Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ubiše mi Pavla, deseti dan, kao zeca i to onaj džiber iz garaže, a ja mu poneo lekove za bolesnog ćaleta pa da se trampimo... :cry:

Tu sam se smorio i rešio da krenem ispočetka sledeći put kad je budem igrao. (igram nešto drugo pa ne postižem)

 

Pre toga sam se smorio pošteno što sam morao matorom bračnom paru da uzimam stvari iz kuće, oni mučeni pobegli i sprčili se u kupatilo a ja im odnosim sve živo sa gajbe a napolju rat... :(

 

Igra je kamen™ 

 

zaebana bas

Link to comment

Večeras u 10 nastavljam igranje "Alien: Isolation", prošle su me noćne more zbog kojih sam batalio igru na nekoliko dana. 

Planiram da igram do zore. Najebao sam.

Link to comment

Večeras u 10 nastavljam igranje "Alien: Isolation", prošle su me noćne more zbog kojih sam batalio igru na nekoliko dana. 

Planiram da igram do zore. Najebao sam.

 

streamuj to na twitchu, ladno bih gledao to

Link to comment

:lolol:

to je jedno zaista sveobuhvatno iskustvo. nabavio sam čak i tastaturu što svetli u mraku, da mogu da igram u potpunoj tami, i igram samo kada sam sam kod kuće (žena mi radi uveče svake druge nedelje). vičem, molim, ponekad vrištim, psujem. najčešće šapućem u ormanu "nemoj nemoj nemoj molim te nemoj, prođi, prođi, molim te prođi" ili "neće dobri, lepi ejlijen".

Link to comment

Večeras u 10 nastavljam igranje "Alien: Isolation", prošle su me noćne more zbog kojih sam batalio igru na nekoliko dana. 

Planiram da igram do zore. Najebao sam.

 

Batali to danas - ostavi za sledeći petak!

 

... taj je 13-ti  :naughty:

 

bleupredator.gif

Link to comment

do kog dana si uspeo da doteras?

 

zavisi u kom pokušaju :lol:

 

28. dan je najduže što sam doterao kad mi opet ubiše Pavla a ja se zainatio da 1 Pavle ne sme bit ubiven i da će mi svi preživeti... qur, ajd sad sve ispočetka.

 

Jedan od gadnijih startova je kad je zima, veje sneg i kad se smrzavaju i razboljevaju... to je da izludiš!

Link to comment

:lolol:

to je jedno zaista sveobuhvatno iskustvo. nabavio sam čak i tastaturu što svetli u mraku, da mogu da igram u potpunoj tami, i igram samo kada sam sam kod kuće (žena mi radi uveče svake druge nedelje). vičem, molim, ponekad vrištim, psujem. najčešće šapućem u ormanu "nemoj nemoj nemoj molim te nemoj, prođi, prođi, molim te prođi" ili "neće dobri, lepi ejlijen".

 

 

streamuj to na twitchu, ladno bih gledao to

Link to comment

Je li neko igrao Crusader Kings II? Izgleda kao srednjevekovna strategija/simulacija iz snova ali ja se plašim da je probam, jer mi se čini da će mi pojesti život ako se navučem

Link to comment

Je li neko igrao Crusader Kings II? Izgleda kao srednjevekovna strategija/simulacija iz snova ali ja se plašim da je probam, jer mi se čini da će mi pojesti život ako se navučem

 

Onda je možda bolje da ti ne kažem da igra ima 10+ DLC dodataka 

Link to comment

Je li neko igrao Crusader Kings II? Izgleda kao srednjevekovna strategija/simulacija iz snova ali ja se plašim da je probam, jer mi se čini da će mi pojesti život ako se navučem

 

izgleda = jeste  :D

jebačina keve od igre, ali prilično zahtevna za igrača, u smislu da moraš da naučiš kako se igra. zapravo, vodiš dinastiju, ne državu (jer bi to svakako bilo besmisleno u tom periodu). jedna od najboljih strategija ikada.

Link to comment

Onda je možda bolje da ti ne kažem da igra ima 10+ DLC dodataka 

 

Ćuti, to već znam  <_<

 

Gledao sam trejlere i rivjue i privuklo me je i to što postoji linux verzija pa ne moram da se drkam sa WINE-om i slično, no izgleda vrlo zahtevno i da traži udubljivanje, za razliku od Medieval Total War-a koji može ali ne mora da se igra sa tolikom posvećenošću. Ali da, igrajući obe verzije Medieval-a sam često razmišljao šta bi još bilo potrebno dodati da se napravi savršena istorijska simulacija tog perioda, a sad vidim, Crusader Kings II je sve to i još više

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...