Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ukratko, Europa Universalis meets Game of Thrones. Višemesečnagodišnja zabava zagarantovana. 

 

Ovih dana izlaze dve paradoksove igre, od kojih su prvu sami pravili dok su autori druge ekipica iz Origin-a (Neverwinter Nights 2, K.O.T.O.R 2)

 

Prva, Cities: Skylines izlazi za dva dana. Paradoksov sim siti. 

 

Zk9pejp.jpg?download=1

 

 

Hvala za info

Link to comment

Od kada pratim igre, nisam video ovako visoke ocene kao za Cities: Skylines :o Igraci u najvecem broju slucajeva daju cistu desetku, prosecne ocene su izmedju 9.5 i 9.7.

Grad izgleda ima 36 kvadradnih kilometara :o

ovo se isprobava cim zadje sunce.

Link to comment

Od kada pratim igre, nisam video ovako visoke ocene kao za Cities: Skylines :o Igraci u najvecem broju slucajeva daju cistu desetku, prosecne ocene su izmedju 9.5 i 9.7.

Grad izgleda ima 36 kvadradnih kilometara :o

ovo se isprobava cim zadje sunce.

 

 

gameplay, deluje kao sim city na drogama...

Link to comment

 

smeta mi sto nije ubaceno da u nekom momentu moras da savladas bar nekog od protivnika i opljackas jednu zasticenu lokaciju, da usput "izucis" neko oruzje, ovako ispada da ako dobijes dobre uslove u startu mozes da zavrsis igru (doduse sa jednim od pet likova :) ) bez ikakvog cimanja i igranjem samo na sigurno

 

Dobro, to je jedan od ishoda koji i nije nerealan... A svakako možeš da ideš da kradeš gde ti volja. Primera radi uvek imaš dve lokacije gde nema otpora ili je minimalan al po cenu da će posle ekipa iz skloništa da bude tužna ili depresivna što si krao od ljudi koji su u istoj situaciji kao i vi ili još gore što si ubio da bi vi sad imali.

 

Ne znam šta zoveš zaštićenom lokacijom? Svaku gde su vojnici i razbojnici sa puškama? Ja sam uspeo na jednoj da im pokradem hranu i lekove neopažen i to mi bilo najdraže mada sam očekivao da ću sa nekim u fajt jer su mi trebali metci, puške, panciri i slično.

 

Dostupne su tri verzije za kupovinu™; prva objavljena i posle još dve verzije tj. dva patch-a pa se tu i razlikuje sam start. Ja igram izvornu verziju gde ne možeš da biraš sa kim hoćeš da startuješ već dobiješ na random... još malo ovako pa ću onda da se apgrejdujem.

 

Predobra je. Igram je već danima i potpuno sam zaboravio na gtaV koji me čeka zajedno sa last of us. :sleep:

Link to comment

Od kada pratim igre, nisam video ovako visoke ocene kao za Cities: Skylines :o Igraci u najvecem broju slucajeva daju cistu desetku, prosecne ocene su izmedju 9.5 i 9.7.

Grad izgleda ima 36 kvadradnih kilometara :o

ovo se isprobava cim zadje sunce.

 

Jel to SKIDROW već spreman i dostupan? :o

Link to comment

R. G. Gamers.

 

A igra je na Steamu apsolutni blokbaster. Izgleda da je ovo nešto posebno, po svemu što čitam.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

CODEX, SKIDROW... ko ce ih razlikovati...jos par minuta i pocinje!

 

Ima svega 2GB to mi je malo sumnjivo, ali videcu uskoro

Edited by Milosh76
Link to comment

izgleda da je to to, recenzenti kažu da igra ima "malu a lepu grafiku", ovo nije AAA naslov. 

aj pa javi

Edited by Грешни Василије
Link to comment

to je samo oprez, da ne bude kao sam simsitijem... ja sam potpuno za ono što je pomenutom skidrouu u potpisu - Support the companies, which software you actually enjoy

Edited by Singer
Link to comment

po meni je besmisleno igrati ovakvu igru sa piratskom verzijom, a sve štedeći 4000 dinara. 

 

slažem se. ako mi se dopadne, pazariću je. mene privuče otprilike svaka dvadeseta igra, pa bih da prvo isprobam.

Link to comment

Cities: Skylines je vrlo otvoren za dodatke i modove od samog starta i integrisan je u Steam tako da se svakako isplati pazariti za pare - biće i zvaničnih pečeva dodataka dok peglaju prema zahtevima korisnika (neke stvari su već najavljene).

 

Nisam neko ko će ovo igrati ali mi se baš dopao dizajn, vidi se skandinavsko poreklo.

 

Inače u recenzijama (američanskim uglavnom) kao glavni nedostatak navode da nema dovoljno kriminala i elementatnih katastrofa, gradovi im previše dobro funkcionišu  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...