Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Reprezentacija Srbije

Featured Replies

Screenshot_20260605_114455_com.huawei.browser.jpgScreenshot_20260605_114440_com.huawei.browser.jpg

  • Replies 45k
  • Views 3.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Друже, навијаш за тим за чију утакмицу карте нису у продаји већ мораш директно у СНС централу да се упишеш у странку и онда ти дају карту, сендвич и бесплатан превоз у припиздину где репрезентација иг

  • Кристофер Лумумбо
    Кристофер Лумумбо

    Na sve to, drzava angazuje batinase da tuku ljude na Marakani, a niko od igraca ne staje u zastitu ljudi koji su dosli da ih podrze.

Posted Images

koliko sam video mali stankovic je dobro branio, skinuo je bar tri zecera

ako mi nesto ide na onu stvar to su primljeni golovi u 45', 90' i nadoknadi vremena.

tu se obicno vidi karakter ekipe. ili jesi ili nisi, jbg

Paunovic je ako se ne varam po dolasku najavio formiranje B reprezentacije, ekipe iz domaceg prvenstva, slekcije novinara.. ili tako nesto.

podrzavam. i ja bih za ovakve turneje koje nicemu ne sluze vodio mlade i debitante .... ako ista da nam se ubuduce ne bi redovno desavali marusic, krunic, arnautovic i slicni "niko me nije zvao" slucajevi. pa polako..

sto se ova dva debakla tice, nista, bice bolje na natednom okupljanju, kad se u stroj vrate rezervisti juvea, atalante, atinskog aeka, kao i vedete al hilala i al rajana.

Veljko Klaunovic

Heheh

Bas potop, ne pamtim bas ovakva konstantna pomracenja, komplet klupski i reprezentativni plan. Zvezda se batrga ali pitanje je sta ce i tu da ostane na kraju. Sjebase nas ljudi za 10tak godina kao niko nikad pre. Pominje se i kao bojkot neki u reprezentaciji, mozes misliti...

40 minutes ago, W.F.C. said:

Bas potop, ne pamtim bas ovakva konstantna pomracenja, komplet klupski i reprezentativni plan

Zar nije logično da sve kulminira u vreme vladavine najgorih govana koja su ikad postojala...

Bilo je slicno ovako 2001-2003 izmedju neodlaska na mundijal i drugog dolaska Sestka

Nije bilo mnogo drugacije ni 2011-2015

Edited by Ratamahatta

1 hour ago, W.F.C. said:

Bas potop, ne pamtim bas ovakva konstantna pomracenja, komplet klupski i reprezentativni plan. Zvezda se batrga ali pitanje je sta ce i tu da ostane na kraju. Sjebase nas ljudi za 10tak godina kao niko nikad pre. Pominje se i kao bojkot neki u reprezentaciji, mozes misliti...

Реално је чудан баш оволики број отказа. Јасно је било да се ником не игра ово, али опет да се појаве буквално само два стандардна искуснија репрезентативца је баш чудно. Посебно јер је још и нагласио Пауновић да је битно да се сви појаве, а онда овај дебакл.

stani malo.

nasi dali tri gola, njini dali tri gola, a sudija kaze da je 5-1 za njih? valjda ce FIFA intervenise i suspenduje sudiju pedera

1 hour ago, johan nagel said:

Реално је чудан баш оволики број отказа. Јасно је било да се ником не игра ово, али опет да се појаве буквално само два стандардна искуснија репрезентативца је баш чудно. Посебно јер је још и нагласио Пауновић да је битно да се сви појаве, а онда овај дебакл.

