Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd

Featured Replies

Po natpisu na dnu linkovane strane, to bi trebalo da je logo Agencije za bezbedbost saobracaja.

Stoka je okupirala i srpstvo i trobojku i svasta... pa nije ni cudo da se trigerujemo.

  • Replies 31.7k
  • Views 2.7m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hvala... Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u

Posted Images

11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

prošao danas bulevarom, i setih se one forumske hajke na đilasa i platane, bokte ko hitler da ih je posekao

i šesnaest godina kasnije…

IMG_1253.jpeg

Sećam se kako se kolega Hele vezivao lancima za nesretne platane u bezuspešnoj akciji spasavanja. Od tada počinje njegov antologijski antagonizam spram Riđe Rđe

hele i vasa su mi ostali najupečatljiviji u toj hajci

ne sećam se kaubojeve pozicije to bi voleo da vidim

whistle

Nakon što mi je tri meseca stizao solidno umanjen infostan, sad mi došao za 2k jači od onog starog, pre umanjenja, wtf? Šta oni to jebeno rade?

Btw, jel vam stigao porez za nekretnine?

4 minutes ago, Nikodije said:

Btw, jel vam stigao porez za nekretnine?

Mojima jeste, proslog meseca, u eSanduce

Stigao jos u martu u esanduce..

Nisam.proveravao e sanduče, možda je i meni. Ranije su mislim prvo slali sms da je stigao porez u e sanduče.

Stiglo u aprilu, eto ne bih se setio sam da proverim, sve kao čekam taj sms

Naravno, porez stabilno nastavlja da raste, kao da živim na Belom dvoru usta ih jebem

pisali smo negde o porezima, mislim da je bio početak aprila

a infostan je ludilo bio 9.5, pa 6 dva, tri meseca

juče stiglo 10+ k din

usta škrbava

da pevas

Jel vam stvarno smsom stiže obaveštenje o porezu? Prvi put čujem.

Mene obaveste mejlom da proverim e-sanduče.

mene zovu na fixni

3 minutes ago, Klara said:

Jel vam stvarno smsom stiže obaveštenje o porezu? Prvi put čujem.

Mene obaveste mejlom da proverim e-sanduče.

Isto. Mail - esanduče.

Edit: kad pominjemo, moram mali hejt za termin eSanduče.

Intenzivno me iritira postojanje 2 odvojena servisa pod (skoro) identičnim imenom: eSanduče na eUpravi (tu stiže porez za imovinu) i e.Sanduče (esanduce.rs; to je Bg Infostan pravio kao opšte rešenje, ali u realnosti služi samo za elektronsku dostavu Infostan računa).

A postoji i 'poresko sanduče' na ePorezi portalu, tu šalju obaveštenja o porezima koji nisu na imovinu. Pakao.

Edited by jezovuk

Da, mejl, ne sms, prezupčio sam

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.