May 14May 14 Meni je krajem marta doslo resenje na eupravu i za NBG i Palilulu.Negde procitah da na salterima Posta moze da se dobije resenje, potpise se saglasnost da mogu da pridju podacima i licna karta/pasos i to je to.
May 14May 14 Da li je ikome jasan obracun racuna Infostana - Beogradskih elektrana?Od promene obracuna grejanja u januaru, kada su krenuli da stizu nizi racuni od poslednjeg decembarskog (21.190), sto je objasnjeno novim obracunom po potrosnji cele zgrade (u pitanju je starogradnja gde ne postoje individualni kalorimetri), prvo za 6 i po hiljada nizi, pa 5 hiljada i 800, 4 hiljade i 800, u maju stigao racun za april koji iznosi 23.755 dinara. Najveci deo odlazi na naknadu JKP Beogradske elektrane, koja je sa 6.917 u martu povecana na 13.350 u aprilu (koji je u proseku bio 3 stepena topliji od marta). Gde je logika, da li je u pitanju cena nafte ili nesto trece?
May 21May 21 Nije isao u Staru Hercegovinu ili Ustanak na skembice u saftu - kod ovog drugog bi odseo u Hotelu Srbija.
May 21May 21 4 minutes ago, Shan Jan said:Mogao je od Tripkovica do Bjalonija da svrne i do Bucka na picu sa govedjom salatom Mogao je i u Moravu na Palilulskoj pijaci.
May 21May 21 19 minutes ago, kronostime said:Mogao je i u Moravu na Palilulskoj pijaci.to je vec fenseraj
May 22May 22 Da li to čitav grad vonja na prženi luk ili je do mene, pa da odem do lekara da mi to pogleda?
May 22May 22 https://x.com/KukurikuKokoda/status/2057733536770109821 https://x.com/KukurikuKokoda/status/2057733545028636954 https://x.com/KukurikuKokoda/status/2057733556760203566
Create an account or sign in to comment