Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

oću,čim predje temperatura 25C ovaj tečni colorstay Revlon ide u frizider i čeka ladne dane a onda idem na taj Avene da ga probam jer sam dosada imala fino iskustvo sa Avene-om pa eto ajd da probam puderčić... :rolleyes:

Edited by lena21
Link to comment

tedo da silujem jednog zbog ovoga.....product.jpgkakodobromirisesunce timrzim muske parfeme/deodoranse/after shaveove i ostale mirisove.. al OVO....... zlo kak je dobro

Link to comment
  • 1 month later...

ja sam veliki Clinique ovisnik (jos kad es povremeno posreci put u USA pa sve bude u pola cene i nize, sreci nema kraja :Dmedjutim, dobro je sto slusham prodavachice te od pre dve nedelje ne mogu da verujem koliko je dobar ovaj peeling:P60124_hero.jpgholly molly! toliko je dobar!a onda ima i jos isto toliko dobro, maska koja "radi" celu noc :P5931_hero.jpga trenutno probam magichne charape za unakazene slonovske pete:P31007_hero.jpgunutra je neki gel, zalepljen za unutrashnjost, hladan i hidratantan, obujesh charape (predhodno operesh stopala :D ja ih i zbrusila koliko sam mogla) i sedish 20 minuta...pa cu da vam kazem kako je bilo :)Edit: update za rezultate: stopala ne osecam :wub: razlika = drastichna; bez zezanja, odlichan proizvod!

Edited by msmodesty
Link to comment
a trenutno probam magichne charape za unakazene slonovske pete:Edit: update za rezultate: stopala ne osecam :wub: razlika = drastichna; bez zezanja, odlichan proizvod!
Ajd ti malo bolje apdejtuj pa nam davaj linAk za taj prozvod! Jel? su te carape za jednokratnu uporabu? He-he, ja to onako po starinski ponekad ... namazem stopala onako izasno sa kremom pa u carapu :lol:
Link to comment
Ajd ti malo bolje apdejtuj pa nam davaj linAk za taj prozvod! Jel? su te carape za jednokratnu uporabu? He-he, ja to onako po starinski ponekad ... namazem stopala onako izasno sa kremom pa u carapu :lol:
dobro jutro :)nema apdejta, i dalje je za rekomendaciju od srcapiling na primer radi na vocne kiseline - ne mora da se grebe peskom po licucharape za 50 upotrebasve to u Sephora-iuz member's card: - 20% :wub:
Link to comment

cekaj, jel nisu te vocne kiseline malo anatemisane u odnosu na salicilnu? pogotovo ljeti (mada, vjerovatno je u pitanju niska koncentracija)modesty, imas li iskustva sa clinique pillingom? bas mi treba dobar hemijski piling a clinique mogu da nadjem u svom seluedit: da li je neko koristio clinique pore minimizer i je li cemu?

Edited by morgana
Link to comment
cekaj, jel nisu te vocne kiseline malo anatemisane u odnosu na salicilnu? pogotovo ljeti (mada, vjerovatno je u pitanju niska koncentracija)modesty, imas li iskustva sa clinique pillingom? bas mi treba dobar hemijski piling a clinique mogu da nadjem u svom seluedit: da li je neko koristio clinique pore minimizer i je li cemu?
kozmeticharka mi je radila piling salicilnom - peckalo je i leti ga ne radiovaj Sampar verovatno koristi niske koncentracije a uz to ima i neka ulja, pa koza ne bude suva posle ispiranja i uz to stoji na licu samo 2minuta ali ga koristim svaki drugi dan. radi po principu - mali ali tehnichar :DClinique peeling je klasika ima vise jachina. mene prvo nagovorili da uzmem ovaj:P28906_hero.jpgjer mi rekoshe da imam mnogo osetljivu kozu, jako belu, pa bi sve jace od ovoga iritiralo.iskreno - piling za bebe.sa druge strane, ovaj je pravi:P29204_hero.jpgradi i kao maska, mirishe sveze (osetish kamfor :D ) jak je ali ga zato koristish jednom nedeljno.pore minimizer radi. ali bolje radi dobar piling. Naravno u kombinaciji ta dva jos je boljeja ga nesto ni ne koristim.
Link to comment

