Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Obavezno! Kana se neće lepo primiti na prljavu kosu. Samo je operi i ne stavljaj nikakav balzam na kosu niti bilo šta drugo. Nakon kaniranja, kada ispereš kosu od kane i opereš šamponom, obavezno stavi dosta balzama, jer će se u suprotnom kosa mrsiti. Već kod sledećeg pranja kose možeš da se vratiš standardnoj rutini.Jbg grozno sam okasnila sa odgovorom. :(Javi kako je ispalo.
moram da demantovam. nikad nisam prala kosu pre kaniranja, nego posle (zbog specijalnih dodataka tipa maslinovo ulje, kafa, med, shecer etc), mada je nisam ni pushtala da zaraste u pechurke, ako cemo poshteno. a primala se kao zmajchek. a balzam posle - obavezno, to definitivno, inache se frizura lako formira u jedno fino chupavo cebe, pa ko voli :P Edited by thermal bug
Link to comment

Kako vam se bre prima ta kana, meni ni da mrdne :(. Leti jos i ima smisla, dobijem neki crveni odsjaj koji se vidi na suncu u podne...Stavila sam i limun da kao posvetli, i sirce za sjaj, i drzala onu zemlju tri sata na glavi i nista...E, zato sam sad spzila kosu blanshom (zanela se u peglanje dok je delovao) pa cu da se smirim jedno mesec dana. Sad imam plave, crvene i sprzene pramenove. Tri boje :D

Link to comment
Kako vam se bre prima ta kana, meni ni da mrdne :(. Leti jos i ima smisla, dobijem neki crveni odsjaj koji se vidi na suncu u podne...Stavila sam i limun da kao posvetli, i sirce za sjaj, i drzala onu zemlju tri sata na glavi i nista...E, zato sam sad spzila kosu blanshom (zanela se u peglanje dok je delovao) pa cu da se smirim jedno mesec dana. Sad imam plave, crvene i sprzene pramenove. Tri boje :D
pa ja sam chula da ima kome nece, pretpostavljam da nisi jedina. dochim bi ja mogla da se ofarbam prostim gledanjem kesice :lolol:
Link to comment
E, zato sam sad spzila kosu blanshom(zanela se u peglanje dok je delovao) pa cu da se smirim jedno mesec dana. Sad imam plave, crvene i sprzene pramenove. Tri boje :D
a jel imas i horizontalne pramenove kao ja :Dnasla sam dobru kremu za burovite dane, kad je vazduh narocito suv: afrodita, badem i med (to je nova linija, roze pakovanje)odlicna je. masna, a ne zatvara mi pore. kombinujem je sa afrodita karoten kremom, koja mi je u zadnje vrijeme nesto teza pa njome ne mazem t-zonu Edited by morgana
Link to comment
moram da demantovam. nikad nisam prala kosu pre kaniranja, nego posle (zbog specijalnih dodataka tipa maslinovo ulje, kafa, med, shecer etc), mada je nisam ni pushtala da zaraste u pechurke, ako cemo poshteno. a primala se kao zmajchek. a balzam posle - obavezno, to definitivno, inache se frizura lako formira u jedno fino chupavo cebe, pa ko voli :P
Eto. Ti si prva za koju čujem da se kana primila na prljavu kosu. Bila je to prokleto dobra kana izgleda.
E, zato sam sad spzila kosu blanshom (zanela se u peglanje dok je delovao) pa cu da se smirim jedno mesec dana.
:o Bači drogu, đavoli je popili!LM, očajnički mi je potrebna dobra krema za monstruozno suve ruke. Any ideas?
Link to comment
LM, očajnički mi je potrebna dobra krema za monstruozno suve ruke. Any ideas?
Ja sam pazarila Lush-ovo (kakvog li iznenađenja :D ) najnovije remek djelo "Handy gurugu". Na biljnoj je bazi, miriše na ruže, a radi ČUDA! :heart: Evo, i na netu čitam sjajne kritike istog proizvoda. Dosad sam koristila Dream cream, ali čisto zato da potrošim posudicu, i nisam bila baš oduševljena.Nivea je također izbacila neki novitet za jako suvu i osjetljivu kožu ruku, "S.O.S." se zove, or something like that. Moja sestra se kune u običnu baby kremu Becutan, meni je premasna, ali mislim da je za tako suve ruke dušu dala.
Link to comment
Eto. Ti si prva za koju čujem da se kana primila na prljavu kosu. Bila je to prokleto dobra kana izgleda. :o Bači drogu, đavoli je popili!LM, očajnički mi je potrebna dobra krema za monstruozno suve ruke. Any ideas?
nikol je vec pominjala a i ja pre neki dan. ovo mi je spasilo ruke posle 5 mazanja. sad je svud nosim sa sobom i zovem je djole :D. shalu na stranu, ruke su mi bile nevidjeno suve i perutale su se iz nepoznatih razloga. bila sam na ivici ochaja, bukvalno. elem, krema je odlichna, brzo se upija, mala je tubica, posto je koncentrat u pitanju ne treba ti velika kolichina za razmazati. ma chudo malo.koliko se secam koshta 370 dindzi, i vredi svaki dinarchic.
Link to comment
Eto. Ti si prva za koju čujem da se kana primila na prljavu kosu. Bila je to prokleto dobra kana izgleda. ...
recimo ne-chista, umesto bash-prljava :Pa kana je bila ona turkinja sa plavim cvetom u kosi, sto se nekad prodavala na pijaci u 2 nijanse, al niko nikad nije znao da objasni koja je koja... :lolol:i tako kojih 10 godina, naravno, da ne bude da je uspeh lokalnog charactera :P Edited by thermal bug
Link to comment
nikol je vec pominjala a i ja pre neki dan. ovo mi je spasilo ruke posle 5 mazanja. sad je svud nosim sa sobom i zovem je djole :D. shalu na stranu, ruke su mi bile nevidjeno suve i perutale su se iz nepoznatih razloga. bila sam na ivici ochaja, bukvalno. elem, krema je odlichna, brzo se upija, mala je tubica, posto je koncentrat u pitanju ne treba ti velika kolichina za razmazati. ma chudo malo.koliko se secam koshta 370 dindzi, i vredi svaki dinarchic.
Joj, nisam videla. :blush:Hmmm, deluje jako dobro. Pogotovo što bih je ja vucala sa sobom kada izađem napolje, jer ovo vreme za moju kožu smrt. Hvala! :)Termalna bubice, skidam kapu. :) Edited by Linda Lee
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...