Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Gledas  li finale hevfane? :)

Gleda burazer, ja bacim oko malo (navijamo za Fnatic iako su izbacili Virtus.Pro koji su domacini i prema kojima smo kao gajili simpatije na ovom turniru)

Nervira me NiP ekipa i onaj mali Get Right.. jos ranije dok sam vise pratio bio mi je antipatican

 

Sa druge strane, f0rest (dok je bio u SK i Fnatic) mi je oduvek bio kul igrac ali je i on u toj ekipi pa ga sad kao hejtujem

 

Ovog tipa sam video na par meceva i odmah mi je postao kewl i on i ekipa

 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Get Right trenutno rastura

Ma znam.. on je u top5 igraca sigurno.. opak aim ima.. ali me je uvek nervirao taj njegov stil igre.. gde je fragas.. pozadinac i stekara.. stoji po nekim neverovatnim coskovima i samo ceka

 

f0rest je mozak, jako iskusan.. fenomenalan je za pistol runde a i mnogo dobro cita protivnike, prepoznaje sta igraju.. mislim da im je on najbitniji igrac

 

edit: igrace se i 3. mapa jebi ga

Edited by Have_Fun
Link to comment

A ovaj KennyS ciji sam ti link ostavio je neverovatan tip

Decko trci AWP-om, rushuje i napada.. izuzetan reflex ima, bukvalno ostavlja piksel prostora i pogadja.. nikada nista slicno nisam video

Podseca me na Currya :D Ovaj sutira trojke iz nemogucih pozicija a ovaj iskace AWP-om bez straha i zabada

Verovatno je najbolji snajperas u igri trenutno, i jedan od top igraca CS-a.. samo mu je ekipa nesto slabija, al` jbg.. gotivni su Titani.. svi ih lajkuju jer su im mecevi zanimljivi zbog KennyS-a

Link to comment

aha aha.. nekako mi je sve previse sareno i konfuzno

ne dopada mi se bas, ali kapiram da su ih smorile one 1.6 mape pa su hteli da naprave neke modernije, sa drugacijim mestima za stek, napad, novi uglovi nisanjenja i bacanja bombi

na nukeu sam video foru da sad mozes skoro sa T spona da smokujes ili flashujes ladder, bombe prolaze kroz stakleni krov itd

a izvali sto su ubacili i molotovljev koktel koji se gasi smokeom

11:4 prvi half kao CT, sad da dobiju pistol rundu i uzmu turnir :)

preko 900K ljudi gleda stream + ako racunaju HLTV, preko milion..

a i u hali ih gomila jbt

Edited by Have_Fun
Link to comment

jebeni f0rest, na 14:4 ih blokirao smokeom i tacno znao da ce na B, uzeo 2 igraca i treceg ojadio..

posle imao jos neku rundu gde ih je prebio i dao info gde ce

i Xizt se isto prosrao

ovo ce `ladno u produzetke ako ovako nastave.. necu biti tu da odgledam do kraja -.-


jebeni friberg jebote! sta napravi covek...

Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...