Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Reprezentacija Srbije

Featured Replies

22 hours ago, James Marshall said:

Je li ovi naši ikad održe trening prije ovih brukanja, svaki put izgledaju kao da se prvi put vide u momentu kad utakmica počne. Ja znam da tu Staru Pazovu doživljavaju kao spa odnosno jebarnik ali jebem ga, mogli bi bar jedan trening da održe prije blamiranja, djeluje da bi bolje izgledali da su direktno došli u Lisabon i iz aviona na teren odmah.

Za jebarnik ne znam, ali se secam upisa nekoga od kolega forumasa pre godinu, dve koji je imao prilike da se nadje na tom famoznom mestu u Pazovi, gde kaze da se pola stvari koje imaju ni ne koriste, odnosno zaposleni ni ne ukljucuju te spa zajebancije, masazere, bazene i ostalo, nisu obuceni ili sta vec. Potvrdice vec neko ko je pisao to.

  • Replies 45k
  • Views 3.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Друже, навијаш за тим за чију утакмицу карте нису у продаји већ мораш директно у СНС централу да се упишеш у странку и онда ти дају карту, сендвич и бесплатан превоз у припиздину где репрезентација иг

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    Na sve to, drzava angazuje batinase da tuku ljude na Marakani, a niko od igraca ne staje u zastitu ljudi koji su dosli da ih podrze.

Posted Images

Ja uvek za Engleze i ne volim sebe zbog toga, ali ne može drugačije

Muzika, navijačka kultura, humor, sve je u njihovu korist.

Doduše bilo mi toplo oko srca kad su ih Rusi gazili pre deset godina u Francuskoj.

Nikad za Engleze!

25 minutes ago, Moća said:

Nikad za Engleze!

samo kad igraju protiv Hrvatske.

2 hours ago, napadaj said:

Ja uvek za Engleze i ne volim sebe zbog toga, ali ne može drugačije

Muzika, navijačka kultura, humor, sve je u njihovu korist.

Doduše bilo mi toplo oko srca kad su ih Rusi gazili pre deset godina u Francuskoj.

Ovo, ali kad sam shvatio da mi je ustvari milo sto ih Italija 2021. dere u finalu na Vembliju to je bilo to. Nikad Engleska...

26 minutes ago, Peter Fan said:

samo kad igraju protiv Hrvatske.

Tad navijam da obe izgube.

Uvek za Englesku. Ljudi su izmislili najbolju sportsku igru na svetu, napisali pravila igre, osnovali sistem takmicenja, i imaju i dalje jednu od najzanimljivijih liga (premirena i sampionska) na svetu.

Samo jednom u zivotu sam navijao za Englesku, neko Evropsko prvenstvo 1996, polufinale ali su uspeli da izgube. Gascoigne, Shearer, Sheringham.

1 hour ago, glibav said:

Samo jednom u zivotu sam navijao za Englesku, neko Evropsko prvenstvo 1996, polufinale ali su uspeli da izgube. Gascoigne, Shearer, Sheringham.

Same here (i za onaj tim sa Gerardom, Lampardom i svim vrhunskim igracima, jer su prosto bili top), ali to prvenstvo je zapravo celo bilo veliki hype sa "football's coming home" himnom, a i meni licno je bilo prvo koje sam pratio od A do Š, imao 10 godina..Italiju i USA pamtim sareno, tek posle gledao emisije, a izmedju EP 92. gotovo da nemam u secanju.

Koliko mlađarije na forumu u stvari ima.

EP 1992. jedino prvenstvo da nisam skoro ništa gledao pošto su nas đubrad izbacila.

Ko se ne seća 90. i Argentine blago njemu.

Edited by sasha

Ako je 40 mladjarija, onda ti veliko hvala 😄

I meni EP '92 ko da se nije ni igralo, niceg se ne secam. Englezi su dobri bili '96, Gaskojn i Sirer su bili igracine.

Ne znam što FSS ne pojača tim nekim igračem iz kosovskih liga, oni su naši državljani. Drita, Mališevo, Dukađini...ima tamo da se probere.

9 hours ago, sasha said:

Koliko mlađarije na forumu u stvari ima.

EP 1992. jedino prvenstvo da nisam skoro ništa gledao pošto su nas đubrad izbacila.

Ko se ne seća 90. i Argentine blago njemu.

Da, zanimljivo da je i meni Euro92 crna rupa dok sam WC90, WC94, i Euro88 kompletno ispratio.

Ja se ne secam sta je bilo pre 2/4 godine lol sreca tu je junior da me podseca😁

Od utakmice do utakmice, uglavnom navijam za slabiju reprezentaciju u dvomecu, ili za neku od egzoticnih Africko/J.Amerika reprezentaciju .

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.