Mene ne iznenadjuje bojkot. Kod vecine iskusnih reprezentativaca privrzenost reprezentaciji nije nikada bila visoka i to se vremenom augmentovalo od SP u Kataru. Mi smo mislili da je to prvenstveno zbog Piksijevog nacina na koji je vodio tim i nacina na koji se ophodio prema nekim vodecim igracima u timu. Poverovali smo da covek kao Paunovic, koga neki od tih iskusnih igraca poznaju jos iz vremena osvajanja SP za mlade, koji je pristojniji i vaspitaniji od Piksija i za koga mislimo da je bolji strucnjak od Piksija, da ce taj odnos prema reprezentaciji promeni i da ce vecina reprezentativaca rado da igra za njegov tim. Ispalo je da smo bili lakoverni i da su iskusni igraci prakticno kovertirali ispisnice iz reprezentacije. Svi oni koji nisu imali opravdan razlog (povrede) da se ne odzaovu ne bi trebalo da vise budu pozivani u reprezentaciju. Ovo sto su uradili je po meni dezeterstvo i izdaja ne samo selektora vec i ovih nesrecnika koji su ni krivi ni duzni morali da vade kestenje iz vatre - zadatak koji je bilo namenjen iskusnima. Trebalo je da jos u martu kazu Paunovicu da se nece odazvati pozivu da igraju u junu i da ga niti ostatak fudbalske nacije ne obmanjuju.

Nadam se da Paunovic nece da digne ruke od reprezentacijie, niti da ce FSS da digne ruke od Paunovica jer sledi nova serija losih rezultata u Ligi nacija. Promena selektora bi od lose situacije napravila jos goru. S druge strane, bice tesko selektoru da ostane ako iz utakmice u utakmicu broj izgubljenih utakmica postaje sve veci od broja koje nisu izgubljene. I da svi porazi budu rezultatske katastrofe. Ja bih bio spreman da istrpim Paunovica do pocetka SP 2030 s nadom da ce do tada uspeti da napravi dobru selekciju i sto je vaznije dobar sistem igre. Momci koji ce da igraju na EP za mlade u Velsu bi trebalo da cine okosnicu tog tima jer je to kvalitetna generacija (Kostov, Cvetkovic, Maksimovic, Simic, Kostic, Milosavljevic, Bacanin, Novicic,....)

Ono sto brine nakon svih utakmica koje je odigrala reprezentacija od dolaska Paunovica je da ne postoji nagovestaj vidljivog sistema u igri. Tacno je da je za te utakmice prakticno dovodio igrace s konca i konopca pa zbog toga nije uspeo da uspostavi sistem. On jeste imao dva okupljanja drugopozivaca do sada, ali ne vidi se da su na tim okupljanjima uradili nesto vidljivo kada je u pitanju sistem igre. Ono sto je za sada vidljivo je da je sistem u ofanzivi bio zasnovan na individualnim kvalitetima igraca a ne na timskoj igri. To je na primer rezultiralo u to dau poslednje dve utakmice Lucic bude taj koji stvara sanse i salje upotrebljive lopte i bude nas najopasniji ofanzivni igrac jer mu je dozvoljeno da zalama, dribla i tera svoju igru, dok je s druge strane Kostov, kao najtalentovaniji igrac u timu, bio jedan od najgorih, ako ne i najgori. Delovao izgubljeno, nesnadjeno i nezainteresovano. Maksimovic jedva da je odigrao 5 min u obe utakmice. Stankovic je iako je nosio majcu sa brojem 10 bio ogranicen na defanzivne zadatke kao zadnji vezni a njegova stvarna uloga je data Lucicu. Ni jedan od spiceva nije pokazao nista jer nisu ni ulazili u sanse. S druge strane, koliko god bili losi u ofanzivi, u odbrani smo bili katastrofalni. Na stranu glupo primljeni autogolovi i to iz neiznudjenih situacija, mi smo gotovo u svim utakmicama koje je vodio Paunovic demonstrirali vrhunsko ispadanje celokupne odbrane kada je protivnik brzi i/ili tehnicki dobar. Na primer, igraci Meksika koji nisu mnogo brzi, umeju da igraju brze kratke pasove kojima ocas prenose loptu sa leve na desno stranu tako da nasi ne uspevaju da organizuju odbranu na vreme nego su stalno u panici a Meksikanci u sansi za gol. Jedna dobra stvar iz poslednjih par utakmica je da je tim dobio novog dobrog golmana, Filipa Stankovica. Ne tako dobra stvar je da se Lucic nametnuo i verovatno ce da dobija poziv da igra i na jesen.

slazem se za paunovica, traba mu dati sansu, ali bojim se da ce ga ovi sto vode savez smeniti vrlo brzo ako se ovo nastavi. paunovic nije mnogo kriv za ove poraze, tesko se moze ocekivati mnogo bolje u ovoj situaciji. kao sto sam ranije napisao, meni se cini da paunovic ne misli da popravlja sadasnju reprezentaciju, nego hoce da napravi potpuno novu od ovih iz u21 i 19 uz par standardnih reprezentativaca poput pavlovica, vlahovica, milenkovica i sergeja. ovo sto sada gledamo je vecinom krpljenje busnog camca koji je nasledio od prethodnika i pokusaj da se taj camac nekako dovuce do obale koja je najmanje godinu dana daleko

Већина играча ће да се вади на умор и неке ситне (реално непостојеће) повреде.

