Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

5 hours ago, angelada said:

otkrila da su mi potrebne nekakve patosnice bas za ovaj model jer ima dole neke izbocine na koje se namontiraju.

kod mene je samo patosnica vozača sa tim kao kopčama, što je i logično jer vozač mlati nogama. vidi na Silux sajtu pošto su.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Primetio sam malo ulubljenje, bas jedva vidljivo na haubi, i to samo zato sto sam oprao auto i parkirao ispod drveta pa se svetlost prelamala izmedju lisca bas na haubu - da li da panicim? Dva meseca auto, vec sam izgreban, udaren u zadnji branik, i sad ovo.
Edit - nije farba ostecena, nije izgrebano mesto, jedva opipljivo kada se predje prstom, ali je primetno

Edited by lord_s
Link to comment

nemoj.

od panike vajde nikakve.

auto je uredjaj koji tebi sluzi a ne obrnuto. jos ako zivis u velikom gradu sa gustim saobracajem i haosom oko parkiranja sto pre prestani da panicis i da se nerviras.

  • +1 6
Link to comment
16 minutes ago, foto said:

nemoj.

od panike vajde nikakve.

auto je uredjaj koji tebi sluzi a ne obrnuto. jos ako zivis u velikom gradu sa gustim saobracajem i haosom oko parkiranja sto pre prestani da panicis i da se nerviras.

+1

Pravilo #1 kada su u pitanju ljubimci na 4 tocka: ti si kupio njega, a ne on tebe... :fantom:

Link to comment

Glupost je nervirati se oko kola...

 

Ja sam dobio kamencic u šoferšajbnu 2 nedelje posto sam kupio auto..  Nervirao sam se od Pazove do NS i zakljucio da je to totalno besmisleno...

 

3 i po godine kasnije, tačkica još stoji na istom mestu, ne primećujem je uopšte... :)

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Glupost je nervirati se oko kola...

 

Ja sam dobio kamencic u šoferšajbnu 2 nedelje posto sam kupio auto..  Nervirao sam se od Pazove do NS i zakljucio da je to totalno besmisleno...

 

3 i po godine kasnije, tačkica još stoji na istom mestu, ne primećujem je uopšte... :)

Apsolutno. Ja sam znao da ce mi izgrebati auto kljucem, to se desilo vec prvog dana i jbg, sta ces. Sto ti kazes i ne primecujem vise.

Link to comment

6CC9E532-53B9-47B5-A38E-B5F816CF6F17.thumb.jpeg.011f8214d062a82a56f2a26e471825a8.jpeg

 

32 minutes ago, lord_s said:

Primetio sam malo ulubljenje, bas jedva vidljivo na haubi, i to samo zato sto sam oprao auto i parkirao ispod drveta pa se svetlost prelamala izmedju lisca bas na haubu - da li da panicim? Dva meseca auto, vec sam izgreban, udaren u zadnji branik, i sad ovo.
Edit - nije farba ostecena, nije izgrebano mesto, jedva opipljivo kada se predje prstom, ali je primetno

 

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Sve razumem, naravno @ ne vredi se nervirati.
Tezak dan, i ovo kad sam video, pa ne znam sta je padalo na njega ili sta se desilo, jedino brezino lisce. A i to izbegavam da parkiram, ispod drveca, zbog pticijeg izmeta.

 

Videcu sta kaze ovlasceni Zivota sutra, ionako moram da idem da pazarim zimske gume.

Link to comment

@lord_s prvi auto, kupljen letos, nov, spala zbog njega na lebac i vodu (i bukvalno) i evo kratkog rezimea mog kratkog vozackog staza:

 

- puknuta lajsna

- ulubljena lajsna ispod puknute lajsne

- ogrebala prvog dana i prebrisala nekom maramicom iz dm-a

 

Mislim - sta sad da mu radim, i ja imam oziljak posred nosa pa zivim. Ovako je dobio karakter.
 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Lokalni Zivota mi je bukvalno rekao da odjebem, presao jednom rukom preko haube, "ne vidim ja tu nista", napravio piruetu na petoparcu i ostavio me sa segrticem da caskam o boji, lakovima i tim temama. Jesam papak, ali lesson learned.

 

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

Rabite li neku pomoć na putu pretplatu?

 

Do sad sam koristio AMSS ali me šure pokolebao kupivši Vozzi uz objašnjenje da je povoljniji tj da se dobije mnogo više usluge za malo više para. Glavni adut mu je bio to što se pretplata vezuje za vozača a ne za auto, pa je njemu koji u opticaju uvek ima nekoliko to i te kako znači.

Link to comment

Ja imam neku renault pomoc na putu, dali mi karticu sa brojevima za Srbiju i inostranstvo i rekli mi da mi ne treba AMSS. Lepa kartica - crna sa zlatnim. 
 

e da i to sam dobila dzabe inace bih verovatno kupila amss jer sam tradicionalista:happy:

 

uzgred - sto je gadan auto kad pokisne majko mila kao neko karakuzljivo pile, a mislila sam da se na sivoj nece toliko videti - kad ono medjutim. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...