Jump to content
IGNORED

ko je vas omiljeni boneli junak? i zasto?


kim_philby

boneli bazen  

110 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    28

  • Sundance Kid

    17

  • radisa

    15

  • noskich

    14

Uf sranje, nema šanse da skinem 2 GB Marti Misterije na vezi od 1 Mbit. Idem da potražim neki torrent sa odvojenim epizodama...
Meni je uplodovao 12 sati sa 0.5 Mbit... TAko da će tebi trebati samo 6 da skineš... Ostavi noćas, pa polako...
Link to comment
Aj probacu ja da okacim Teksa danas-sutra, mada sam ekstremno glup za te stvari
Gajba piva od mene!edit: Neće da mi otvori Dilana Džukca, kaže da je ''kompresd foldr invelid''. :huh: Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
Polako citam Martija, Radisa svaka cast i jos jednom hvala!! :thumbsup:
Mrati znači radi... Dobro...Sad ću Dilana opet kompresovati, pa upladovati, ne znam u čemu je stvar, pa javim kad završi...Izvinjavam se što ne radi, meni otvara :(Edit, biće posle 7... :( Edited by radisa
Link to comment
Za gajbu piva ima da ti sprzim i donesem CD!
I to ima smisla....''Ja verujem u slobodu i pravo naroda na samoopredeljenje i spreman sam da se borim za ideale španskih republikanaca.'' Džerom Drejk Senior malom Džeriju pred odlazak u Španiju. Malopre pročitala (našla kod mlađeg brata nekoliko stripova, delio neki kul dobročinitelj u njihovoj školi prošle godine Dilana, MrNoa i Zagora). I ode čovek. Stripovska jednostavnost.
Izvinjavam se što ne radi, meni otvara :(
Nou voriz. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...