March 30Mar 30 Ја и даље не могу да се начудим ружноћи и јефтиноћи овог новог дреса. Ем су променили боју ето тек тако као да је то најнормалнија ствар на свету, ем је овај Капели таква језа, буквално ниво Барбадоса и Свете Луције, што су им отприлике и редовне муштерије.Ова немањићкоплаватм би мооожда и изгледала океј на неком нормалном дресу, али опет променити боју која се таман примила (каква таква је, нисам фан црвене иначе) после двадесет година могу само новокомпоноване естете из снс савеза.
March 30Mar 30 ne znam da li sam ja jedini kome ovi kapeli dresovi uopšte nisu toliko loši (sviđa mi se old skul font na leđima)... i kad smo uopšte poslednji put imali lep dres? 1990-e, na veliku žalost još većeg reakcionara poručnika vasića.
March 30Mar 30 Није чак ствар ни толико у дизајну, и генерално су укуси различити али ти преко тв-а буквално видиш какав је то фушерај кад стоје на центру фазон шпански и наш играч..Овај бели естетски можда и може да прође али материјал делује толико јадно и на слици, могу да замислим уживо.Плави је прича за себе, ко неки Hummel само још с Темуа, плус ова нијанса плаве ко на аутобусима шапићевским
March 30Mar 30 Meni nisu losi, pogotovo u odnosu na onu puminu krpu koju su nosili pre ovoga. Generalno mi se ne svidjaju jednobojne kombinacije i vise bih voleo da vidim neku kombinaciju sa crvenim sorcem i stucnama ili crveni dres sa plavim sorcem ili kombinacije sa belim.
March 30Mar 30 Пума је за Капели свемирски брод дословно. Умели су да оману у дизајну, ми као осредња репрезентација смо имали често те неке бејзик дресове, али квалитет је неупоредив, Пуму носи Манчестер Сити а Капели земље Кариба и насумични европски нижелигаши, тешко да је случајно тако.
March 30Mar 30 Sada je to azurna boja Italije, los izbor, iz greske u gresku. Prosto niti vredi pratiti niti komentarisati ali eto. Doci ce sloboda jednog lepog dana...
March 31Mar 31 15 hours ago, johan nagel said:Плави је прича за себе, ко неки Hummel само још с Темуа, плус ова нијанса плаве ко на аутобусима шапићевскимSamo da se nadovezem na Hummel, jeste da podseca na one jednobojne basic varijante koje se mogu kupiti po sportskim radnjama i za neke veteranske aktivnosti sam nabavljao takve, jbga mali fond, ne toliko bitna aktivnost i moze da prodje.Ali imao sam prilike da nosim i kvalitetnu Hummel liniju koja je daaaleko bolje kvaliteta. Uostalom, neka Danska ili rukometne ekipe i reprezentacije nose te varijante, a ne ove kese koje se kod nas kupuju jeftino.
March 31Mar 31 12 hours ago, W.F.C. said:Sada je to azurna boja Italije, los izbor, iz greske u gresku. Prosto niti vredi pratiti niti komentarisati ali eto. Doci ce sloboda jednog lepog dana...Nije ovo azurna, ona je svetlija, a nije ni tamna ko Sapicev GSP, ovo je tzv. royal blue. Dizajn deluje OK, ali materijal nije neki, na belon se pogotovo vidi.Hummel je kvalietna sportska oprema i za rekreativce, a kamoli profesionalni sport. Edited March 31Mar 31 by Moonwalker
March 31Mar 31 Naš najprepoznatljiviji dres je bio onaj crveni sa belom krstačom, to smo nosili u Antarino doba i na SP 2010. Od same boje mislim da je važnije brendirati nešto kao svoje, pa kad neko iz Argentine ili Kine vidi dres da odmah zna koja je to reprezentacija. Recimo Hrvati su super brendirali svoj dres, ko god vidi kockice odmah zna da su to oni.Plus nešto prepoznatljivo i klinci mogu da nacrtaju, onda imaju želju da nose i tako se pravi kult. Kad se stalno menja i kada nema ičega prepoznatljivog ne pravi se konekcija navijača sa tim. Edited March 31Mar 31 by Nikodije
March 31Mar 31 Just now, Nikodije said:Naš najprepoznatljiviji dres je bio onaj crveni sa belom krstačom, to smo nosili u Antarino doba i na SP 2010. Od same boje mislim da je važnije brendirati nešto kao svoje, pa kad neko iz Argentine ili Kine vidi dres da odmah zna koja je to reprezentacija. Recimo Hrvati su super brendirali svoj dres, ko god ga vidi odmah zna da je to njihov dres.Taj Nike s krstacom je bio lep i mislio sam da ce to i ostati kao prepoznatljiv dres i u novim verzijama. Ali znamo kakvi slepci odlucuju o tome.
March 31Mar 31 Pa da, takav nema niko, ne znam zašto smo odustali. Mogli smo tu krstaču da menjamo, debljinu ili položaj, ali da to bude neka osnova.
March 31Mar 31 Capelli, sto se tice kvaliteta, je jedan od najgorih sportskih brendova, ako pricamo o fudbalu . Ne znam da li su nesto menjali za reprezentacije, ali na osnovu onoga sa cime sam se ja susretao , Capelli je ubedljivo najgori. Dizajn, stvar ukusa, ali i on je malo vise blago uzasan. Cena origanalnog dresa reprezentacije, prava sitnica cca90€, replika 50ak.
March 31Mar 31 6 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:zasto o krstu govorite sa negativnom konotacijom. nesrbi nijedniMi to iz postovanja prema krstu. Ja i Nikodije bi da to bude apdejtovano na adekvatan nacin u kontekstu trenutne politicke situacije u domovini.
March 31Mar 31 U kontekstu aktuelne političke situacije najbolje na dres da stave slovo "ć", ćirilično ispisano i stilizovano, kao što su im bedževi koje nose
Create an account or sign in to comment