Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd

Featured Replies

sada videh na "novoj" o sranju na tašmajdanu. "dani porodice"po ganguli. stvarno mu želim da crkne.

još jedna blagodet onog đilasovogi ponoševog.

  • Replies 31.7k
  • Views 2.7m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hvala... Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u

Posted Images

smej se, smej. ali, ovo se dešava u mom gradu i ja pizdim.

kolika propaganda je bila potrebna da vas ubedi da porodica = sranje

po ig-u ovog sranje iventa vidim koliko je deci zapravo bilo sranje. po fejk osmesima bih rekao da su se bas sranje proveli.

sranje u svakom smislu - kloaka na max

5 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

kolika propaganda je bila potrebna da vas ubedi da porodica = sranje

koga je ubedila da je porodica sranje? pre bih rekao da je tebe ubedila da neko misli da je porodica sranje pa ti lako uvaljuje šapića kao branitelja porodice.

Nista nece pobediti kad je Sapic prisvojio Ramstejn koncert za Dane Porodice D

23 minutes ago, Dsnake said:

koga je ubedila da je porodica sranje? pre bih rekao da je tebe ubedila da neko misli da je porodica sranje pa ti lako uvaljuje šapića kao branitelja porodice.

kakav branitelj, gde si ti otisao lebe mekani, od cega je brani.. zbog cega bi nekome smetale igraonice za decu u organizaciji grada? zato sto organizator nije podoban? beograd nije podoban da ima jedan ovakav ivent?

analogija ti je da svako ko je otisao makar na jedan koncert ili neki drugi ivent u ovih 15 godina pojeo govno

3 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

kakav branitelj, gde si ti otisao lebe mekani, od cega je brani.. zbog cega bi nekome smetale igraonice za decu u organizaciji grada? zato sto organizator nije podoban? beograd nije podoban da ima jedan ovakav ivent?

analogija ti je da svako ko je otisao makar na jedan koncert ili neki drugi ivent u ovih 15 godina pojeo govno

pa ti si prvi rekao da neko ovde misli da je porodica sranje. nikome ne smetaju igraonice za decu vec pranje para i trosenje nasih para za kampanju pod plastom porodice, ali bukvalno sa ciljem da neko pita kome smetaju dani porodice. evo ja stvarno ne razumem kako to ne kapiras. kao da nisi ispratio istoriju sapicevih dana porodice i zasto ih je pravio, posebno prosle godine.

40 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

analogija ti je da svako ko je otisao makar na jedan koncert ili neki drugi ivent u ovih 15 godina pojeo govno

Svako ko je otišao na bilo koji event u organizaciji SNS od kako su na vlasti je govno.

Jel se računa basket u Areni? fantom

Ni tamo nisam bio sad

Ma dajte ljudi jasno je zašto je to nazvano kako je nazvano. To su neobrazovana govna koja niti umeju da obrazlože taj naziv i jasno je da im namere nisu časne.

I zapravo ko hoće da "odbrani" taj termin morao bi pre svega da svoj bes okrene prema govnarima koji ga zloupotrbljavaju, što Gangula i OKG čine...

To je kao kad imaš slogan OKG "Za našu decu" a onda gaze kolima, kidnapuju i prebijaju decu.

2 hours ago, Sammael said:

Svako ko je otišao na bilo koji event u organizaciji SNS od kako su na vlasti je govno.

ja bih to prosirio i na setanje/voznju bajka po promenadi

Just now, Mr.Mxyzptlk said:

ja bih to prosirio i na setanje/voznju bajka po promenadi

Ja se iskreno osećam extremno loše što sam cca 10 puta bio u Beogradu na vodi.

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma dajte ljudi jasno je zašto je to nazvano kako je nazvano. To su neobrazovana govna koja niti umeju da obrazlože taj naziv i jasno je da im namere nisu časne.

I zapravo ko hoće da "odbrani" taj termin morao bi pre svega da svoj bes okrene prema govnarima koji ga zloupotrbljavaju, što Gangula i OKG čine...

To je kao kad imaš slogan OKG "Za našu decu" a onda gaze kolima, kidnapuju i prebijaju decu.

a sta necasno hoce da urade sa decom tokom dana porodice? osim sto ste se uhvatili termina i organizatora, jel ima nesto negativno vezano za sam ivent?

2 hours ago, Dsnake said:

pa ti si prvi rekao da neko ovde misli da je porodica sranje. nikome ne smetaju igraonice za decu vec pranje para i trosenje nasih para za kampanju pod plastom porodice, ali bukvalno sa ciljem da neko pita kome smetaju dani porodice. evo ja stvarno ne razumem kako to ne kapiras. kao da nisi ispratio istoriju sapicevih dana porodice i zasto ih je pravio, posebno prosle godine.

pa dobro nije da to ne znamo. kad budemo imali transparentno drustvo po ugledu na skandinavska, imacemo i uvid u to gde nase pare idu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.