Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Debil pre mene nije podesio da se ne menja oruzje kad ga pokupis, i ja se zaletim iza njega i nagazim na kalash :(

zato smo mi uvek sa sobom nosili na fleshu nas config :D

 

na turnire, u igraonice, kod ortaka.. bilo gde.. nosis u dzepu i kad iskrsne pucnjava, samo ga ubacis u CS i deljes :D

 

covece, kakvu smo opremu imali sa onim gejmerskim misevima, ergo 525 pa mx518 na qck podlozi uz neke besne sluske..

sve smo isprodavali da se ne bi vracali da igramo.. to je bilo jedino resenje :D

Link to comment

nego... jel igra neko Cities Skyline?

 

Predobra je! Pre-do-bra :Hail:

 

Hladno pivce i lagana gradnja FTW!

ja sam napravio nešto kao Kaludjericu, ljudi placu za tekucom vodom i sve je puno napustenih trznih centara.

Link to comment

ja sam napravio nešto kao Kaludjericu, ljudi placu za tekucom vodom i sve je puno napustenih trznih centara.

A dobro to si samo da vidiš kakva je, na brzinu... [emoji38]

 

Nemoguće da ti nije išlo™?

Link to comment

uzeo malo da istražujem™ gejming kanale na našem jeziku... čoveče, koliko prostora za sukses™ - da čovek ne veruje! :o

 

sve što sam video su klinci, tinejdžeri, koji su gotivni™... sigurno nekom jesu, jel.

takođe, tu je neki kolabrješn naših, bosanskih i hrvatskih gejmera... sve u svemu đeca™, veri low fi... ako je YouTube počeo 2005. ovi su 2003.

 

prvi malo stariji/ozbiljniji/gotivniji jutjuber sa ovih prostora ima pokupi kajmaka da preliva!

Link to comment

Istražio™ sam i twitch... tek tu kasnimo al realno je dobra priča™

 

Gledao sam lika bez ruku kako izuva kaunter strajk :mellow:

 

... isto taki sam gledao nekom baš matorog lika kako tera avion preko okeana, flight simulator X. To baš igraju ćalici s brci [emoji38]

Link to comment

ja ne mogu da se merim ni sa ovima: 

:(

...

Nego kad smo vec pomenuli Twitch, neki ludak pokusava da odigra najduzi moguc Hearthstone potez.

U toku je 23 sat livestream-a, a po njegovim proracunima trebalo bi da traje oko 43h.

Vise detalja ovde ... izgleda da ce uci u Ginisovu knjigu rekorda za "longest-running turn in an online card game"  :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...