March 11Mar 11 On 2. 3. 2026. at 4:31, JohnnyD said:Juga je bila sila, sve do neke 1974-1978 smo bili ispred Argentine, Francuske, Engleske... Ovaj grafikon nije uzimao u razmatranje Jugu na 1998. i Srbiju i Crnu Goru / Srbiju nakon toga, pa je Juga potonula nakon te 1990.Титостан је био сила док су у Савезу били професионалци који су памтили оно предратно време. Када је Чича узјахао и све постало по кључу репрезентација је почела да остварује резултате слабије од рејтнига играча.
March 11Mar 11 30 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:brate ekstra izgleda. da ga prave francuzi bukvalno bi svrsavao Brate, nije do izgleda, vec ko i kako se pravi. Ko se koliko ugradio i gde su zabusavali, jer kontrole nisu iste. Skakavci su to.
March 11Mar 11 Изглед је најмањи проблем, сви модерни стадиони изгледају јако слично, овај би могао да буде и занимљив ако испадне као што је замишљено с овим дрвећем и зеленилом.Но највећи проблем поред оног основног ко га прави, је што нам просто није потребан, посебно у ситуацији у којој два највећа клуба Пфц и Цзв играју још увек на својим руинама и нема назнака да ће се то променити.Већ видим ситуацију у којој и једни и други европске текме играју тамо а домаће на својим стадионима и то је као ето решење.За ове сумануте паре утрошене на овај, могли су да направе два стадиона за близанце и да репка шета с једног на други као и до сада. Две муве једним ударцем. Стварно не видим да Немачкој или Шпанији нешто фали што немају национални стадион, ал' зато Србија мора да га има јбг.
March 11Mar 11 Zelenilo na stadionu, osim travnjaka, nije baš pametna ideja, što zbog vlage (zalivanje) što zbog neodržavanja, po čemu smo nadaleko poznati. Insekti takođe, mada bi dobro postavljene kamere vremenom dale bar jednu antologijsku Freak out on bugs kompilaciju.Negde je pisalo da nacionalni stadion košta koliko četvrt OI u Parizu.
March 11Mar 11 Па то, изгледа занимљиво а како ће испасти у пракси то је питање. Посебно ово што кажеш за одржавање.А цена је сулуда за стадион од 50.000 места.
March 11Mar 11 a najbolje da je to pravo zelenilo, a ne plastika što se nosi na groblje.kao zgarada na ćošku futoške i cara dušana.pa onda kako ko kupi stan i useli odmah skloni to plastično sranje sa svoje terase.
March 11Mar 11 Kad dođu ceca, lukas, bekuta i ostali kurcipalci, može i bakaprase, da vidiš kako će da se koristi. Ko kaže da je za fudbal
March 11Mar 11 Биће вероватно као и на сваком њиховом рендеру, на сликама грми зеленило на све стране милина, a кад заврше..
March 11Mar 11 što kaže puma žeks, kada se u to drveće ugnezde ptice pa počnu da kake na prijatelje fudbala biće veselo
March 11Mar 11 Ja polako počinjem da vjerujem da stvari kao što su korupcija, ugrađivanje itd postoje ama baš svugdje.Evo u Viktoriji u Australiji trenutno skandal kako su se novci sa velikih infrastrukturnih projekata slili u džepove bajkerskih organizacija, i to oko 15 milijardi dolara.Naravno, veliki skandal u medijima, ali se Vlada održava i opravdava i meni bar trenutno izgleda da niko neće odgovarati. 🤷🏼♂️
March 23Mar 23 https://fss.rs/selektor-veljko-paunovic-saopstio-spisak-igraca-za-meceve-protiv-spanije-i-saudijske-arabije/?script=lat
Create an account or sign in to comment