Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Isla sam max izmedju 90 i 100, a na onom kompjuteru stoji da trosim 8 u gradu a 5,6 na putu, ali to nije realno stanje jer nisam dovoljno vozila (pise u knjizici posle koliko km stanje postaje realno), a u stvarnosti sam bukvalno zaboravila kad sam kupila benzin, i imam jos 100 km do znaka za benzinsku pumpu na tom istom displeju. 
 

Sada sledi nova avantura zvana pranje auta u samousluznoj perionici, ponela sam kabanicu i nameravam da je obucem. 

 

U dm-u se pojavile mivolis bombonice koje bolje nalezu u prostor za sitnice, malo su poskupe, ali sam toliko htela te bombone da sam kupila tri kutije - kapiram da cu ih samo jednog dana baciti neotvorene i isteklog roka, ali morale su se desiti. 

  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, angelada said:

Isla sam max izmedju 90 i 100, a na onom kompjuteru stoji da trosim 8 u gradu a 5,6 na putu, ali to nije realno stanje jer nisam dovoljno vozila (pise u knjizici posle koliko km stanje postaje realno), a u stvarnosti sam bukvalno zaboravila kad sam kupila benzin, i imam jos 100 km do znaka za benzinsku pumpu na tom istom displeju. 
 

Sada sledi nova avantura zvana pranje auta u samousluznoj perionici, ponela sam kabanicu i nameravam da je obucem. 

 

U dm-u se pojavile mivolis bombonice koje bolje nalezu u prostor za sitnice, malo su poskupe, ali sam toliko htela te bombone da sam kupila tri kutije - kapiram da cu ih samo jednog dana baciti neotvorene i isteklog roka, ali morale su se desiti. 

U perionici stisni okidač puške i drži a ne ko ja prvi put polivao auto bez pritiska jer iz puške curi i kad okidač nije stisnut.

  • Haha 3
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, angelada said:

 

Sada sledi nova avantura zvana pranje auta u samousluznoj perionici, ponela sam kabanicu i nameravam da je obucem. 

 

čemu ta sirotiljska zabava. ti si bre žena gospođa elementarni minimum je mašinsko pranje. taman i to da savladaš, da nabaciš kola na gusenicutn i tako to

  • Haha 4
Link to comment

Ne smem hahahhaa garaze i perionice su mi napredni nivo za to moram kondicioni cas (ne zezam se:blush:)

 

mislim mogu uvek da iscimam neko musko da ide sa mnom, ali odmah krenu da me uce po njihovom, a ja jedva naucila i ovo nastavno i vannastavno

 

imajmo realna ocekivanja od ove vlasnice probne dozvoletako da cu lepo na slanacki put, rade 24 sata, prvo cu da gledam sta neko drugi radi pa onda ja - metodologija trenutnog opazanja:happy: i etnografska istrazivanja (ovo sam naucila pre neki dan mnogo mi se svidja, svuda cu sa ubacujem)

  • Wub 1
Link to comment
8 minutes ago, renne said:

jeste, ali to košta minimum 800 dinara, ovo samoručno je mnogo jeftinije


Neka je treba da se nauci oboje, sta je kad dostupno i moze da se priusti.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

900 kod mene u bloku, spolja i iznutra i to mi posebno prali deo gde se mali skot upovraćao. 

ja u samouslužnom spičim gomilu žetona jer sam iracionalna a na mašinsko ne idem od kako sam ostala bez antene (nisam je uvukla :blush: )

  • Hvala 1
Link to comment

120 sekundi pranje, 120 sekundi sapiranje. Ko bi se bahatio, nek uzme još 120s.
Da se ne zaboravi više koristiti pomoćna[emoji769] ruka odnosno da se pritišće cijev puške odozgo. Tako će se prebaciti vektor sile potiska sa ruke koja okida.

Link to comment

I paziti da je na novijim aparatima ubačen i program za vrelu vodu, to ranije nisam viđao. Ljetos sam sebi frcnuo komad kože sa šake kada me je mlaz dokačio samo na tren. Nisam pratio šta piše pored tastera, samo sam ih stiskao redom. Efekat je trenutan i bolan narednih desetak dana.

 

Mogli su neku naljepnicu staviti sa strane kad već upozoravaju na sve i svašta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...