Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Primetih da na nekim pumpama nema D2 (na kojima sam do sad uzimala, tipa MBG), zna li se o cemu je rec?
Kad su mogli naše Stojadine i Fiće da ostave bez pravog goriva, mogu vala i svi ti traktori iz 80-ih na đubrište, pre svih ikona, Serbische Das Auto, Gnoj II.
Link to comment
Hvala, nisam znala za ovo. Sad je jasno zasto na jednoj pumpi imaju D2 a nemaju premijum bezolovni, dok je na drugoj obrnuto, obe mi u relativnom komsiluku. Ucinilo mi se da ni na MOLu u Visnjickoj nisam videla ali je verovatnije da mi je promaklo.
Kad su mogli naše Stojadine i Fiće da ostave bez pravog goriva, mogu vala i svi ti traktori iz 80-ih na đubrište, pre svih ikona, Serbische Das Auto, Gnoj II.
otkud toliki hejt u internet narodu prema Golfu (II)?
Link to comment

Trenutno je oko 1.23-1.24 mellow.gifInace, natocio sam nedavno pun rezervoar na NIS pumpi u naselju, 50 litara. Presao sam jebenih 550km, od cega mozda 150 na autoputu pri prosecnoj brzini 130km/h. Neki dan nasuo na Molu 30 litara i vec sam presao skoro 200 (vec deo na autoputu) a pokazuje mi da ima jos 15ak litara. NIS ispade jeziv po pitanju kvaliteta, ili su me nesto izjebali.

Link to comment

Da, definitivno je Molov benzin mnogo bolji, nema greske. Videcu kad ispraznim rezervoar ali mnogo vise cu preci. Jeb'o me kurac kad sam sipao na NIS-u zbog jednog dinara razlike isuse.gif

Link to comment

Hartmane, to ti je "kod Raskove pumpe", svi znaju kad pitas tako jer je valjda taj Rasko Bosiljkic nekad tu drzao pumpu ili kako vec. Ja jeo govna i neko vreme sipao na NIS-ovoj jer mi je na 100m od stana i kao uvek je jeftinije, a MOL mi na 500m isuse.gif Danas cu da dotocim do vrha i bas da vidim koliko cu preci sa punim, cenim jedno 100km vise sigurno.

Link to comment
Hartmane, to ti je "kod Raskove pumpe", svi znaju kad pitas tako jer je valjda taj Rasko Bosiljkic nekad tu drzao pumpu ili kako vec. Ja jeo govna i neko vreme sipao na NIS-ovoj jer mi je na 100m od stana i kao uvek je jeftinije, a MOL mi na 500m isuse.gif Danas cu da dotocim do vrha i bas da vidim koliko cu preci sa punim, cenim jedno 100km vise sigurno.
rastko :P
Link to comment

E, veruj da sam hteo da napisem Ras(t)ko jer nisam bio siguran kako se covek zove, ali mi je vise ljudi reklo ovako. Cak sam davno nekoga pitao kako Rasko a ne Rastko, posto ne znam za ovo prvo ime, ali eto biggrin.gif

Link to comment
E, veruj da sam hteo da napisem Ras(t)ko jer nisam bio siguran kako se covek zove, ali mi je vise ljudi reklo ovako. Cak sam davno nekoga pitao kako Rasko a ne Rastko, posto ne znam za ovo prvo ime, ali eto biggrin.gif
jako bitno :Dsad nisam ni ja sigurna,moram danas pitati mamu, da ceo forum ne nervozira dok ne dobije pravu informaciju
Link to comment
Da, definitivno je Molov benzin mnogo bolji, nema greske. Videcu kad ispraznim rezervoar ali mnogo vise cu preci. Jeb'o me kurac kad sam sipao na NIS-u zbog jednog dinara razlike isuse.gif
Pričaš o bezolovnom benzinu BMB-95?
Link to comment

Da. Nasuo pun rezervoar na NIS-ovoj pumpi kod mene u naselju i presao 550km, preko 9 litara prosecno a isao sam dva puta do surcinskog aerodroma i nazad, nije bila samo gradska voznja. Otkako sam sipao na MOL-u, vidim veliku razliku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...