Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

2 hours ago, renne said:

a možda su ti jednostavno zviždale trake na kolovozu kada prelaziš preko njih?
Jer na tom putu je takav premaz namerno napravljen da se čuje kada prelaziš preko trake

Onda sam procitala romansiranu verziju:hihi:

 

edit: u toj romansiranoj verziji trake na mostu imaju senzor reko vidi bre djilas nije slucajno zavrsio masinski

Edited by angelada
  • Haha 1
Link to comment
4 hours ago, angelada said:

Onda sam procitala romansiranu verziju:hihi:

 

edit: u toj romansiranoj verziji trake na mostu imaju senzor reko vidi bre djilas nije slucajno zavrsio masinski

Autoput BG-Niš takođe ima te zvučne trake, ne podnosim to ali smatram za koristan feature. 

  • Hvala 1
Link to comment

Meni neko rekao da je to kao ako neko malo zakunja za volanom, zaspi. Ima logike, zvuk je dosta iritantan i cuje se solidno.

Kumse, T Roc je za minija Rols Rojs, uzimaj.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Mentalna beleska: sledeci put plati stanarinu za gume.

 

Prvo nisam mogla da nadjem mesto ispred zgrade, onda kao aha ja cu iza pa na zadnji ulaz - samo sto nemam kljuc od zadnjih vrata, pa sam se onda setila da je to tocak i da se kotrlja - medjutim, stavili su mi u toliko lepe kese da mi je bilo zao da ih kotrljam i u finalu kapiram da sam promenila kljuc od podruma i morala sam sve da ih odnesem na drugi sprat.

 

Treba dodati da mi se par ljudi ponudilo da pomogne, ali ne, sta je to za mene, to je obicna guma. Mislim da sam dobila zeludacnu kilu.

 

U ostalim vestima ide ovo s vozenjem automobila sve bolje, sta vise, da ne moram da radim verovatno bih se vozikala po ceo dan. Ako slucajno ima neki pocetnik na temi - imam samo da kazem - sto vise vozis to bolje vozis. 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

angeladin subotnji vozački dnevnik

 

Odlicna ideja za topic

 

ajde @angelada ne budi lenja :D Mozes posle i blog da otvoris, pa da se obogatis, pa  Youtube kanal... ima zilijarderka da postanes :D

  • Hvala 1
Link to comment

Hej opet ja:) 

 

je l ima neko ideju kako da “skupim” retrovizore do kraja, posto ovo dugme koje mi knjizica nudi na mom Cliu ne postoji (zaokruzila crvenom, fotka u nastavku). 
 

Je l moze to rucno? 

 

 

CB45BC2C-EBAA-43A2-BC76-660D06643E5F.jpeg

Link to comment

Verovatno nemas tu mogucnost ako dugme ne postoji tj oprema tvog automobila nema tu opciju.
Pogledaj kako ti izgleda retrovizor, da li mozes lagano da ga savijes bez da polomis nesto.

Ako nemas elektronsko sklapanje, sigurno mozes rucno, samo budi pazljiva da ne polomis nesto.

  • Hvala 1
Link to comment

Pocela sam i nedeljom da vozim:happy:

 

@Milosh76 pa izgleda mi stameno, bojim se da bih mu nanela neko zlo. Ali hajde da probam nezno pa da vidim, uvek mi ostaje da pisem mejl Kompresoru, nadam se da me nisu blokirali ili poslali u spam. 

Link to comment
Pocela sam i nedeljom da vozim:happy:
 
[mention=1302]Milosh76[/mention] pa izgleda mi stameno, bojim se da bih mu nanela neko zlo. Ali hajde da probam nezno pa da vidim, uvek mi ostaje da pisem mejl Kompresoru, nadam se da me nisu blokirali ili poslali u spam. 

https://www.byri.net/2021/10/04/renault-clio-captur-and-arkana-shortage-of-electric-folding-mirrors/


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...