Мислим да за голмане нема оправдања, Блеки ме је изненадио, ови што играју рекреативно по Катару, Емиратима, Арабији су посебна прича. Влаховић можда једини има реално оправдање јер му истиче уговор у Јувентусу и нема клуб, тако да би бзвз ризиковао повреду на 'небитном' текмама.. (плус је тек изашао из једне)

Edited by johan nagel

  • Popular Post
3 minutes ago, roux senyurt said:

slazem se za paunovica, traba mu dati sansu, ali bojim se da ce ga ovi sto vode savez smeniti vrlo brzo ako se ovo nastavi. paunovic nije mnogo kriv za ove poraze, tesko se moze ocekivati mnogo bolje u ovoj situaciji. kao sto sam ranije napisao, meni se cini da paunovic ne misli da popravlja sadasnju reprezentaciju, nego hoce da napravi potpuno novu od ovih iz u21 i 19 uz par standardnih reprezentativaca poput pavlovica, vlahovica, milenkovica i sergeja. ovo sto sada gledamo je vecinom krpljenje busnog camca koji je nasledio od prethodnika i pokusaj da se taj camac nekako dovuce do obale koja je najmanje godinu dana daleko

Neće to skrpiti bog otac dok se ne "skrpi" savez, a pitanje je da li ćemo i to ikada doživeti jer fudbal kao najpopularniji sport će uvek imati interes kod svake vlasti.

Nego ja ne kapiram da vi pratite reprezentaciju koja je protiv Albanije odlučila da igra pred ćacijima u Leskovcu te tako zakine svojim igračima par desetina hiljada navijača što u potpunosti odslikava realnost, njihova repka - njihovi navijači. Bolje da izgubimo od ljutog neprijatelja nego da stadion viče Vučiću pederu.

Al ne, nasledio Paunović sranje, jebe nas što su konfuzni na terenu, nisu podeljene uloge... Nadam se da će Paunović ostati.. Nema sistema u igri... Eto, samo to da sredimo i biće sve ok sa fudbalom u nas... lolol

Ja prosto ne mogu da razumem da ljudi ozbiljno diskutuju na ovom forumu o Fudbalskoj Reprezentaciji Srbije. Izvinite stvarno, ali ne mogu. Treba ih bojkotovati u svakom jebenom smislu. Ni vesti ne treba čitati.



30 minutes ago, Mil@n said:

Neće to skrpiti bog otac dok se ne "skrpi" savez, a pitanje je da li ćemo i to ikada doživeti jer fudbal kao najpopularniji sport će uvek imati interes kod svake vlasti.

Nego ja ne kapiram da vi pratite reprezentaciju koja je protiv Albanije odlučila da igra pred ćacijima u Leskovcu te tako zakine svojim igračima par desetina hiljada navijača što u potpunosti odslikava realnost, njihova repka - njihovi navijači. Bolje da izgubimo od ljutog neprijatelja nego da stadion viče Vučiću pederu.

Al ne, nasledio Paunović sranje, jebe nas što su konfuzni na terenu, nisu podeljene uloge... Nadam se da će Paunović ostati.. Nema sistema u igri... Eto, samo to da sredimo i biće sve ok sa fudbalom u nas... lolol

Ja prosto ne mogu da razumem da ljudi ozbiljno diskutuju na ovom forumu o Fudbalskoj Reprezentaciji Srbije. Izvinite stvarno, ali ne mogu. Treba ih bojkotovati u svakom jebenom smislu. Ni vesti ne treba čitati.



vozim se ja i autoputem koji su ovi izgradili.

sto se tice diskusije, citanja vesti i bojkota, sasvim je ok da izaberes sta ti odgovara, pa to i radi

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.