Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ja sam batalio sa CS-om oko 2010., burazer je imao malo duzu, poznatiju i bogatiju karijeru :D

Tad su isto bili neki prenosi, ali je uglavnom bilo uradjeno tako sto si ubacivao HLTV link u CS i tako pratio. Samo igru na serveru, bez icega.. tek negde negde za neke jace turnire se mogao naci po koji stream, ali ne na ovakvom nivou.. Sad za svaki turnir postoje komentatori.. ima i nekih nasih ekipa koje se prenose, a i popularnih igraca koji pikaju za strance (kad sam ja batalio pojavio se taj klinac, Nikolinjo koji sada igra za mousesports, vidim da ga hejluju ti stranci i da je jedan od boljih igraca) Od kada sam prestao sa igranjem nisam pratio sta se desava u tom CS svetu.
Ovo mi je totalno neverovatno sada, sa analizama, intervjuima, CS studiom.. ma doveli su sve na ludacki nivo. Prilicno ozbiljno deluje. Bolje organizovano od nekih sportskih liga. Bas sam se iznenadio. Prosto ne mogu da poverujem :D

Burazer se zna sa jednom curom iz NS-a koja je presla da igra za nemacku ekipu, rece mu da je fino placaju mesecno.. putuje po Evropi kada se igraju turniri, sve joj je sredjeno od strane sponzora, opustencija.

Neverovatno mi je kako se tako brzo sve razvilo i dobacilo do te lestvice.. ne mogu ni da zamislim dokle ce doci za 5-6 godina

evo vec su izasli neki mecevi... nerealno.. voditelj na pocetku, pa se prebace na drugu stranu gde su analize sta i kako, pa komentatori u sred meca, pa nakon toga sve isto sa intervjuima igraca.. svasta :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

prosle godine na the international 4 dota takmicenje, ukupni nagradni fond je bio skoro 11 miliona dolara. pobednici odneli nesto vise od 5 miliona. dakle oko 1 milion dolara po igracu. sve je odigrano u key areni, seattle. bio je prenos i na espn-u.

 

 

 

streamove kineskih pro igraca gleda i po 500k ljudi. 

 

 

vecina ljudi gleda twitch da se zabavi. kao da gledas tv. samo umesto serija, filmova i sta god gledas druge kako igraju i slinco (npr. prosli put je steve aoki imao nastup koji je live isao na twitchu). ja obicno gledam dota igrace da bih nesto naucio od njih i gledam dota turnire. plus, pogledam i lirika.

dedmau5 je igrao prosli put kanter na twitchu. sve vise i vise je popularno. amazon je prosle godine ako se dobro secam kupio twitch za milijardu dolara.

 

naravno ima i riba koje sa sisama privlace gledaoce. pa bude i ovakvih donacija 

 

 

npr lirik ima oko 100k subscribera. nesto manje ali to je oko 200k dolara mesecno za njega. da ne pricam o donacijama koje dobije dok igra. najgledaniji streameri zive od stremovanja. ustanes, doruckujes, upalis komp -> stream i igras 6-8 sati, zaradis lepe pare i iskljucis stream. posle radis sta zelis i tako svaki dan. nije lose.

Edited by 189-
Link to comment

pravi muskarci ne igraju ovu verziju

true that

CS:GO(vno)

 

@189-

 

e! jebo te lirik! od kad si izbacio one funny klipove, poceo sam i ja da ga pratim :D

sto kazes, kad mi je dosadno, kisni dan, shitty vreme, sednem i gledam ga kako cepa onaj A3L valjda (RP igrica u gradu, vozika se kolima, podjebava narod i bezi od pandura).. pratim kao seriju i placem od smeha :D

 

p.s. on se cepa od para.. vidim da mu je dnevno max pojedinacna donacija oko 200$ npr.. a da ne spominjem sto svakog minuta dobije oko 3-5$ kad se neko sabskrajbuje ili mu napise neki komentar.. a non-stop izlaze

Edited by Have_Fun
Link to comment

lirik je carina.

 

ja slucajno naleteo na njegov stream kad je neko shareovao na twitteru ovaj video. gledao sam ovo vec jedno 15 puta i svaki put se iscepam. i od tada sam ga poceo gledati. tad jos nije postojao a3l. pre toga je igrao arma 3 life mode koji je u principu ista stvar.

najbolje kod a3l-a je to sto je totalno random. nikad ne znas sta ce se desiti jer igras sa drugim likovima. onaj the great escape je nesto najbolje sto sam video. ne secam se kad sam se smejao toliko kao kad sam to gledao. ni jedna hum. serija nije bilo toliko smesna.

 

vredi pgoledati njegove highlightse

Link to comment

prelistao sam sve to :D

valjao sam se od smeha kad su organizovali napad na policijsku stanicu i takeoverovali je.. sa sve helikopterima, avionima i sta ti ja znam

ima blesave ideje :)

Link to comment

Onda treba da pogledate i Marik plays Bloodlines. Mada ne znam kako to ukratko objasniti, imaginarni lik iz animea igra igru... a i to nije bas taj lik nego lik iz abridged verzije... a da bi pohvatali pola zajebancija morate da pogledate bar nekoliko epizoda te abridged verzije... Ali je do jaja!

Link to comment

Ja odgledao prvu, i odlično mi je :D

 

"Dr. Manhattan is not taken in by your floozieness."

 

(Forgive me...) "... for this really weird pose I'm doing."

 

"I'ma let you finish, but Dracula was the greatest vampire of all time! Of all time!"

 

"It's Cthulhu! Cthulhu is going to rise!"

Link to comment

Nisu mi jasne ove nove verzije CS-a :blink: Vide "obrise" protivnika kroz zid wtf???To se u moje vreme zvalo wallhack ;)

1.6 i dalje neprevazidjen

Mogli bi da napravimo neku parapsihopatologija CS ekipu :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...