Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

sk bi ovu decurliju pocistio samo tako -_-

i ja sam ih gotivio :)

 

f0rest i Get Right su igrali za SK

 

vol`o sam i MYM (Pentagram) koji su bili najbolji jedno vreme i mTw

 

iz MYM za Virtus.Pro sad igraju NEO i Taz

Edited by Have_Fun
Link to comment

Jebao te Alien: Isolation, Vaso :mad: Nisam odoleo, morao sam da probam, i žestoko se primio prvih pola sata - četrespet minuta, da bih onda otkrio da mi igra zakida neke dijaloge i zvuke, pa ne znam tačno ni šta sam sve propustio :isuse: Potpuno je nasumično, izgleda; kad reloadujem, neke zvuke koje ranije nije htela da pusti sad hoče, a neke koje jeste - više neće.

 

Reinstalirao drajvere, Dx, celu igru - ne pomaže.

Link to comment

ja kad sam cepo kanter™ gradom su vladali tzv. "G" (džijevci) a ljuti protivnici su im bili... jbg ne mogu se setim... pada mi na pamet zK (zli Kalaši) al to je bila gotiva ekipa, mahom iz sveta kompjutera.

 

da, svetom su rulali NiP (nidžas in pidžamas) a videh negde da nešto slično pominjete... oni postali institucija, sve sa petlićima i omladinskom školom?

 

good times :)

Link to comment

Mali Zen je bio bog u ta davna vremena. Secam se da smo u blokovima uzeli prvu rundu Zlim Kalasima i u prostoriji je vladao muk nekih 10ak sekundi, a onda su nas odrali sve preostale runde do kraja.

Link to comment

a dobro... :) Zli Kalaši su imali A, B, C ekipu zavisi sa kim su hteli da se rokaju... Ja sam igrao protiv njih sa nekom ekipom iz moje igraonice u to vreme, ono drugarski. Sećam se da im je igrao ludi Kojot iz SK te je onda jasno da nisu baš bili jaki

 

šteta za te klince što to nije bilo na danšnjem nivou ili razvijenije... mislim da smo imali decu za svetski nivo. Jednom smo igrali klanski protiv džijevaca, ono njima za sparing i trening i bilo je jasno da nismo dorasli ni tome :lolol: Ono je nerealno bilo kako deca gađaju :mellow:

 

 

e, al zakupiš igraonicu za noćno 5vs5 pa do jutra! što je to bilo dobro zezanje :D

Link to comment

 

 

da, svetom su rulali NiP (nidžas in pidžamas) a videh negde da nešto slično pominjete... oni postali institucija, sve sa petlićima i omladinskom školom?

 

 

Oni su sad igrali finale vs Fnatic.. to su verovatno 2 najbolje ekipe trenutno

 

Tu su i francuzi EnVyUs koji su na dream hacku dobili NiP.. i ovi Virtus.pro iz Poljske

 

Ima i jos par ekipa koje mogu da dobiju svakoga ali i od svakog da izgube, tipa Titan gde igra onaj KennyS

 

 

Mi kad smo cepali CS, kod nas su bili najbolji tipovi iz KGB, posle se pojavio k1ng0r, a u regionu su vladali Bosanci iz eu4ia

Burazer i ja smo igrali par meceva za njih kad smo menjali nekoga na online turniru

 

E, onda kad se CS prosirio i bas zaigrao u ex-YU, KGB je nadmasen, a pojavio se jedan tip iz Bosne (zivi u SWE), Faruk "pita", koji je cak igrao za popularni SK a cini mi se da je dobacio i do NiP

 

sad trenutno od "nasih" najbolji je NiKolinho (iz BiH) koji igra sada za nemacki mousesports, jako popularna ekipa (za nju igra i neki tip LEGIJA, isto nas, ali mi nije poznat). Kazu za NiKo-a da je jedan od boljih aimera u igrici.. napravili su mu video pre nedelju dana

 

za mousesports je tokom 1.6 vremena igrao jedan fenomenalan tip, cyx.. ekipa je trebala da igra veliki turnir u Sangaju, on je otisao na aerodrom, ali je zakasnio na let.. uzeo taksi da se vrati kuci, medjutim, nesto nije bilo u redu sa automobilom, doziveo je saobracajnu nesrecu i poginuo :/

Link to comment

ja sam pikao sa ovim nasim "pro" igracima iz regiona, a od stranaca se secam da sam igrao mix sa SK | Potti, jer sam na steamu imao u kontaktima lika iz SWE pa ga je zvao da igramo

Secam se da cepamo dust2, krecemo pistol rundu kao terori, svi do jednog ginemo, on ostaje sam, uzima bombu, postavlja na B sajt i deli 4 HS-a i jednog ovako ubija! ACE!
Ja se zabezeknuo


Bilo mi je super to vreme zbog druzenja, pa putujes tamo-vamo na turnire, upoznas mnogo dobrih likova i tako to... ali ne zelim da se vracam u taj svet, jedva smo se izvukli.. jebote, desavalo se da skratim sebi izlazak u grad, da bih stigao kuci na mix do jutra...
Burazer je cak i imao "treninge" na koje je isao, gde su vezbali taktike i pucanje :D
Show... na sta smo gubili vreme jbt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...