Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

cure, preporučujem vašoj pažnji (ako nije već bilo):neutrogena blackhead eliminating face wash and mask (2 in 1) i blackhead eliminating tonic - 1 totalno čudo. u lokalnoj parfimeriji za oko 460 dindži po proizvodu. ima i nekih kremica i čuda, uskoro pazarim, pa prijavim. ovaj face wash postaje maska, kad ga držiš jedno 5 minuta. probam masku tijekom vikenda. zbilja imam trip da mi je koža čistija. mada, to umivanje hoće ponekad da da taj efekat.

Link to comment
guam krema je neloša. jesi li koristila blato? ja nesto mislim da probam ono koje nema termoaktivni efekat
guam fangu? jesam, neloša. preporucujem (baš ovu, bez termoaktive). also jednu iz palete koja deluje hmmm, na naslagice obujmice. cisto da stešem neki cm.
Link to comment
cure, preporučujem vašoj pažnji (ako nije već bilo):neutrogena blackhead eliminating face wash and mask (2 in 1) i blackhead eliminating tonic - 1 totalno čudo. u lokalnoj parfimeriji za oko 460 dindži po proizvodu. ima i nekih kremica i čuda, uskoro pazarim, pa prijavim. ovaj face wash postaje maska, kad ga držiš jedno 5 minuta. probam masku tijekom vikenda. zbilja imam trip da mi je koža čistija. mada, to umivanje hoće ponekad da da taj efekat.
i, kakva je maska?ja se stalno nesto neckam da to pazarim, al sad kad ima ko je probo :s_d:ajda vasha iskustva sa kremom za lice sa visokim SPF. mislim da ce mi trebati SPF bar 30. chini mi se da je vichy imao tako nesto :unsure: preporuke, pls :)
Link to comment
i, kakva je maska?ja se stalno nesto neckam da to pazarim, al sad kad ima ko je probo :s_d:ajda vasha iskustva sa kremom za lice sa visokim SPF. mislim da ce mi trebati SPF bar 30. chini mi se da je vichy imao tako nesto :unsure: preporuke, pls :)
maska je odlična, super je i kao face wash. koža ko nova. nego, ja bila ubeđena da sam otkrila točak našavši ove proizvode, pa po'itala da vam pofalim. a onda sam uključila tv i shvatila da se to reklamira, ohoho! štosetiče spf 30 - to će ti izbeli lice dodatno, nema da brineš. sunčanje više nije zabavno otkad ne moš au naturelle, na se malo zejtina (maslinovog il piz buinovog, svejedno), u se što više šargarepe i soka od paradajza - za brončanu boju. podase samo dođe posle toga :D
Link to comment

da li znate gde se u beogradu rade anticelulit tretmani i pasivno zatezanje misica i da li to pomaze ili nema smisla? iskustva? preporuke? adrese?

Edited by denise
Link to comment
maska je odlična, super je i kao face wash. koža ko nova. nego, ja bila ubeđena da sam otkrila točak našavši ove proizvode, pa po'itala da vam pofalim. a onda sam uključila tv i shvatila da se to reklamira, ohoho! štosetiče spf 30 - to će ti izbeli lice dodatno, nema da brineš. sunčanje više nije zabavno otkad ne moš au naturelle, na se malo zejtina (maslinovog il piz buinovog, svejedno), u se što više šargarepe i soka od paradajza - za brončanu boju. podase samo dođe posle toga :D
fala, fala. chim uspem da se probijem medj kutijama cu da pazarim to malo chudo.a krema sa spf mi treba jerbo sam pod laser tretmanom, te ne bih da otkrijem zasto se ne smesh izlagati suncu tijekom istog.inace, ja nisam ljubitelj bronchane boje, djelomice i zbog toga sto je nikako ne mogu postic :D (uglavnom postizem blago roze ka krvavo crvenoj ton), a djelomice jer me sunchanje chini ultra hiper giga nervoznom. al volim sok od shargarepe i paradajza :) Edited by pcelica
Link to comment

pasivno zatezanje misica je bezveznjikava stvar, tj ne preporucuje se, a te spravetine ima svaki salonsto se tice anticelulit tretmana, poznavaoci kazu da nema do rucne masaze. e, tu vec treba znati odabrati strucnjaka koji ti nece ostaviti modrice po nogama. no, ja nisam iz beograda, ne znam vise od ovogaa da uzmes neku kremu? guam, clarins, elancyl?

