Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

zamisli mladost pa još umerena :lol:

 

 

ako ste bre, sve su to uspomene... "u moje vreme" nije bilo gejmerki a pre par godina odem da kupim miš dole kod vuka - tamo pršti al pršti od klinki i to ozbiljno lepa deca (ne ono što smo mi mislili da ako igra igrice ili je debela ili joj nešto fali)

Link to comment

uuu, ima ih, da :D

secam se da se ceo taj CS svet palo na jednu Tijanu sto je igrala za female KGB.. bas lepa cura :D

nema niceg boljeg od lepe devojke koja pika igrice :wub:

Link to comment

Btw, ceo taj CS pokret su unistile velike igraonice sa 32+ kompova. Mi smo pikali u Areni kod Micija na Vračaru, 14 kompova, dve ekipe i to sto kazes po celu noc svaku noc. Izlazili smo kao zombiji svako jutro. Kad je krenula masovka to je postalo konstantno kampovanje i dosta ljudi je batalilo. Pa i ja sa njima.

Link to comment

ja sam igrao u starom merkatoru, DeuS :) kad su počinjali tačno su se sprčili u jedan lokal sa 10 kompova... posle su se i oni malo proširili al su bez problema radili čak i onda kad je Plato otvorio svoju u nekom većem delu starog merkatora.

 

meni je bilo baš ta intima™ prava stvar, kao da smo se svi nabili kod nekoga na gajbu i igramo. prozivanje i prepucavanje jedni sa drugima - smejanje na sve strane :D isto tako zombi jutra bledi od nespavanja i žuti od cigareta i gaziranih sokova

Link to comment

gde sam ja igrao isto bilo super zanimljivo u pocetku, prozivke, prepucavanja i sl, al onda se navukao lokalni zelenas sa ekipom, moralo da se pazi sta se prica. Secam se bilo je i batina i ozbiljnih carki. Zbog igre, glupost. Igrao bih verovatno i dalje ali me smorilo sto sam uvek morao da budem CT, jerbo oni iskljucivo terori ...

 

nema niceg boljeg od lepe devojke koja pika igrice :wub:

 

Niti iceg goreg kad igra mnogo bolje od tebe. Radnica u igraoni se tako dobro izvezbala da sam mogao da je upucam iskljucivo s ledja ili 2 vs 1 :)

Link to comment

ja kad sam cepo kanter™ gradom su vladali tzv. "G" (džijevci) a ljuti protivnici su im bili... jbg ne mogu se setim... pada mi na pamet zK (zli Kalaši) al to je bila gotiva ekipa, mahom iz sveta kompjutera.

 

da, svetom su rulali NiP (nidžas in pidžamas) a videh negde da nešto slično pominjete... oni postali institucija, sve sa petlićima i omladinskom školom?

 

good times :)

 

da, G klan je bio najjaci, a posle su imali razne varijante gde su ubacivali i druge igrace. najbolji je bio neverhood, jos uvek ne mogu da preazlim zato sot ga nisam zaklao na B sajtu na aztecu.

Link to comment

Debil pre mene nije podesio da se ne menja oruzje kad ga pokupis, i ja se zaletim iza njega i nagazim na kalash :(

Link to comment

nikad nisam imao skilla za kanter. mada nisam ni previse igra realno

 

ja sam na aztecu sam čuvao most :sleep:

 

znalo se kad kažem nemojte na most da sam tamo sa snajperom i da im ne vredi raš :fantom:

 

 

 

to je inače bio moj maksimum u svetu igara, na ostalim mapama sam bio vrlo evridž :(

Edited by Singer
Link to comment

Debil pre mene nije podesio da se ne menja oruzje kad ga pokupis, i ja se zaletim iza njega i nagazim na kalash :(

 

ja sad stvarno razmem zašto su ljudi izvojevali torbica smajli zbog tebe :D

Edited by Singer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...