Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

LM, očajnički mi je potrebna dobra krema za monstruozno suve ruke. Any ideas?
jos jedan glas za neutrogenu, ali ako si u prilici da se dokopas body shop kreme za ruke od marihuane (cuvena hemp kolekcija), ne oklevaj. oporavak primetan posle dva dana, a posto sam od onih baksuza koji mrze rukavice, meni spasava ruke i zimi.inace, opet sam bila stipsa da dam pare i oprobam taj diorov capture, pa sam se zadovoljila starim prijateljima iz clinique-a, preporucila teta prodavacica za zimu moisture surge extra, thirsty skin relief.za sada deluje super, narocito za vetar, kisu i sneg koji su me pratili u poslednjih nedelju dana.
Link to comment

Banjski tretman koji me vratio u zivot: peeling tela morskom solju, uz dodatak pomorandzinog ulja, masaza podlakticama uz vezbe disanja i relaksacije pa umotavanje u samlevenu masu kaktusa (bez bodlji) i tako pola sata leskarenja na krevetu koji se greje, masaza vrata i ledja - pokusaj da se malo ublaze tegobe izazvane padom kad me oborio Pas na trotoar (nije bas uspelo...) pa onda nega lica - peeling, maska od algi, masaza lica i vrata i opet te vezbe disanja i opustanja - rade ako ima neko ko ti naredjuje tipa - udahni, drzi vazduh 5 sec, izdahni i jos te pritisne da sav vazduh izgubis iz pluca :lol: onda si definitivno opusten - za ceo zivot :D

Link to comment

Sephora uvezla Urban Decoy :)Doduse, trenutno imaju svega nekoliko proizvoda, ali kazu da ocekuju da stigne veca isporuka.Josh kad bi nekome pao Benefit na pamet, o pustoj zelji zvanoj M.A.C. da ne govorim (mada, nisam sigurna kako bi prosli na nasem trzistu?)

Link to comment
Sephora uvezla Urban Decoy :)Doduse, trenutno imaju svega nekoliko proizvoda, ali kazu da ocekuju da stigne veca isporuka.Josh kad bi nekome pao Benefit na pamet, o pustoj zelji zvanoj M.A.C. da ne govorim (mada, nisam sigurna kako bi prosli na nasem trzistu?)
koristila sam par njihovih senki i ... iskreno receno nisam bila odusevljena, *ne drze* ni par satiimaju sjajna pakovanja, dobru reklamu, ali posle tog iskustva sam odustala
Link to comment
jos jedan glas za neutrogenu...
neutrogena je pre mnogo godina bio moj prvi iznenadjujuce dobar sampon.i danas kad naletim na neki njihov proizvod nekako mi uliva poverenje.
Sephora uvezla...
ima sephora u beogradu? gde?jebote citam kozmetiku. mislim da mi opada brada.
Link to comment
ima sephora u beogradu? gde?
U Delta Sitiju, navodno planiraju josh jednu u centru grada tokom 2008. Medjutim, osim njihovih proizvoda i ponude lokalnih distributera nisu izbacili neku spektakularnu ponudu <_< Uzgred - pronasla Pantenol penu :)
Link to comment

aj da ne otvaram novi topik o dekorativi:koji tecni puder koristite?tecni puder je vjerovatno jedini proizvod za koji sam spremna da se otvorim za vece pare, inace sam cicija, pardon, racionalna

Link to comment

ja sam se u sklopu kampanje manje je više i dajmo koži malo mira s tekućeg pudera gotovo potpuno skinila i sad sam na supstituciji niveinom toniziranom kremom. čini mi se da je to jedan ginko like placebo preparat, dobro vlaži i da koži vrlo malo tona. zbog toga ih proizvode samo u 2 nijanse, otprilike za crnkinje i bjelkinje. nivea_visage_tinted_moisturiser.jpgjedino što moram imat dobar korektor za podočnjake.za interventne situacije i Novu Godinu imam njega. dobar je, ne masti kožu, ne ostaje na robi i, ako ga nosiš u torbici, neće ti spontano iscurit. samo, nekako mi se taj savršeno ožbukani izgled više ne sviđa.maxfactor-Age-Renew-Foundat.jpg

Link to comment

Moja kozmeticarka je popljuvala Vichy pre neki dan (a ja koristim i-ha-ha) koji se samo "nalepi" na povrsinu a ne probija unutra. Preporucila mi je Dermanord skin care, sve prirodno sa mineralima. Ajd? sad znaj! Sto se sminke tice preporucila mi je Gl?minerals jer je isto tako sve prirodno i moze (iako se naravno ne preporucuje) da se prespava sa tom sminkom. Lepo nisam pametna!edit: Ona kaze da je kozmetika kozmetika a prava dubinska nega nega.

Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
Moja kozmeticarka je popljuvala Vichy pre neki dan (a ja koristim i-ha-ha) koji se samo "nalepi" na povrsinu a ne probija unutra. Preporucila mi je Dermanord skin care, sve prirodno sa mineralima. Ajd? sad znaj! Sto se sminke tice preporucila mi je Gl?minerals jer je isto tako sve prirodno i moze (iako se naravno ne preporucuje) da se prespava sa tom sminkom. Lepo nisam pametna!edit: Ona kaze da je kozmetika kozmetika a prava dubinska nega nega.
sve su iste...sve rade samo da od njih kupis neke (mozda sasvim korektne ) opskurne preparate koje mozes da nadjes samo kod nje <_< taj tip marketinga "pljuvanje po drugima" ne volim ni na pijaci.moja kozmeticraka zna kakva sam pa ni ne pokusava da me ubedi... Sto se Vichy-ja ili bilo cega drugog tice - uzmes pa probas.
Link to comment

jel ima neko iskustva sa pravljenjem kozmetickih preparata? imam ambiciju da kupim par baznih ulja, neki putercic (shea ili kakao), eventualno etericno uljemoze li tinktura da zamijeni ulje, naravno, postujuci koncentraciju oba proizvoda? imam povjerenja u tinkture nekih domacih proizvodjavca, a kvalitetna etericna ulja je teze naci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...