Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

i koje onda boje postanu ti podocnjaci..jel ima neka druga boja osim roze...bas bi bilo strava da mi ispod ociju bude plavo kao da sam se tukao sa nekim

Link to comment
i koje onda boje postanu ti podocnjaci..jel ima neka druga boja osim roze...bas bi bilo strava da mi ispod ociju bude plavo kao da sam se tukao sa nekim
pobele od muke a plavi su po default-u
Link to comment
zato što verujemo u magiju :P msmodesty, jel stvaarno magična? da bacim koju kintu?
ma ne mislim bre na nas, mi smo vlasTne da se muvamo ovuda, neg na ove sto nemaju podochnjake, strije i celulite :lol:
Link to comment
zato što verujemo u magiju :P msmodesty, jel stvaarno magična? da bacim koju kintu?
garantujem!vracam pare ako ne radi, mame minema velike filozofije kako radi jedino je malo masTna pa maskara zna da se razmazezato debelo namazem uvece a tanko ujutru
Link to comment
ma ne mislim bre na nas, mi smo vlasTne da se muvamo ovuda, neg na ove sto nemaju podochnjake, strije i celulite :lol:
pa toga ovdje nitko nema, mislila sam da je već apsolvirano. samo vi što brijete na preventivu. trenutno sam u dilemi otvarati poseban proljetni anti-celi topik ili nastaviti ovdje. naravno, nije za mene već za prijateljicu :D Edited by Nicol
Link to comment

anticelulit kreme su super za omeksavanje koze i ne uklanjaju, po mom iskustvu, celulitwub je clarins, st. yves (ne znam da li jos uvijek postoji, ne nalazim je). cujem i da shiseido anticelulit (losion, mislim) sutira zadnjice, al nemam iskustva.

Link to comment

i meni je teško procjenit djelotvornost tih anticelulitnih sredstava, jer kad se napokon odlučim na križarski anitcelulitni pohod, obično mobiliziram sve snage (aerobno vježbanje, unos tekućine, korekcija prehrane) pa onda na kraju ne znam čemu pripisati pozitivan rezultat. s druge strane, nemam dileme kako je izostanak rezultata posljedica isključivo loše anticelulitne kreme. :D ovo čudo sam probala, za body wrapping tehniku, odlično je57541f3db851a357c2c9230219842a44_big.jpg

Link to comment

aha, kreće proletna obnova fasade. mišići napred, faltice - stoj! ja u ratu sa celulitom celog svog života, upoznala neprijatelja do zadnjeg cm. jes nicol, u pravu si, moraju se uključiti sve raspoložive snage. ali neka sredstva mogu redovnom upotrebom da daju sasvim solidan rezultat. recimo, ovaj:PROD_1039894_LG.gif a bogami i ovaj: cellulite%20cream.jpgcelulita niko trajno ne ukloni, fakat. a ponaša se ko bumerang angry.gif . ali se neke naslage vidljivo smanje i obimi, tu i tamo.

Link to comment

žene, a gde u Bg ima dobar pedikir koji uspešno uklanja sve žuljeve i kurje okice? Nikad do sada nisam imala potrebe da ih posećujem. zadnje vreme došlo! :(

Link to comment
žene, a gde u Bg ima dobar pedikir koji uspešno uklanja sve žuljeve i kurje okice? Nikad do sada nisam imala potrebe da ih posećujem. zadnje vreme došlo! :(
Salon My Sun u Makedonskoj 19, 337-3716, imaju profi pedikirke (a ne priucene), vrlo pedantni, cena oko 1000 din +/- 200 (nisam sigurna kako tarifiraju tzv. medicinski pedikir)
Link to comment
Salon My Sun u Makedonskoj 19, 337-3716, imaju profi pedikirke (a ne priucene), vrlo pedantni, cena oko 1000 din +/- 200 (nisam sigurna kako tarifiraju tzv. medicinski pedikir)
Mnogo, mnogo hvala!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...