Jump to content
IGNORED

ko je vas omiljeni boneli junak? i zasto?


kim_philby

boneli bazen  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    28

  • Sundance Kid

    17

  • radisa

    15

  • noskich

    14

Ken Parker - Robert Redford iz mladjih dana (moze i Owen Wilson)Komandant Mark - Hugh JackmanDr Salaso/Kit Karson - Jeff BridgesMarti - Matthew McConaugheyNick Raider - Nicholas CageChico - Danny DeVitoDampyr - Ralph FeinnesZagor - Clive OwenMagicni Vetar - Daniel Day Lewis
sve super ali zar nije mark nesto zesce mlad ili sam ja to utripovao?edit: arlekino ide na B produkciju oma :D Edited by kim_philby
Link to comment
Ne, idealnog Žalosnog Sovu su već našli Turci.
Pa nije Sova Mister Bin! Ja ovde pokušavam da stvorim umetnost! angry.gifedit: Pao je i meni na pamet Džulijan za Teksa, ali mora da ima neko kulji, majku mu. Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
Nisi.Nego, za Velikog Bleka ne vidjeh da je spomenut Dolph Lundgren. Valjda je too obvious.
too old. namerno se drzim aktivnih i godinama odgovarajucih glumaca. dakle veliki blek je chris hemsworth. film rezira kenneth branagh.
Link to comment
Nego, za Velikog Bleka ne vidjeh da je spomenut Dolph Lundgren. Valjda je too obvious.
Blek - Lundgren i Mister No - Clooney su mi 2 najociglednija poredjenja. a Jackman ima taj neki ustogljeni stav koji me podseca na Vuka sa Ontarija.
Link to comment
edit: Pao je i meni na pamet Džulijan za Teksa, ali mora da ima neko kulji, majku mu.
jedino mi za Texa niko ne pada na pamet. posto se Gary Cooper ne racuna.McMahonu, imo, ne stoji takva uloga nikako.
Link to comment
Pa nije Sova Mister Bin! Ja ovde pokušavam da stvorim umetnost! angry.gifedit: Pao je i meni na pamet Džulijan za Teksa, ali mora da ima neko kulji, majku mu.
pa mladi sam shepard. ali od aktivnih sta fali mom castingu?cowboys_and_aliens_image_daniel_craig_6.jpg
Link to comment
McMahonu, imo, ne stoji takva uloga nikako.
Imaš pravo. Ja sam išao više na fizičku sličnost. Ima jedna epizoda "Charmed" gdje McMahon glumi kauboja i stoji mu k'o piletu sise.1 je Giuliano Gemma. :(
Link to comment
pa mladi sam shepard. ali od aktivnih sta fali mom castingu?cowboys_and_aliens_image_daniel_craig_6.jpg
Teks plavokos! :oedit: Nađite neku ulogu Vudiju Harelsonu, čeka ispred vrata očajan. :( Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...