Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd

Featured Replies

13 minutes ago, Milošica said:

Jel to neko ko botuje?

nemoj mi to razdvajat

  • Replies 31.7k
  • Views 2.7m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hvala... Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u

Posted Images

37 minutes ago, Dsnake said:

ne znam kako se razgovara ako su ti prioritet parkovi i paketici, poenta je da je gradska vlast katastrofa za beograd, od saobracaja, pa povezane sa tim divlje gradnje, neodrzavanja infrastrukture, poplava i izlivanja kanalizacije cim padne kisa, ocajnog zagadjenja i unistavanja preostalog zelenila, divljanja po nasipu gde izlazu riziku ceo nbg, zapustanja celog grada i guranja para u bnv, neulaganja u novu infrastrukturu, unistavanja kulturnog nasledja (ovo je bukvalno nepovratno). bukvalno ne znam dal spisak ima kraj. parkovi i paketici sluze da se zabasuri sve ovo, jer je vidljivo i ljudi koji zive u djubretu padnu na sliku lepog parka ili novog parkinga. bukvalno malo sminke na lice mrtvaka.

koje kulturno nasledje je unisteno? dosta toga je nasledjeno i ofc zapostavljeno jer vecina tih problema kontam da ne mogu ni da se rese lako, pa se guraju pod tepih koliko god moze.

u novu infra ulazu, ulazu i u staru. evo poslednje sto sam video je uradjen tosin bunar od studenjaka.

meni ni ds era nije bila nesto wow, pa su opet napravili most (2), renovirali radnicku i pozesku koje su se vec raspale btw. napravile neke vrtice... setimo se samo platana u bulevaru...

Edited by Mr.Mxyzptlk

8 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

koje kulturno nasledje je unisteno? dosta toga je nasledjeno i ofc zapostavljeno jer vecina tih problema kontam da ne mogu ni da se rese lako, pa se guraju pod tepih koliko god moze.

u novu infra ulazu, ulazu i u staru. evo poslednje sto sam video je uradjen tosin bunar od studenjaka.

meni ni ds era nije bila nesto wow, pa su opet napravili most (2), renovirali radnicku i pozesku koje su se vec raspale btw. napravile neke vrtice... setimo se samo platana u bulevaru...

evo pa procitaj ako ne trolujes kako funkcionise gradska vlast: https://ministarstvoprostora.org/wp-content/uploads/2026/02/izmene-plana-generalne-regulacije-Beograda.pdf

1 hour ago, beatakeshi said:

Ne znam šta si po profesiji ali deluješ kao botaničar.

vrlo rado bih menjao trenutnu okupaciju sa botanikom.

Mislim da nismo imali da nam se rusi ono sto je pravljeno u DS vreme, mada mozda cak i tu gresim.

Parkovi su ko cist vazduh. Moze se bez njih ziveti. Krace i gore, al moze.

10 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

vrlo rado bih menjao trenutnu okupaciju sa botanikom.

Pazi šta želiš, lebac je to sa sedam kora...

21 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

ne znam zasto ste optereceni sapicem. mnogima je bio kul na nbg-u dok nije napravio transfer u sns :))

dobro znaci posto kradu kroz projekte, bolje da nista ne diraju, da sve bude raspad i da ceka nekog ko se nece ugradjivati da pravi parkove i pakuje paketice? mislim i ovako je raspad, al rodi se tu i tamo neki fini parkic. obnove se neki zapusteni. sve to moze mnogo bolje naravno.

@Tihajeza ako je minijaturan onda nije pretezak za zaobici.

već zaobilazimo pionirski park. uskoro će i ušće park postati minijatura a kalemegdan već liči na vašarište, sudeći po ulaznoj aveniji.

prošao danas bulevarom, i setih se one forumske hajke na đilasa i platane, bokte ko hitler da ih je posekao

i šesnaest godina kasnije…

IMG_1253.jpeg

Blago onima kojima je to tada bio najveći problem...

1 minute ago, ragasto said:

Blago onima kojima je to tada bio najveći problem...

jesi bio tada na forumu?

Ne, mnogo kasnije. Ali znam da je i van foruma za neke ljude to bio big deal...ja sam se tada nosio sa mnogo većim problemima, kao i moje najbliže okruženje. Posle je postalo jasno kolikim glupostima su se bavili i jbg.

@kud u maglu Simoviću

ovde je bilo, pa u najmanju ruku jezivo

ps

što ti nije nick ragastoL?

Ne sećam se ni zašto sam napisao to što sam napisao. A posle je bio linč na forumu zbog menjanja nikova pa ajde neka ostane.hihi

Tokom dana porodice dijele se djeci bojanke na temu bezbjednost u saobracaju. Glavni lik se zove Pazljivko i ima na kapi i majici znak vrlo slican logotipu sns-a.

https://pazljivko.rs

..

meni vise lici na srbski adidas

Edited by Mr.Mxyzptlk

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.