Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Glede igre kad god mozes pravi smoke bombe, u vecini slucajeva bice ti dovoljne da prezivis susret sa osmim putnikom. Sto se tice twitcha, jel' moguce strimovati narodne verzije, kakva im je politika po pitanju pirata, pitam, posto nikad nisam strimovao :)

 

+1 follow za Vasu

Link to comment

Ćuti, to već znam <_<

 

Gledao sam trejlere i rivjue i privuklo me je i to što postoji linux verzija pa ne moram da se drkam sa WINE-om i slično, no izgleda vrlo zahtevno i da traži udubljivanje, za razliku od Medieval Total War-a koji može ali ne mora da se igra sa tolikom posvećenošću. Ali da, igrajući obe verzije Medieval-a sam često razmišljao šta bi još bilo potrebno dodati da se napravi savršena istorijska simulacija tog perioda, a sad vidim, Crusader Kings II je sve to i još više

Ne mogu da se porede TW i CK2, po više nivoa, od kojih su najvažniji igrivost i istorijska pozadina, sve u korist CK2.

CK2 ne bih igrao pre no što bih dobro pogledao vrhunske igrače u akciji, tipa shenryyr ili kailvin.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

O jebem ti androide ogavne.

 

Nemoj da me saljes u kurac ali ne mogu da se setim kada me je poslednji put neko toliko zabavio koliko si ti uspeo sa ovim komentarima na mucenje s igrom. :lolol:

Link to comment

zavisi u kom pokušaju :lol:

 

28. dan je najduže što sam doterao kad mi opet ubiše Pavla a ja se zainatio da 1 Pavle ne sme bit ubiven i da će mi svi preživeti... qur, ajd sad sve ispočetka.

 

Jedan od gadnijih startova je kad je zima, veje sneg i kad se smrzavaju i razboljevaju... to je da izludiš!

preziveh. doduse samo sa depressed cvetom sa sve gadnim startom. dve bubnjare sa po 6 cepanica su jedva odrzavale temp nekih 15-20 dana.

 

arica, boris i marin su zapalii iz sklonista a emilia je nastradala.

 

edit. nisam znao kako da topim sneg, tek kad je stiglo prolece setio se da pogledam negde na netu :isuse:

Edited by extragluv
Link to comment

Kolega mi kaže da poslednji Call of Duty ide na 60fps na PS4, koliko mora da košta PC konfiguracija da bi terala isto?

Na mom Asus N serija laptopu radi u fullu (oko 100k dinara)

Link to comment

Ćuti, to već znam  <_<

 

Gledao sam trejlere i rivjue i privuklo me je i to što postoji linux verzija pa ne moram da se drkam sa WINE-om i slično, no izgleda vrlo zahtevno i da traži udubljivanje, za razliku od Medieval Total War-a koji može ali ne mora da se igra sa tolikom posvećenošću. Ali da, igrajući obe verzije Medieval-a sam često razmišljao šta bi još bilo potrebno dodati da se napravi savršena istorijska simulacija tog perioda, a sad vidim, Crusader Kings II je sve to i još više

 

Ukratko, Europa Universalis meets Game of Thrones. Višemesečnagodišnja zabava zagarantovana. 

 

Ovih dana izlaze dve paradoksove igre, od kojih su prvu sami pravili dok su autori druge ekipica iz Origin-a (Neverwinter Nights 2, K.O.T.O.R 2)

 

Prva, Cities: Skylines izlazi za dva dana. Paradoksov sim siti. 

 

Zk9pejp.jpg?download=1

 

Druga, Pillars of eternity izlazi krajem marta (26.03.2015).Old school Bioware/Black Isle Baldursgatesque avantura. Igra koja je kickstart rekorder po dobijenoj kinti. 

 

56e39a6d5431085dbe6f6d194db0acba_large.j

 

PE-TempleEntrance01-2560x1440.jpg?downlo

 

Ovo bi trebalo da bude opasna navlakuša, slična prvom Baldur's Gate-u. 

Link to comment

preziveh. doduse samo sa depressed cvetom sa sve gadnim startom. dve bubnjare sa po 6 cepanica su jedva odrzavale temp nekih 15-20 dana.

 

arica, boris i marin su zapalii iz sklonista a emilia je nastradala.

 

edit. nisam znao kako da topim sneg, tek kad je stiglo prolece setio se da pogledam negde na netu :isuse:

Kako misliš zapalili iz skloništa? Kao idemo negde drugde?

 

Ja sam skapirao da je fora™ da što više njih dočeka kraj rata... :unsure:

Link to comment

HotlineMiami2-Glasses.jpg

 

Izasao! Ja sam u ovom trenutku zauzet Witcherom 2, a vera mi ne dozvoljava da igram vise od 2 igre odjednom jer volim da im se posvetim u potpunosti, ali vidim da reviewovi ukazuju na to da ludi Svedjani nisu zakazali, tako da preporucujem na nevidjeno!

Edited by Calavera
Link to comment

Kako misliš zapalili iz skloništa? Kao idemo negde drugde?

 

Ja sam skapirao da je fora™ da što više njih dočeka kraj rata... :unsure:

pa naravno da jeste, a ovi su zapalili zbog losih uslova u sklonistu :)

mene je igra odusevila, igrao sam je kao manijak ovih dana, ali sam se razocarao poslednji put (20ti otprilike :D ) kad sam pokusao i jedini put uspeo da docekam zavrsetak rata  :)

po prvi put sam krenuo sa samo dva lika (i to anton i cveta), ali sam u startu imao gomilu materijala u samom sklonistu i vec dva gotova kreveta i na svakih dva tri dana dobijao pomoc od komsija. ocajno sam igrao, likovi su mi uglavnom bili gladni , bolesni i depresivni, temeratura zimi je bila oko nule, u toku igre mi je doslo jos troje novih likova, nisam otkrio nista od oruzja, nisam upucao nikog od "terorista", sve sto sam radio je pljackanje dve nezasticene lokacije prepune materijala, svi su mi poumirali i na kraju, valjda sa emilijom u polurspadnutom stanju docekam 32 dan i kao kraj je rata, uspeli ste  :unsure:

smeta mi sto nije ubaceno da u nekom momentu moras da savladas bar nekog od protivnika i opljackas jednu zasticenu lokaciju, da usput "izucis" neko oruzje, ovako ispada da ako dobijes dobre uslove u startu mozes da zavrsis igru (doduse sa jednim od pet likova :) ) bez ikakvog cimanja i igranjem samo na sigurno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...