Link to comment
pasivno zatezanje misica je bezveznjikava stvar, tj ne preporucuje se, a te spravetine ima svaki salonsto se tice anticelulit tretmana, poznavaoci kazu da nema do rucne masaze. e, tu vec treba znati odabrati strucnjaka koji ti nece ostaviti modrice po nogama. no, ja nisam iz beograda, ne znam vise od ovogaa da uzmes neku kremu? guam, clarins, elancyl?
prijateljica mi je nahvalila neke tretmane protiv celulita sa gelom+elektrostimulacija misica. kaze njoj to bilo super, pa sam mislila da probam. ja inace idem na body pump, body balance, pilates, orbit,body step, plivanje i posle toga razne natural/ hydro tretmane, to mi je jedina terapija. mislila sam da probam to protiv celulita za zatezanje misica preventivno ako je toliko dobro, a ne mora da se ulaze napor. divota. lezis, citas, celulit se skida, misici se zatezu. magija. ali kaze mi drugarica mora najmanje 20 tretmana.
Link to comment

elektrostimulacijom se valjda dugorocno umanjuje misicna masa. mozda na topik naleti neki ljekar da objasni bolje.

ja inace idem na body pump, body balance, pilates, orbit,body step, plivanje i posle toga razne natural/ hydro tretmane, to mi je jedina terapija
jel spavas ti ikad? :Dprotiv celulita je dobar i callanetics. video moze da se nadje po torrentima, uzasno je dosadan i, posto je iz '80-tih, scenografija je smijesna, ali je stvarno dobar. ako znas program vjezbanja jelene tinske (isto video kaseta iz '80-tih) prepoznaces dobar dio vjezbiedit: sad vidim
mislila sam da probam to protiv celulita za zatezanje misica preventivno
mislim da ne treba Edited by morgana
Link to comment
elektrostimulacijom se valjda dugorocno umanjuje misicna masa. mozda na topik naleti neki ljekar da objasni bolje.jel spavas ti ikad? :D
ovde je super u smislu da imas raspored po danima, nije ona klasika sreda i petak od 6 do 7, razliciti programi pa biras koji hoces, jedan dan step, pa pump, pa za vikend hidroterapija etc...
Link to comment
a krema sa spf mi treba jerbo sam pod laser tretmanom, te ne bih da otkrijem zasto se ne smesh izlagati suncu tijekom istog.
Krema sa spf ti treba uvijek. Svaki problem koji koža već ima sunce multiplicira, usput je i kancerogeno, a to već svi znamo. Ja bez spf- a ne izlazim ni na balkon, a ako krema nema spf, onda ga ima bar puder.Dakle, govoreći iz iskustva, Avene najbolje radi posao. Medicinska njega kože, minimum štetnih sastojaka, prikladno za osjetljivu kožu, nekomedogeno..nešto predobro. Sad koristim Avene Hydrance optimale SPF 15, i prezadovoljna sam. Eucerin ti ima kreme do spf 50, Bioderma također, dok Vichy...ne znam, nikad nisam imala dobra iskustva s tom kozmetikom. :mellow: A trudila sam da mi se svide, imaju divnu ambalažu. :D Naravno, sve je to individualno, ali možda bolje da pitaš tester prije kupovine.
Link to comment
elektrostimulacijom se valjda dugorocno umanjuje misicna masa. mozda na topik naleti neki ljekar da objasni bolje.
ma jedine prava indikacija za elektrostimulaciju mišić su lezije živca. ajde nekako i primjena kod rane faze rehabilitacije ozljeda kad gibanje nije dozvoljeno, ali je uvik i bez iznimke bolja aktivna vježba- kada je moguća naravno. naime (bilderskoj ideologiji usprskos), mišićna snaga se ne sastoji samo od veličine mišića, već uključuje čitav proces, praktično od ideje za pokretom, prenosa živčanog impulsa na mišić i na kraju same kontrakcije. elektrostimulacija djeluje samo na ovaj posljednji korak, di električni impuls kontrahira mišić, umjesto naših vlastitih neurona. time se mišićna masa povećava, ali se živcu koji je pasivan radi "medvjeđa usluga". osim toga, aktivno vježbanje ima i neke centralne učinke kojima elektrostimulacija ne more niti primirisat, recimo oslobađanje neurotransmitera koji djeluju opuštajuće, popravljaju raspoloženje i podižu libido :wicked:
Link to comment
Krema sa spf ti treba uvijek. Svaki problem koji koža već ima sunce multiplicira, usput je i kancerogeno, a to već svi znamo. Ja bez spf- a ne izlazim ni na balkon, a ako krema nema spf, onda ga ima bar puder.Dakle, govoreći iz iskustva, Avene najbolje radi posao. Medicinska njega kože, minimum štetnih sastojaka, prikladno za osjetljivu kožu, nekomedogeno..nešto predobro. Sad koristim Avene Hydrance optimale SPF 15, i prezadovoljna sam. Eucerin ti ima kreme do spf 50, Bioderma također, dok Vichy...ne znam, nikad nisam imala dobra iskustva s tom kozmetikom. :mellow: A trudila sam da mi se svide, imaju divnu ambalažu. :D Naravno, sve je to individualno, ali možda bolje da pitaš tester prije kupovine.
hvala :)ofkors da treba uvek.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...