May 31May 31 1 minute ago, Dimitrije said:U Zvezdi uglavnom ne igraju Srbi. Zato je jaka.Ali se Srbi koji igraju i koji su igrali u njoj guraju kao da su budući Mesiji i Maradone.
May 31May 31 Znali ovo koga da pozovu, da nabijaju samopouzdanje... Da smo videli bar nešto od naših, nego ništa... Tužna je budućnost našeg fudbala ako će ovi da igraju uskoro i kvalifikacije...
May 31May 31 Just now, napadaj said:Ali se Srbi koji igraju i koji su igrali u njoj guraju kao da su budući Mesiji i Maradone.Sta ovo zapravo znaci? Edited May 31May 31 by Dimitrije
May 31May 31 Mogu razumiti da se Zivkovic ne vraca nazad, ima sto godina i ne moze. Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.
May 31May 31 Postali smo ko nekad što su bili Malta, Luksemburg...igraju protiv nas da nabiju samopouzdanje. Tužni smo. Edited May 31May 31 by sasha
May 31May 31 2 minutes ago, nautilus said:Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.Zato što ih boli stojko da se vraćaju i da se malo potrude kada igraju za svoju zemlju, tako su naučili od starijih kolega (čast retkim izuzecima) i to je to. Vama koji gledate - svaka čast. Edited May 31May 31 by Rudolf Pingvinoglu
May 31May 31 6 minutes ago, nautilus said:Mogu razumiti da se Zivkovic ne vraca nazad, ima sto godina i ne moze. Ali sto se ne vraca ova balavurdija koja je umislila da su igraci za lige petice a ne znaju da stoje na terenu, to ne razumem pa me ubij.živkara ovog leta puni 30, igraće on još 3-4 godine za repku sigurno
May 31May 31 Sredina terena, kod oba gola 6 minutes ago, Dimitrije said:Sta ovo zapravo znaci?Ae pusti tih par .... vidis da ne biraju ni vreme ni temu da seruckaju po Cz... ocigledno im detinjstvo ( a ni sadasnjost) nije bilo najsrecnije. Znate vec ..
May 31May 31 Igraci nisu losi. Tim je los jer je lose i na brzinu skockan. Igraci prvi put igraju zajedno.
Create an account or sign in to comment