Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

da vas svečano obavestim da su sfere i serija 500 u rafineriji gotove :D te da će proizvodnja novog goriva koristeći novu tehnologiju krenuti u ponedeljak :)s jedne strane sreća s druge strane bedak

Link to comment
da vas svečano obavestim da su sfere i serija 500 u rafineriji gotove :D te da će proizvodnja novog goriva koristeći novu tehnologiju krenuti u ponedeljak :)s jedne strane sreća s druge strane bedak
Benzini ili dizel? i sto bedak :)?
Link to comment
Liquefied petroleum gassto ce reci isti racq, zavisi samo koliko prljavstine sadrzi...
i TNG je propan butan smeša?oćeš da kažeš da je ono što nazivamo auto-tngom u stvari PBS koji ispunjava propisan standard?nije da je TNG na domaćem tržištu (i domaći i uvozni) dobrog kvaliteta, daleko od toga, ali na granici je evropskog standarda sudeći po nekim analizama.meni nije najjasnije koji su to najbitniji parametri analize što čine kvalitetan TNG...i koliko sam skontao postoji letnji i zimski TNG i ne bi me čudilo da na nekim pumpama kod nas zimi prodaju letnji a leti zimski TNG :lol:edit: ups, nisam video Takanohanin post...
Znam šta je TNG, no vam kažem da postoji neka razlika, kako hemijski (nisam tehnolog, pa ne mogu objasniti koja), tako i u ceni.
Link to comment

upravo postigao novi negativni rekord. 10 litara sa OMV na banjici = 145 KM. sinoc sipao 10 na JP u francuskoj kod kli klija i zeljno iscekujem 170 km :)

Link to comment
upravo postigao novi negativni rekord. 10 litara sa OMV na banjici = 145 KM. sinoc sipao 10 na JP u francuskoj kod kli klija i zeljno iscekujem 170 km :)
A pazi ovo: ja kod NIS-a na onoj oznaci za pola rezervoara (a zapravo nije pola tj. mnogo vise ima u levoj polovini) presao ultra bednih 200km, sa celim 550... a sa MOL-ovim na pola mi stoji 292km :o Potpuno isti uslovi, i tad sam isao na aerodrom a i sad autoputem malo dalje u BG, a ostalo je gradska voznja. Kapiram da cu ovde sa punim preci oko 700, sto je celih 150km vise. NIS je za mene zavrsio, bar ova pumpa sto mi je u naselju.
Link to comment
A pazi ovo: ja kod NIS-a na onoj oznaci za pola rezervoara (a zapravo nije pola tj. mnogo vise ima u levoj polovini) presao ultra bednih 200km, sa celim 550... a sa MOL-ovim na pola mi stoji 292km :o Potpuno isti uslovi, i tad sam isao na aerodrom a i sad autoputem malo dalje u BG, a ostalo je gradska voznja. Kapiram da cu ovde sa punim preci oko 700, sto je celih 150km vise. NIS je za mene zavrsio, bar ova pumpa sto mi je u naselju.
definitivno je od pumpe do pumpe... koliko se kome dekra ili sta vec.
Link to comment
koji crnogorski pumpaš ima najbolji euro-dizel?
nećeš valjda :Dja sipam na euro petrolu, ali njega samo ima u severnoj CG - bijelo polje, berane, andrijevica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...