April 29Apr 29 Svako ko je iole pokretan, a dolazi tom linijom iz pravca autobuske stanice Jug, ako siđe kod Hrama Sv Save, pre će stići peške bilo gde u Kliničkom centru, nego da se voza oko Slavije, kroz Nemanjinu, Svetozara Markovića i Pasterovu.
May 2May 2 Mašala.Најскупљи квадрат стана у Србији у 2025. години продат је по цени од 15.298 евра на територији београдске општине Савски венац, док је највећа сума у износу од 1,8 милиона евра издвојена за стан на локацији "Београд на води", наводи се у саопштењу.Најскупља кућа продата је на територији градске општине Савски венац (Град Београд) за 3,8 милиона евра, а на територији исте градске општине је најскупље гаражно место плаћено 66.000 евра.
May 3May 3 10 hours ago, eumeswil said:Најскупља кућа продата је на територији градске општине Савски венац (Град Београд) за 3,8 милиона евра,Ovo je @Sammael garant 😉
May 4May 4 On 13. 2. 2026. at 21:48, Milosh76 said:Dosao mi je racun za infostan 5000 dinara manji... ne zalim se... u proslom je pisalo Grejanje - Decembar 2025, a u januarskom pise Grejanje - Instalirana snaga... i ta cifra je oko 5000 dinara manja.Da li ima jos neko slicnu razliku u ceni ?I meni bilo tako ali sad gledao esanduče, stigao za prošli mesec, fino su odvalili
May 6May 6 Nova.rsDadov se otvara posle 30 godina hit komedijom "Do ludila"Posle gotovo tri decenije pauze bioskop "Dadov" otvoriće vrata za publiku 7. maja u 19 sati.
May 8May 8 VII gimnazija se od sledeće god. seli u OŠ isidora sekulić na starom gradu, pošto se otvara (ili je već otvorena ne znam) OŠ u BNV. na mestu VII gimnazije će se naravno praviti stambene zgrade.(btw. sedma danas ne radi jer imaju invaziju - pacova)
May 8May 8 On 4. 5. 2026. at 14:44, sasha said:I meni bilo tako ali sad gledao esanduče, stigao za prošli mesec, fino su odvaliliСвима којима је стизао мањи рачун претходних месеци је сада стигао значајно повишен. Било је јасно да ту нешто није у реду и да ће наплатити бар колико су и до тог изненадног снижења.
May 8May 8 1 hour ago, bey said:VII gimnazija se od sledeće god. seli u OŠ isidora sekulić na starom gradu, pošto se otvara (ili je već otvorena ne znam) OŠ u BNV.na mestu VII gimnazije će se naravno praviti stambene zgrade.(btw. sedma danas ne radi jer imaju invaziju - pacova)Otkud to? Ja sam čuo da prave novu gimnaziju jer fale gimnazije. Deluje mi daleko da sele decu iz Mirijeva. A trenutno OŠ Sveti Sava gostuje u Isidori bad do II polugodišta sledeće godine.
May 8May 8 1 hour ago, johan nagel said:Свима којима је стизао мањи рачун претходних месеци је сада стигао значајно повишен. Било је јасно да ту нешто није у реду и да ће наплатити бар колико су и до тог изненадног снижења.meni nije. veci je nego prosla dva meseca, ali i dalje osetno manji nego sto je bio
May 8May 8 2 hours ago, yabadaba said:Otkud to? Ja sam čuo da prave novu gimnaziju jer fale gimnazije. Deluje mi daleko da sele decu iz Mirijeva. A trenutno OŠ Sveti Sava gostuje u Isidori bad do II polugodišta sledeće godine.od učenika. pošto kupila, poto prodala.
May 8May 8 meni snaja reče da malecka neće skoro u novu školu.tamogde je nova "isidora" sada je gradilište nove/stare pošte i nije bezbedno za decu dok se to ne završi/privede kraju.jesenas se pričalo da će se preseliti za drugo polugodište, ništa od toga.
May 8May 8 4 hours ago, Grunf said:meni nije. veci je nego prosla dva meseca, ali i dalje osetno manji nego sto je bioКод мене у улазу је свима фазон скоро дупло већи него претходних пар месеци. Мени се вратио на ону неку цифру од раније, можда 10% више.
Create an account or sign in to comment