Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ako se spremate u kupovinu nove mascare, toplo vam preporučujem da ovu ZAOBIDJETE! Znači pre par godina koristila predhodnicu ove i ta prva bila san snova,ova sad nemam reči... katastrofa..nije neka ni cena negde oko 9-10 ?, no bez obzira za taj novac svaka druga bi bila bolja.Da ne bude zabune,imam propisne trepavice kojima recimo samo malkice treba da se naglase,ja mislila da sam mozda naletela na neku koja je čamila na stalku ko zna kolko, medjutim isto iskustvo imala i sestra i par prijateljica...retko loša mascara!Bourjois - volume glamur mascara ultra volumateur

Link to comment
Ako se spremate u kupovinu nove mascare, toplo vam preporučujem da ovu ZAOBIDJETE! Znači pre par godina koristila predhodnicu ove i ta prva bila san snova,ova sad nemam reči... katastrofa..nije neka ni cena negde oko 9-10 ?, no bez obzira za taj novac svaka druga bi bila bolja.Da ne bude zabune,imam propisne trepavice kojima recimo samo malkice treba da se naglase,ja mislila da sam mozda naletela na neku koja je čamila na stalku ko zna kolko, medjutim isto iskustvo imala i sestra i par prijateljica...retko loša mascara!Bourjois - volume glamur mascara ultra volumateur
Hm, ja htedoh kupiti tu, ali se ipak predomislih i uzeh ovu. Meni je zaista odlična. Ima li neko iskustva sa ovom?
Link to comment

ja ovu maskaru koristim zadnjih 10 godina. mislim da je za te pare, na nasem trzistu nemoguce naci bolju. uz to je i jedina od 12 ml (obicno su od 6ml do 9 ml) . jedini problem je sto su pre nekoliko godina promenili cetkicu - maskara je ostala ista al` je nova cetkica skroz bezveze. ja koristim stare cetkice - potopim ih s` vemena na vreme u neki Eye Makeup Remover i budu k`o nove. jos jedna mana je sto malo lepi trepavice prvih nekoliko nanosenja, al` posle je sasvim o.k. evo i jedan tip - pre nanosenja maskare na trepavice naneti nekom cetkicom malo pudera u prahu...upravo shvatam da je moj verovatno najduzi post posvecen maskari :blink: ...moram da stanem <_<naravno ovako vazna tema ne moze bez edita - trenutno koristim ovu novu ultra black verziju i mislim da nema nikakve razlike

Edited by remedios
Link to comment
Hm, ja htedoh kupiti tu, ali se ipak predomislih i uzeh ovu. Meni je zaista odlična. Ima li neko iskustva sa ovom?
za tu zelenu sa gumi-četkicom sam čitala samo reči fale čak kazu da je daleko bolja od nekih iz viših cen.razreda mada kada je o maskarama reč tu nema pravila, naravno mnogo zavisi od trepavica.Trenutno isprobavam ovu i prilično sam zadovoljna.Čak sam razmišljala da kupim obe maskare zelenu i ovu volume up,čisto za probu posle horor iskustva sa ovom 'budjovazovom' ali sam počela da brinem za sebe u smislu opsednutosti bizarnim stvarima... :unsure:volume express lift up - maybelline@ remediosIsti slučaj samnom,bila toj maskari verna godinama iz istih razloga, ne samo što su joj promenili četkicu nego i kremu koja je toliko suva da slepi trepe samo tako, kako sam je kupila krenula sam sa oživljavanjem dodavala joj bademovo, ricinusovo ulje ne bili je malo oraspoložila, al ništa, i na kraju posle dve nedelje je izgledala kao baba-maskara od kozna kolko godina ..eto šta maskara mož da uradi od žene!evo i ja napisah čitavu filozofiju o maskari... :wacko:
Link to comment

Da lupim i jednu antipreporuku za Burjois Volume Clubbing maskaru. Ja sam se primila na siroku bocicu i slogan da je testirana i preporucena od strane clubbera :rolleyes: Uglavnom presiroka je bochica pa i sam otvor - koliko god cetkicu pokusavala da ocistim od viska uvek postoji gomila maskare na njoj i imam utisak da kilogram stavim svaki put.... u principu, cini mi se da je sama struktura maskare vrlo dobra ali celokupni utisak unistavaju cetkica i bochica...

Link to comment
Da lupim i jednu antipreporuku za Burjois Volume Clubbing maskaru. Ja sam se primila na siroku bocicu i slogan da je testirana i preporucena od strane clubbera :rolleyes:
:D cjelonoćno đipanje u pretrpanom i neventiliranom prostoru znatno opterećuje trepavice...
Link to comment

Drage djevojke, a i dječaci, nismo tu da diskriminiramo na kozmetičkoj osnovi -_- , kakva su, ako ih imate, vaša iskustva s toniranim kremama? Već dugo ih mjerkam, puderi su mi općenito pfuj, pogotovo kad je vani toplo. Čula sam da je Nivea ima solidne, ali ja od Niveinih proizvoda za lice pomalo zazirem jer su puni alkohola i parfema, ergo, izazivaju alergijsku rekciju. Netko probao?

Link to comment

čuj, meni ti je niveina tonirana krema ok. lakša je od pudera, a dobro ujednačava. jedina je zamjerka što postoje samo 2 nijanse i na baš precizna podjela, praktično verzija za afroamerikance i bijelce.

Link to comment

jos jedan ok za niveinu toniranu kremu. to je jedino sto mogu da trpim na licu kad krenu vrucine. malo je zahebato ovo sto rece nicol, podela na afroamerikance i bijelce, al sta sad. da li uopste znate za neke druge tonirane kreme sem nivee, a da iole valjaju?

Link to comment

Pre par godina kupila sam Clarins toniranu kremu (tridesetak eura - mislim da ima true radiance u nazivu, ali nisam sigurna, elem, pitati prodavacice, ima sigurno po nasim radnjama) - i bila sam prilicno zadovoljna, istina, lice mi se malo vise sijalo nego sto sam htela, ali posto sam je pretezno koristila leti onda taj nus efekat i nije bio nesto strasan. E da, trosila sam je nemilice i trajala mi je dobre dve godine (nisam od onih koji fermaju savete tipa bacite to i to posle tri meseca). Samo, treba paziti oko boje (mada imaju prilicno siroku paletu) jer ispadaju malo tamnije kad se nanesu na lice.

Link to comment

ne znam,nisam pametna, kada krene leto meni noćna mora šta ću na lice,imam osetljivu kozu,od toniranih krema mi se lice sija i pored toga što stavljam jako tanak sloj, verovatno jer stavljam podlogu sa SPF-om tako da sada planiram da kupim avene-kameni puder sa 50 SPF-omsamo se nadam da imaju kolko tolko normalne tonove...

Link to comment

Puno hvala svima na odgovorima. :heart: Pokušat ću s Niveom (linija Young, valjda se T zona neće zasjajit od nje), pa i ako ne ispadne dobro, bar je ok cijena. Inače mi sjaj toliko ne smeta - pokušavam to isfurat kao zdravi i prirodni glow mog lica, a ne navalu sebuma. :D Iena, javi kakav je taj puder. Navodno je jako dobar, za razliku od njihovih toniranih koje imaju loše nijanse koje stvarno malo kome odgovaraju + matiraju na način da skroz isuše kožu koja se kasnije, naravno, sjaji još više. Osimo toga, Avene je wub.

Edited by Hannah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...