1 hour ago1 hr @Svemir Zeka Ovo bilo na 50% popusta, pa uzela. Ima bolje za te pare. Za kosu je super, ali opet, ima i za kosu bolje. Drugim rečima, ovo nemoj.Edit: setih se, tad sam uzela i ovo, odlično je. Samo su promenili pakovanje od prošle godine.https://www.vichy.rs/Zaštita-od-sunca/STIK-ZA-LICE-I-USNE-SPF-50-VEOMA-VISOKA-ZAŠTITA-OD-SUNCA-CAPITAL-SOLEIL/p50099.aspx Edited 1 hour ago1 hr by Boksi
Create an account or sign in to comment