoran Panović je u onom Statusu pravio neku klasno-zavičajnu razliku između onih što su voleli Zagora i onih što su voleli Dilana.
ako je podela išla po ključu da su zagorci dinaroidi s govnom na cipeli, a dilanovci kul građanisti onda je u pravu. živeo zagor!
Link to comment
pogodi ko je stvorio Kerija? :) a meni je i Rocky Joe bio gotivan, izlazio kao dodatak Komandantu Marku ako se dobro secam.
Znam. ;) Zato mi vjerovatno i jest toliko gotivan.Da, Roki Džo je izlazio kao Markov dodatak.
Link to comment
Kapetan Miki.zip
Kapetan Miki ZS463 - Miki i Smuk u obrucu
Kapetan Miki ZS471 - Crni vitez
Kapetan Miki ZS472 - Medju vikinzima
Kapetan Miki ZS479 - U poslednji cas
Kapetan Miki ZS480 - Ucena za Mikija
Kapetan Miki ZS487 - Brodolom Aretuze
Kapetan Miki ZS488 - Zlatni tomahavk
Kapetan Miki ZS497 - Kandza crnog sokola
Kapetan Miki ZS503 - Tavegino srce
Kapetan Miki ZS504 - Kraljica snegova
Kapetan Miki ZS512 - Tri sombrera
Kapetan Miki ZS513 - Blago Asteka
Kapetan Miki ZS522 - Apac Dijablo
Kapetan Miki ZS523 - Dijablovi ratnici
Kapetan Miki ZS530 - Zmijski kanjon
Kapetan Miki ZS531 - Crni jedrenjak
Kapetan Miki ZS537 - Topovi govore
Kapetan Miki ZS538 - Otmica Dijane
Kapetan Miki ZS545 - Crni Oblak
Kapetan Miki ZS546 - Dvoboj u reci
Kapetan Miki ZS553 - Casni dvoboj
Kapetan Miki ZS554 - Staza smrti
Kapetan Miki ZS563 - Covek sa 1000 lica
Kapetan Miki ZS564 - Oklahoma Dzek
Kapetan Miki ZS571 - Ukleti ranc
Kapetan Miki ZS572 - Abdulova sablja
Kapetan Miki ZS578 - Revolveras bez revolvera
Kapetan Miki ZS579 - Grofica i saucesnik
Kapetan Miki ZS590 - Obicaji asteka
Kapetan Miki ZS591 - Dezerteri
Kapetan Miki ZS598 - Tragom Kalavera
Kapetan Miki ZS599 - Tajno oruzje

Edit: Nadam se da je sve OK...

Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...