June 14Jun 14 @Michael Krueger mislim da bi smena kadrova u savezu (pod uslovom da se radi o pravim ljudima i pod pretpostavkom da ih imamo) bila postavljanje temelja, sto nije mini preduslov, nego najbitniji deo gradnje zdravog fudbalskog sistema u srbiji. ako bi se postavili dobri temelji, svaki novi element bi se mnogo jednostavnije sklapao ili menjao ako nije dobar
June 14Jun 14 Nama je u ovom trenutku potreban stav - napaljenost. I kod igraca i kod publike. Kada to postignemo ( a bojim se da necemo nikada jer nam je genetski kod seratorski i kukavicki), tek onda da na to nakalemimo kvalitet koji vecina nasih igraca ima.
June 14Jun 14 Za to nam treba neki jači rezultat. Imao je Piksi šansu na prošlom SP, ali se naravno raspao. Napaljenost smo tad imali, naročito posle onakvog prolaska direktno protiv Portugala u prajmu. Gol u poslednjim minutima za direktan prolazak. Bila je napaljenost i hajp, to je jedino dobro što je Piksi uradio kad je došao. Ali kad je trebalo da se pokaže kao trener taktičar, omanuo je. Čim su ga provalili, nije imao plan B i raspad... Fudbalski Saša Obradović.Sad ćemo malo više da sačekamo na taj hajp. Nemamo kvalitet, uz očajno stanje u savezu i igrače koji ne žele da se odazovu da igraju, pa makar i prijateljske, što trenutno retko gde ima. Svi drugi jedva čekaju da igraju za repku, samo kod nas je to teret. Velika je krivica ćaci saveza, ali mi realno trenutno nemamo kvalitet da se nadmećemo sa najjačim ekipama. Pokazaće se to već u Ligi nacija...Tako da, nema hajpa bez rezultata, a rezultat bez kvaliteta sa ovakvim stanjem će doći možda 2032... Edited June 14Jun 14 by Michael Krueger
June 15Jun 15 On 13. 6. 2026. at 4:05, Dimitrije said:Problem sto odgovarajuci ljudi ne postoje. Taj savez je toliko dugo zaprlozen da vise ne postoji sistem i struktura.OffJel Mesa bio toliko dobar igrac da je nosio desetku u reprezentaciji? Kakve su sve azdaje nosile deserke u ostalim repkama, a kod Osima Bazdarevic
June 15Jun 15 https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-dusan-tadic-veljko-moras-jace-pokazi-autoritet-takvi-jedino-kod-nas-uspevaju/546395
June 15Jun 15 On 14. 6. 2026. at 17:21, Michael Krueger said:Mi uglavnom gajimo teškaše i zadnje bezvezne u poslednje vreme.Odavno je to tako, jer se ti teškaši najlakše i najbrže prave a uvek mogu da se zavaljaju negde, kao drvna građa:Ko će da se mlati sa stvarno talentovanom decom, još ako nemaju para da plate...ćaozdravo. Edited June 15Jun 15 by Rudolf Pingvinoglu
June 17Jun 17 meša je bio kapiten u svim mlađim reprezentativnim kategorijama sfrj, cenim da je tu kaparisao desetkua to onda neće niko da čačka
June 17Jun 17 54 minutes ago, MiddleClass said:@DimitrijeMoze li odgovor za Bazdarevica?U to vreme ja sam otisao iz Jugoslavije i nisam imao gotovo nikakav uvid u jugoslovenski fudbal Nesto sam znao o Zvezdinim vedetama (Savicevic, Prosinecki, Pancev) ali nista vise od toga.
June 18Jun 18 "Veljko Paunović neće i ne može biti žrtva, jer je, na kraju krajeva, za taj posao dobro plaćen, a uz to je znao gde dolazi i sa kojim ljudima mora da sarađuje. On misli da može da napravi uspeh sa našom reprezentacijom, za to je preuzeo odgovornost i ja mu želim sreću, a nacija od njega očekuje da uradi najviše što može."Nemanja Vidić
Create an account or sign in to comment