Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Body shop white musk roll on. Perfekcija.meni je onaj providni gel užasan, ništa lepljivije ne postoji. U suštini sam potpuno prešla na rollone jer mi ni jedan ne ostavlja belo (nivea fresh i nivea pearl pored već pomenutog body shop šećera)

Link to comment
Ovo je mozda pitanje za wash&go ali je odgovor hitno potreban, pa cu da ga pinujem :):Da li da perem kosu pre kaniranja????Hvala! :)
moj frizer veli da se svaka boja najbolje zapati na prljavu kosu, ali, ako je situacija urgentna - PM to Linda Lee, resident expert associate za problematiku kaniranja.
Link to comment
Ovo je mozda pitanje za wash&go ali je odgovor hitno potreban, pa cu da ga pinujem :):Da li da perem kosu pre kaniranja????Hvala! :)
Obavezno! Kana se neće lepo primiti na prljavu kosu. Samo je operi i ne stavljaj nikakav balzam na kosu niti bilo šta drugo. Nakon kaniranja, kada ispereš kosu od kane i opereš šamponom, obavezno stavi dosta balzama, jer će se u suprotnom kosa mrsiti. Već kod sledećeg pranja kose možeš da se vratiš standardnoj rutini.Jbg grozno sam okasnila sa odgovorom. :(Javi kako je ispalo.
Link to comment

Ma nema veze; to isto pise i na uputstvu, pa sam tako i uradila. A intuitivno sam i krnula tri kila regeneratora posle ispiranja...mada nije mnogo pomoglo, grozno mi je suva kosa.I naravno da se nije primila, moja smedja kosa ima crveni odsjaj i samo sam dobila malo crveniji; jednom u deset godina stavim kanu i zareknem se da necu nikad vise :rolleyes: .Ali cilj je postignut: uradila sam nesto s kosom sto nije sisanje i izvlacenje pramenova, tj. pundravci su uspesno ubijeni.Hvala :)

Link to comment
moja prijateljica se kune u ovu capture liniju diorovu i zaista se vidi efekat. ali brate, 80 dolara za 20 miligrama neceg, malo mnogo :D
meni su dali kao primerak capture dior nocni krem i stvarno nije los. dovoljno mastan za zimu, a lako se upija. jedino cena...sad cu u pauzi za rucak da skoknem do sephore da vidim...mozda mi kartica pomogne da izvucem neki popust
Link to comment
meni su dali kao primerak capture dior nocni krem i stvarno nije los. dovoljno mastan za zimu, a lako se upija. jedino cena...sad cu u pauzi za rucak da skoknem do sephore da vidim...mozda mi kartica pomogne da izvucem neki popust
u prolasku svrati do apoteke i probaj Nutrilogie_2.jpg
Link to comment

Ja preporucujem Vichy i to celu kolekciju. Kvalitet je izuzetan, ulazu puno u R&D, kao Clinique odlicni su za osetljivu kozu (nema alergija i slicnih reakcija) uz to su cene mnogo, mnogo nize nego bilo sta sto dolazi od velikih marki.Uz to, mogu da se nadju u celoj Evropi, imaju odlican website a uz to je i grad lep :)Krajem septembra smo bili na dugackom vikendu u Vichy-ju - :D to stvarno postoji :) Imaju jedan od najvecih SPA centara u Evropi i bilo je uzivanje probati centar i nove proizvode. Ovo je bilo otkrice. dodam ga uvek malo uz redovnu kremu - Aqualia Thermal:vichy_aqualia_thermal_range.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Koristio neko bottega verde?Pre neki dan zaglavla kod njih, mirishe ko dusha, cene nako - nako (srednje jace), ali zaboravih da trazim testere, a bas sam se ufiksirala na neke proizvode od divlje breskvePa me zanima da li je samo mirisljava sarena laza ili vredno mackanja?Zatim (mrzi me da kopam*) onomad je bila prica o dezodoransima koji ne ostavljaju trag, a pritom i ne mirisu i cini mi se da je morgana pomenula izvesni neutro roberts - e, posto mi se cini da smo mislile na isti, pre neki dan sam ga videla u dm-u i odmah capila dva komada:)edit:*na prethodnoj strani

Edited by apotekarica
Link to comment
Koristio neko bottega verde?Pre neki dan zaglavla kod njih, mirishe ko dusha, cene nako - nako (srednje jace), ali zaboravih da trazim testere, a bas sam se ufiksirala na neke proizvode od divlje breskvePa me zanima da li je samo mirisljava sarena laza ili vredno mackanja?Zatim (mrzi me da kopam*) onomad je bila prica o dezodoransima koji ne ostavljaju trag, a pritom i ne mirisu i cini mi se da je morgana pomenula izvesni neutro roberts - e, posto mi se cini da smo mislile na isti, pre neki dan sam ga videla u dm-u i odmah capila dva komada:)edit:*na prethodnoj strani
osevapite se i recite koji neutro roberts (bilo koji ili neki speshl :unsure: )samo da ne ostavlja trag.ah, da, dove koji kao ne ostavlja trag na crnim majicama, je sharena laza. pola majica mi je belichasto u tom predelu <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...