Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

sovjet glede zashite usana od ove suvoce, vrucine i sunca.imam nekoliko labeloa i neki dm alverde na bazi nekih trava i pored svega toga osecam kako su suva i kao da su izgorele od sunca :huh: eni isproban preparat je dobrodosao.hvala

Edited by pcelica
Link to comment
sovjet glede zashite usana od ove suvoce, vrucine i sunca.imam nekoliko labeloa i neki dm alverde na bazi nekih trava i pored svega toga osecam kako su suva i kao da su izgorele od sunca :huh: eni isproban preparat je dobrodosao.hvala
Elisabeth Arden Eight Hour Cream:P34524_hero.jpgmene neodoljivo podseca na Jekoderm :wub:Sve boljke lechi a za usne je savrshena (samo shto je ukus svega sto se pije/jede "malo" *modifikovan*
Link to comment
Elisabeth Arden Eight Hour Cream:P34524_hero.jpgmene neodoljivo podseca na Jekoderm :wub:Sve boljke lechi a za usne je savrshena (samo shto je ukus svega sto se pije/jede "malo" *modifikovan*
ta krema je poznata i kao holivudski vazelin :Dnavodno joj je sastav prilicno jednostavan, a cijena prilicno komplikovana. ne znam ja, pise u prakticnoj zeni.
Link to comment
ta krema je poznata i kao holivudski vazelin :Dnavodno joj je sastav prilicno jednostavan, a cijena prilicno komplikovana. ne znam ja, pise u prakticnoj zeni.
ma sve radnje radi :Dsto se cene tiche praktichna zena laze :o50 ml je 24,30? a traje (bar meni) godinu dana - glatjednostavno - previshe je masna i teshka da se koristi za bilo koju povrsinu vecu od par cm a uz to nije ni korisna za mazanje samo malo suve ili skoro normalne koze ali je za svaki *problem* na kozi - savrshenaposekla sam prst i to bas na zglobu, nije mnogo ali je dosadno - e, tu je krema savrsheno odradila posao
Link to comment
Elisabeth Arden Eight Hour Cream:P34524_hero.jpgmene neodoljivo podseca na Jekoderm :wub:Sve boljke lechi a za usne je savrshena (samo shto je ukus svega sto se pije/jede "malo" *modifikovan*
ja koristim taj "8 hours" za ruke ("8 hours hand treatment") vec godinama i zakon je, imala sam i ovaj sa slike, on je za one varijante nocne, kad se namaze pa se navuku rukavice/carape/stagoda i za usne je super, iz iste linijei nije toliko ni skup, barem ne u USA, obzirom da traje sto godina Edited by skituljac
Link to comment

e, moram da kupim to cudo :Dtrebalo bi da postoji i verzija za usne i to u bojama. ste probale?edit: ta verzija za ruke, a uostalom i osnovna verzija - jel ima logike da njima rjesavam problem sa suvom kozom oko noktiju? parafinske kreme mi nisu pomogle, a i ne volim ih, ostale su pomogle jos manje, a one sa ureom bih da zaobidjem.

Edited by morgana
Link to comment
edit: ta verzija za ruke, a uostalom i osnovna verzija - jel ima logike da njima rjesavam problem sa suvom kozom oko noktiju? parafinske kreme mi nisu pomogle, a i ne volim ih, ostale su pomogle jos manje, a one sa ureom bih da zaobidjem.
cek cek, a Dikla?
Link to comment
e, moram da kupim to cudo :Dtrebalo bi da postoji i verzija za usne i to u bojama. ste probale?edit: ta verzija za ruke, a uostalom i osnovna verzija - jel ima logike da njima rjesavam problem sa suvom kozom oko noktiju? parafinske kreme mi nisu pomogle, a i ne volim ih, ostale su pomogle jos manje, a one sa ureom bih da zaobidjem.
ja koristim osnovnu, tu najobichniju varijantu za sve a narochito sto reche skituljica za tu suvu kozu oko noktiju ili za suve pete kao nocna varijanta ili za ispred TV-a
Link to comment

dikla ne pomaze :(nista, ako kazete da bas bas valja, mogla bih da probam 8 hourneki se kunu u zagrebacki melem, koji isto ima jako jednostavan sastav, ali na bazi lanolina a ne vazelina. meni nije nesto. ranije sam koristila jednu apotekarsku kremu koja mi je bila odlicna, s tim da se uzasno brzo kvarila (valjda nije imala pretjerano mnogo konzervansa, sta li) ali zlikovci su prestali da je prave

Link to comment

najbolje je da uradis sledecu stvar:- prvo namazes ovu koju ja preporucujem (hand treatment)- a onda ovu koju msmodesty peporucuje(skin protectant), nju samo oko noktiju- onda legnes da spavas.a ujutru kad se probudis i provalis da se desilo cudo pozoves msmodesty i mene na nesto slatko.onda cemo da nadjemo jos nekog da sirimo jevandjelje, s tim sto bi ti onda mogla da probas i lip protectant, pa npr. pcelici da pricamo kako nam se zivpt promenio.pcelica nam, naravno, napravi kolace.onda nastavimo da reklamiramo liniju i zavrsimo kod opre vinfri u emisiji.e, tamo ce vec da nam podele zalihe ovog cuda za dobre dve, tri godine, pa onda mozemo da se vratimo normalnim aktivnostima.

Link to comment
najbolje je da uradis sledecu stvar:........
to je pravi preduzimachki duh!To sto posle svih tih kolacha posle moramo ici na dijetu - nije vazno :Da ja opet trazim dobru penu za umivanje, nesto lepo, sveze da ne mora da se ispira 100 godinao plihovima na ledjima nema sta da pricham - mazala - ne mazala - moram sljushtiti kozu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...