Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Pa daj onda da ih poukidamo kad ne valjaju?Bar bi se vozali ko blesavi.
Da, najbolje da je iko ovde sugerisao da smanjenje akciza treba kompenzovati zatvaranjem bolnica i škola. <_< Edited by pacey defender
Link to comment
A jebiga, prezivecemo nekako i ovih mesec i kusur dana. Nadam se da ce nakon toga ljudi koje smatram za normalne i razumne ponovo poceti tako i da se ponasaju. Ako ne, onda nista.
Šoderašu.
Link to comment

Izvinjavam se svima. Sto sam stariji sve me vise guse negativni stavovi, stalno nezadovoljstvo, pljuvacina po svemu bez razmatranja okolnosti.... Al to je moj problem, samo nastavite, a ja cu se truditi da ne remetim.

Link to comment

ova tema baš živi...da rezimiram, onako kako mislim, a i imam iskustvagorivo jeste kršpumpaši ga "krste" svim i svačimkontrola nulazaštita potrošača ispod nuleočekujem ubrzo nik hella da piše o snalaženju, pa nemam ja mini- rafineriju da popravim katastrofu od gorivaponoviću da smo, po istraživanjima kvaliteta goriva, 93. od stotinu ispitanihjoš kad to naglase "režimske" novine, verujem

Link to comment
Izvinjavam se svima. Sto sam stariji sve me vise guse negativni stavovi, stalno nezadovoljstvo, pljuvacina po svemu bez razmatranja okolnosti.... Al to je moj problem, samo nastavite, a ja cu se truditi da ne remetim.
:fantom:
Link to comment
jednom naterana preko 3000 rpm do 186 kmh
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: prodaj mi svoj auto :)))
evo ti još nešto smešno:malopre sam prešao 60 km regionalnim putem, sa sve bočnim vetrom, pa sam se u povratku malo širio: - 5,2 pri 80 s isključenim periferijama (4,2 din/km)- 8,9 pri 100 s ful trotl klimom, radiom i servom (7,2 din/km)
znači logika ti je :isuse: no dobro, svako ima svoje mišljenje. ali isključivati servo i radio da bi auto manje trošio po meni najurnebesnija izjava u istoriji automobilizma :blink::Hail:
Link to comment
prodaj mi svoj auto
nema šanse da je prodam (sve i da oćeš da je kupiš) izguraće još 500.000.
isključivati servo i radio da bi auto manje trošio
to je uporedba dva ekstrema, rekoh već da mi je prosek potrošnja enormnih 6,4. u 1. varijanti merenja se išlo na to da city mode nije potreban na otvorenom putu, a bez muzike i klime se može. u 2. varijanti sam muziku i klimu navrnuo na desetku, kao svaki prosečni stočar koji rasipa ko nenormalan pa se posle po internetu žali kako nikad nije bilo gore i skuplje...
Link to comment

dakle, nivo muzike je obično podređen trenutnom raspoloženju, a klima na 24C. ako to znači da auto troši 2L više, SO BE IT!!!nije on kupio mene nego ja njega! ne kupuješ auto da bi on živeo 100 godina, već ti!

Link to comment

ma to je skroz ok, uopšte ne treba da se suzdržavaš ako ti jurnjava, lađenje i decibeli predstavljaju plezir (ja pak volim da na kraju dekade bacim pogled u sef i tamo ugledam 13 soma). cool.gif samo pružam primer ovima koji kukaju kako im je gorivo skupo (pare), a pritom kažu da ne žele da uštede (jare).

Edited by Hella
Link to comment

vozim malopre kevu i stajem na pumpu i sipam za svih™ 1000 din. ulazim u kola, a keva pita 'ijuu, pa nije valjda benzin 100 din?' :lol: :lol: :lol: kada sam joj saopstio da nije 100 vec 150 din par minuta je bila u potpunom cudu

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Primetih da na nekim pumpama nema D2 (na kojima sam do sad uzimala, tipa MBG), zna li se o cemu je rec?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...