June 5Jun 5 U ovom brukanju dno dna ne postoji. Igraci Srbije ne znaju ni koji je gol njihov a koji protivnicki
June 5Jun 5 Tja, Srbi ne umeju da igraju fudbal. Mada stoji da sam za par igraca morao da trazim gde igraju. Jedino je za kladionicu bilo korisno ovo (steta sto nisu munuli jos jedan).
June 5Jun 5 Preko 2600m nadmorske visine. Kad je zadnji put neko od tih igraca (nasih) igrao na toj nadmorskoj visini, ako je ikad uopste?
June 5Jun 5 Nije ovo tako loše. I Meksiko dobro izabran za probu. Dva Stankovića, Stanić, Ivanović, Simić, Avdić, Živković, Jovan Milošević, dodati Vlahovića, Pavlovića i Milenkovića, naturalizovati Barosa, i tražiti garancije da će se odazivati na pripreme. Čiče izbrisati iz telefonskog imenika. Ponovo imamo plejmejera, meni dovoljno.
June 5Jun 5 Pa dali su rani gol, kako vreme odmicalo kao pijani ako nisu navikli na slicne uslove ili bili spremani za igru na visini u nekim simuliranim uslovima. Ko li im je ugovarao tezgu? Edited June 5Jun 5 by Moonwalker
June 5Jun 5 Pre nekoliko dana su izgubili 3:0 od Zelenortskih ostrva na normalnoj nadmorskoj visini, sasvim je logično da im Meksiko uvali pet komada bilo gde.Tako to izgleda kad nam fudbal vode Terza i Zbilja.
June 5Jun 5 Razumem da su trecepozivci bili ali ne razumem da nista nisam video od sistema i nekog pokusaja igranja fudbala. Teski dani braco.
Create an account or sign in to comment