Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Reprezentacija Srbije

Featured Replies

  • Replies 45k
  • Views 3.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Друже, навијаш за тим за чију утакмицу карте нису у продаји већ мораш директно у СНС централу да се упишеш у странку и онда ти дају карту, сендвич и бесплатан превоз у припиздину где репрезентација иг

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    Na sve to, drzava angazuje batinase da tuku ljude na Marakani, a niko od igraca ne staje u zastitu ljudi koji su dosli da ih podrze.

Posted Images

1 minute ago, Dimitrije said:

U Zvezdi uglavnom ne igraju Srbi. Zato je jaka.

Ali se Srbi koji igraju i koji su igrali u njoj guraju kao da su budući Mesiji i Maradone.

Lele majko!

meni je zao ovih kapoverdasa, ponadace se da su jaki pred svetsko

Znali ovo koga da pozovu, da nabijaju samopouzdanje... Da smo videli bar nešto od naših, nego ništa... Tužna je budućnost našeg fudbala ako će ovi da igraju uskoro i kvalifikacije...

Jel im igra Tavares

Just now, napadaj said:

Ali se Srbi koji igraju i koji su igrali u njoj guraju kao da su budući Mesiji i Maradone.

Sta ovo zapravo znaci?

Edited by Dimitrije

Mogu razumiti da se Zivkovic ne vraca nazad, ima sto godina i ne moze. Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.

Vratiće se brže Iz tih liga nego što su otišli... Ako i odu uopšte..

Postali smo ko nekad što su bili Malta, Luksemburg...igraju protiv nas da nabiju samopouzdanje. Tužni smo.

Edited by sasha

Privatna repka Terzica i ekipe,ajmo petarda

2 minutes ago, nautilus said:

Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.

Zato što ih boli stojko da se vraćaju i da se malo potrude kada igraju za svoju zemlju, tako su naučili od starijih kolega (čast retkim izuzecima) i to je to. Vama koji gledate - svaka čast.

Edited by Rudolf Pingvinoglu

6 minutes ago, nautilus said:

Mogu razumiti da se Zivkovic ne vraca nazad, ima sto godina i ne moze. Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.

živkara ovog leta puni 30, igraće on još 3-4 godine za repku sigurno hihi

Sredina terena, kod oba gola lol

6 minutes ago, Dimitrije said:

Sta ovo zapravo znaci?

Ae pusti tih par .... vidis da ne biraju ni vreme ni temu da seruckaju po Cz... ocigledno im detinjstvo ( a ni sadasnjost) nije bilo najsrecnije. Znate vec ..

Igraci nisu losi. Tim je los jer je lose i na brzinu skockan. Igraci prvi put igraju zajedno.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.