Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

skidam a dok skidam po malo i gledam...

 

 

 

edit. lik kasnije kreće malo da se krevelji tako da ne gledajte sve, nego onako, na preskok... informativno. u drugom delu će da skapira da je kanalizaciju stavio odmah pored vodovoda tako da je ljudima slao fekalije na konzumaciju i zato su mu bili bolesni.

Edited by Singer
Link to comment

sačekali da vide gde će da omane SimCity i onda objasnili™ na 14:45... igra je prilično simcity copy/pasted al video u prilogu objašnjava zašto je pobedila na navedenoj minutaži

 

Link to comment

ja bih voleo da sam vešt u ovim igrama pa da napravim Beograd na vodi.

 

Ja bih to igrao, mislim Beograd na Vodi u GTA V..... da interaktivišem sa superbogatunima shooter.gif

Link to comment

ja bih voleo da sam vešt u ovim igrama pa da napravim Beograd na vodi.

Imas na jutubetu lik perafilozof, nesto mi govori da je nas covek :D, objavio 6 epizoda "Cities Skylines Let's Learn to Play", pa navali :D Poslednju je objavio pre 13h :D Potrudio se covek da objasni sta i kako treba... :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Moram da priznam da nisam skapirao to gledanje videa kako neko drugi igra, šta je tu fora. Meni je uvijek najveći gušt bio kad probam igru i ono oduševljenje kad nešto "provalim", ovako, ako će neko odmah da mi otkrije cake, sistem kako igra funkcioniše itd, onda ne vidim smisao igranja. Ako mogu ti neki lafovi da skapiraju igru, a ja ne mogu, onda ni nisam za tu igru, pa je neću ni igrati. A da igram tako što ću da naštrebam igru da bih je odmah "prešao", ne vidim ćejf u tome, nekako mi fali taj momenat "otkrivanja igre". Jebote ja sam Morrowind igrao po par sati da bi me one neke tičurine/šišmiši sklepali pa dok sam naučio da ne treba da idem "only with my dick in my hands" preko planinčuga. 

Link to comment

ljudi.. burazer nasao neki twitch za neko takmicenje u CS-u (izgleda da je u pitanju ESL u Poljskoj)

je bo te! koliko je ovo evoluiralo pobogu :blink:

nagrade ukupno 250K $ (100 000$ za prvo mesto!!!) za ovaj jedan turnir, da ne spominjem sto gotovo svake nedelje izgleda imaju neku ligu i bar jednom - 2x mesecno neke fine turnire sa dobrim nagradama od nekoliko hiljada eura

Imaju komentatore u toku meceva, imaju studio gde pricaju pro igraci, imaju analiticare koji govore pre i posle nekog meca.. kao NBA da gledam u picku materinu, sa sve Shaqom, Barklijem, Kennyem i Erniem..
Kamere na sve strane, intervjui sa igracima sa sve onim "back to you/studio"

Stejdz na kojem su ekipe izgleda mamojebacki, a publika.. pa ima ih vise nego na nekim kosarkaskim utakmicama! Navijaju, urlaju, pevaju

postoje i neki twitch kanali gde pricaju o trejdovima igraca, ko kako igra, kome sta odgovara, analize.. kao NBATV sunce ti :blink:

watafak?!

jebote, ovo ce opusteno postati olimpijski sport na kraju

secam se da sam pre par godina video da je Eurosport prenosio neki turnir

ovaj sad twitch je gledalo preko 250 000 ljudi :mellow:

ne verujem svojim ocima

Link to comment

izneverovao sam totalno :S

u moje vreme dok smo pikali CS i posecivali turnire nije bilo ovako bre

ovo je skroz neki, mindfuck visi nivo, od organizacije, prenosa, odnosa prema igracima, pravljenje turnira.. pa se cak i potpisuju ugovori sa igracima gde primaju mesecno platu

stvarno ce postati olimpijski sport ako nastave ovom putanjom

Link to comment

Tako je već neko vreme, bar 5 godina, prvo u USA i J. Koreji pre desetak godina (pogledaj na jućubu snimke Starcraft turnira tamo) a hardkor gejmerske zemlje kao što su Švedska, Finska i Poljska su brzo uhvatile priključak po nivou "produkcije" jer jebiga postoji ozbiljno tržište. Ne smem ni da guglam šta se danas događa u Japanu, poslednji info mi je iz otprilike 2007.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...