February 12Feb 12 1 minute ago, johan nagel said:Топина противници, овакву бих нам ја групу изабраоJavlja mi se da ću idem gledam uživo posle decenije+.Oh wait...oce dozvoli gnjida da se igra pred free publikom?
February 12Feb 12 A neću ako bude ta situacija. Bemliga, ajd da vidimo šta će i kako će biti. Nego ponadao se interesantnom šibanju sa Nemcima i Holandezima.
February 12Feb 12 6 minutes ago, MeanM@ said:A neću ako bude ta situacija.Bemliga, ajd da vidimo šta će i kako će biti. Nego ponadao se interesantnom šibanju sa Nemcima i Holandezima.Ti treba da si predsednik udruženja optimista Srbije.
February 12Feb 12 Sa Nemackom u Leskovcu, sa Holandijom u Zajecaru, sa Grcima u Loznici. Bog da nas vidi.
February 21Feb 21 On 12. 2. 2026. at 19:07, MeanM@ said:Nego ponadao se interesantnom šibanju sa Nemcima i Holandezima.
March 2Mar 2 Juga je bila sila, sve do neke 1974-1978 smo bili ispred Argentine, Francuske, Engleske... Ovaj grafikon nije uzimao u razmatranje Jugu na 1998. i Srbiju i Crnu Goru / Srbiju nakon toga, pa je Juga potonula nakon te 1990.
March 9Mar 9 23 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:lepotica Caci i Kinezi kad prave fuseraj - bice ovo gore od zeleznicke stanice u Novom Sadu.
Create an account or sign in to comment