Poluvrijeme je, pa cu sto brze. :) AHA kiseline cine cuda za kozu, regeneriraju je, rjesavaju upale, nastale oziljke i mrljice, uglavnom, dugorocno, s njima je koza na dobitku, ako izuzmemo onu najosjetljiviju, jer su kozmeticki tretmani AHA kiselinama prilicno agresivni, stanjuju kozu i ne koriste se dugo. However, AHA su strogo NEpreporucljive tokom ljetnih mjeseci, jer su fototoksicne, ergo, u doticaju sa suncem - katastrofa za kozu.To se odnosi i na kreme koje sadrze istu. Za salicilnu kiselinu nemam pojma, ne znam koliko je vise ili manje agresivna u odnosu na AHA.Peeling vise ne koristim, najbolji mi je bio Alverde (DM marka), vjerojatno i najjeftiniji na trzistu. Nazalost, povlace ga s trzista, but I coluldn't care less, jer mi je Dr. Hauschka krema za čišćenje otkriće svih otkrića. Blaga je (i djeluje kao blagi peeling), ja je koristim svako drugi dan, i fatastično radi posao. Me adorz.

Edited by Hannah
Link to comment
  • 2 weeks later...
However, AHA su strogo NEpreporucljive tokom ljetnih mjeseci, jer su fototoksicne, ergo, u doticaju sa suncem - katastrofa za kozu.To se odnosi i na kreme koje sadrze istu.
Da, pogotovu ako je procenat AHA und BHA u toniku/kremi veći,recimo 10%, ja koristim tonik i kremu sa skromnih 4%(samo radi blagog hem.pilinga obzirom da mi je mešovita koža)s tim da kremu koristim povremeno a tonik i ujutru pre kreme i uveče pred spavanje.Inače testirala Avene-ov krem puder s SPF-om 30,zadovoljna premda prvi put koristim krem puder,mogu da kažem nije težak čega sam se najviše pribojavala,stavim ga tek toliko da mi ujednači ten dakle minimalno,fino matira,fino se utopi u kozu tako da izgleda kao da nisam našminkana,izbor je na 4 nijanse ja se nasla u kecu tj.onom najsvetlijem mada je i dvojčica neka bejž isto nice a 3,4 je za stvarno za tamne tenove ili kad je koža pocrnela, cena, simpatišen 18?.
Link to comment

Cudno, ni rec o kremama za suncanje ili ja ne umem da nadjem :unsure: .Da li je neko koristio VICHY kreme za suncanje i da li su zaista toliko dobre u odnosu na ostale (uglavnom sam koristila Niveine)? U apoteci mi ih nahvalili, ali ne znam da li samo zato sto ih oni prodaju ili zaista vrede.

Link to comment
Cudno, ni rec o kremama za suncanje ili ja ne umem da nadjem :unsure: .Da li je neko koristio VICHY kreme za suncanje i da li su zaista toliko dobre u odnosu na ostale (uglavnom sam koristila Niveine)? U apoteci mi ih nahvalili, ali ne znam da li samo zato sto ih oni prodaju ili zaista vrede.
Moguce da su ti ih nahvalile tete kojima Vichy placa krstarenje po Mediteranu. :D Ne znam, moja koza bas ne voli Vichy. A i imas gomilu drugih apotekarskih marki koje su manje razvikane i puno kvalitetnije. Avene, La Roche Posay i Bioderma, npr., imaju sjajne proizvode sa spf-om.
Link to comment
\jer mi je Dr. Hauschka krema za čišćenje otkriće svih otkrića. Blaga je (i djeluje kao blagi peeling), ja je koristim svako drugi dan, i fatastično radi posao. Me adorz.
:wub:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...