May 5May 5 U Italiji bezolovni od 1.9e do 1.95e, adizel od 1.99e do 2.05 e. To mu dodje oko 30 centi vise od Srbije, Hrvatske i Slovenije, a oko 20 centi vise nego u januaru kad sam zadnji put tamo sipao.U Sloveniji i Hrvatskoj 1.64e, sto je skoro isto kao i kod nas. U Sloveniji na autoputu 15-20 centi vise, na srecu tu je Adovscina 😁 na samoj granici sa Italijom. Edited May 5May 5 by Milosh76
May 5May 5 shell otvorio pumpu u rakovici kod big-ado desetog je v power gorivo -7 dinakcija traje do 10.05.
May 6May 6 reuters: nepoznata srpska kompanija ponudila 2 milijarde € za ruski udeo u nis-u Edited May 6May 6 by kud u maglu Simoviću
May 8May 8 Od danas od 15 časova na pumpama u Srbiji litar evrodizela koštati 223 dinara, a benzin 191 dinar.Ode dizel na 2 evra...
May 8May 8 On 6. 5. 2026. at 23:29, kud u maglu Simoviću said:reuters: nepoznata srpska kompanija ponudila 2 milijarde € za ruski udeo u nis-uLjudi...čitam... ne verujem... gde može da se pronađe slip za nemačke obveznice iz 1923. i 15 tona zlata iz leta '66.Da ne kažem, WTF, je l se priča negde o ovome, šta je ovo.... Edited May 8May 8 by Vapad
May 30May 30 Može i ovde možda, možda na cene goriva, rat u Ukrajini, ali neka - Tipovi uzeli taksi Vladivostok - Sankt Peterburg, 6000 milja goriva koštalo 470 dolara
Create an account or sign in to comment