May 31May 31 Paunovic nije imao mnogo prilika da stvori i uigra tim (3-4 utakmice) pa se zbog toga dlucio da se oslanja na igrace sa kojima je nekada davno pobedio na SP za mlade. To mu je bila greska u proceni jer od tih igraca prakticno nema vise vajde. Trebalo je u martu da pocne sa stvaranjem i uigravanjem novog tima. Sada je kasno i bice brukanja do daljnjeg. Videcemo dokle ce Paunovic da ostane jer nize poraze a ne vide se ni obrisi kostura tima niti postoji igra. Edited May 31May 31 by Dimitrije
May 31May 31 6 minutes ago, roux senyurt said:jedina potencijalna krivica selektora je neotkazivanje ovih pripremnih utakmica usled neodazivanja igraca. igraci koji se poznaju samo po imenu ne mogu formirati tim koji ce parirati bilo kom timu koji ucestvuje na svetsom prvenstvu posle dva treninga. dakle, nisu kriviPa utakmice zakazuje FSS i oni mogu da ih otkazu. U tome verovatno ima ulogu i selektor, ali on sam ne odlucuje.
May 31May 31 ne znam ko odlucuje pa sam zato napisao potencijalna krivica. ako fss odlucuje, onda sva krivica za ovaj i, verujem meksicki debakl u petak, pada i na fss @Dimitrije
May 31May 31 Već se zna za koga navijati1.BiH2.Kape Verde3.Hrvacka4.Kurasao Edited May 31May 31 by Milošica
May 31May 31 6 minutes ago, Milošica said:Već se zna za koga navijati1.BiH2.Kape Verde3.Hrvacka4.KurasaoSamo uzbekistan umesto hrvatske i savrseno
May 31May 31 6 minutes ago, Tsai said:Samo uzbekistan umesto hrvatske i savrsenoNe mogu, čukundeda mi je iz Dalmacije a pradeda Banija
May 31May 31 Nekada je bila čast kad se dobije poziv za reprezentaciju, bez obzira na termin. Sada igračima to ništa ne znači na prvom mestu zbog ogromnog novca koji zarađuju.Ove što godinama igraju u Aziji ne treba ni zvati ako nisu spremni da prihvate uloge rezervnih igraca.
June 1Jun 1 42 minutes ago, Milošica said:Ne mogu, čukundeda mi je iz Dalmacije a pradeda BanijaОнда је поптпуна беслислица навијање за Хрватску.
June 1Jun 1 19 minutes ago, porucnik vasic said:Онда је поптпуна беслислица навијање за Хрватску.Zivis i radis u drzavi koja je bila na celu koalicije koja je ubijala ljude po Srbiju.
June 1Jun 1 Nismo zadovoljni pobedom od samo 3 gola razlike, ali nismo hteli ni da pokažemo sve karte pred SP.Reprezentaciji Srbije čestitke na fer i korektnoj borbi.
June 1Jun 1 Neka navija za koga god ko hoće. I protiv koga hoće.U to ime, uvek protiv Hrvatske i Engleske.
Create an account or sign in to comment