Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Za ovo cupkanje obrva koncem sam cula ali mi nikako nije jasno kako ide :) Mislim da bih se spetljala a i kako obmotati dlacice koncem da bude toliko cvrsto da ih mozes iscupati?Ovaj metod primenjuju zene u islamskim zemljama, njima je posebno vazno da im obrve budu sredjene s obzirom da im se samo oci vide.

Link to comment
Samo je malko neprijatno, pošto se iščupa više dlačica odjednom.Rezultati su izvanredni, i traju negde oko dva puta duže nego rezultati čupanja pincetom.
:huh: kako? mislim, i jedna i druga metoda ih uklanja iz korena. kako uklanjanje threading metodom (iliti uvijenim koncem) moze uticati na brzinu rasta dlake :blink:
Link to comment

evo ovako izgleda:ja bila, bolelo je poprilicno, uprkos nekom spreju za umrtvljavanje koji su koristili. rekla mi je kozmeticarka da manje rastu, posto se kao bolje iscupaju. updateovacu vas kad krenu da rastu :)

Link to comment

djevojke, jesmo li mi ustanovili di ima da se kupi famozni opi lak za nokte?dala sam malo bogatstvo za razne primerke, i svaki (ma koliko skup bio) posle 2 max 3 dana ne lichi ni na shta. dobro, malo preterujem, ovi skuplji relativno ok izgledaju, ali se nekako osipaju po ivicama (ako je iko skapirao sta sam tela da kazem :rolleyes: ).help, pls

Edited by pcelica
Link to comment

Ima u TC ZIRA u Ruzveltovoj, apoteka u prizemlju, josh su na nekoj akciji (popust za zimsku kolekciju)Ako se ne varam bilo ih je i u apoteci na prvom spratu Immo Centra, ali nisam davno bila pa ne mogu da garantujem da ih josh ima.

Link to comment
:huh: kako? mislim, i jedna i druga metoda ih uklanja iz korena. kako uklanjanje threading metodom (iliti uvijenim koncem) moze uticati na brzinu rasta dlake :blink:
Nemam pojma. Samo ti prijavljujem svoje lično iskustvo. Mislim da je fora u tome da se koren iščupa potpuno (threading) ili samo delimično (pinceta), ali ne bih da bulaznim o nečemu o čemu nisam potouno obaveštena. Ono što znam je da threading WORKS. :)
Link to comment
Nemam pojma. Samo ti prijavljujem svoje lično iskustvo. Mislim da je fora u tome da se koren iščupa potpuno (threading) ili samo delimično (pinceta), ali ne bih da bulaznim o nečemu o čemu nisam potouno obaveštena. Ono što znam je da threading WORKS. :)
te istočnjačke tehnike mučenja su uvik spore, bolne i djelotvorne. za sada se držim voska i pincete, dosta je bolno ali kratko, najdulje traje dok me kozmetičarka ne uhvati po salonu, posli je sve brzo gotovo...
Link to comment
te istočnjačke tehnike mučenja su uvik spore, bolne i djelotvorne. za sada se držim voska i pincete, dosta je bolno ali kratko, najdulje traje dok me kozmetičarka ne uhvati po salonu, posli je sve brzo gotovo...
:rolf:
Link to comment
  • 3 weeks later...
rekla mi je kozmeticarka da manje rastu, posto se kao bolje iscupaju. updateovacu vas kad krenu da rastu :)
update: rastu mnogo sporije nego kad se cupaju pincetom, a puno dlaka jos nije ni pocelo da raste.....
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...